Srbi svi kao jedan!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SRPSKI ZAŠTITNI KORPUS

Obećava
Banovan
Poruka
89
Svi elektronski,pisani i dr...mediji preneli informaciju Srbi se složili oko jednog
treba nam ustav,pa kakav god bio!) pa odmah za tim treba nam domaćin kuće!
Da li je došlo do istoriskog ujedinjenja svi političkih faktora u jednoj malo napaćenoj
zemlji na Balkanu,da li su Srbi konačno prihvatili šta ih jedino i dugoročno može izvući
iz krize u koju su zapali?Ili je to samo trenutni kompromis zarad nekih drugih interesa ?
 
vauuuu, kakvo intelektualno pitanje?
gde si ti video da se svi slazu?Ustav je bitna stvar za jednu zemlju, to je najvisi pravni akt, i niko od onih balvana sto zasedaju u skupstini nije imao hrabrosti da kaze da je protiv, jer bi to bio sah mat.svakoj stranci odgovara iz ovog ili onog raloga, pride.

Tako da vrlo brzo ce se sve vratiti na staro, kad ako Ustav prodje na referendumu.
 
pilgrim_kg:
vauuuu, kakvo intelektualno pitanje?
gde si ti video da se svi slazu?Ustav je bitna stvar za jednu zemlju, to je najvisi pravni akt, i niko od onih balvana sto zasedaju u skupstini nije imao hrabrosti da kaze da je protiv, jer bi to bio sah mat.svakoj stranci odgovara iz ovog ili onog raloga, pride.

Tako da vrlo brzo ce se sve vratiti na staro, kad ako Ustav prodje na referendumu.

Dobar dan!
Na naravno da će se vratiti oko drugih pitanja svako na svoju poziciju,
ali oko važnih državnih Svi srbi kao jedan.Da li vas to plaši?
Da nije to ono ne daj Bože da se Svi Srbi slože?
Što se tiče ne sloge oko važnih nacionalnih pitanja to je samo jedan mali procenat onih protiv,što bi se reklo na nivou statističke graške.
Sledeće je domaćin kuće, a zatim renoviranje! Adaptacija!
ima sve da bude na svom mestu.
Ne postoje neitneligentna pitanja postoje samo pitanja na koja imate ili nemate odgovor,
znači da li smo svi kao jedan ili ste vi ovde samo gost(ako jeste budite pristojni)
Šta znaći ta reć koju nosi vaš nalog?
 
pilgrim_kg:
vauuuu, kakvo intelektualno pitanje?
gde si ti video da se svi slazu?Ustav je bitna stvar za jednu zemlju, to je najvisi pravni akt, i niko od onih balvana sto zasedaju u skupstini nije imao hrabrosti da kaze da je protiv, jer bi to bio sah mat.svakoj stranci odgovara iz ovog ili onog raloga, pride.

Tako da vrlo brzo ce se sve vratiti na staro, kad ako Ustav prodje na referendumu.



Da, da vratiće se sve po drugim pitanjima na staro, ali oko ključne stvari smo se složili!
Nego ,kakva je korist što će se vratiti na staro ili ne vama iz kombi stranaka?
 
SRPSKI ZAŠTITNI KORPUS:
Dobar dan!
Na naravno da će se vratiti oko drugih pitanja svako na svoju poziciju,
ali oko važnih državnih Svi srbi kao jedan.Da li vas to plaši?
Da nije to ono ne daj Bože da se Svi Srbi slože?
Što se tiče ne sloge oko važnih nacionalnih pitanja to je samo jedan mali procenat onih protiv,što bi se reklo na nivou statističke graške.
Sledeće je domaćin kuće, a zatim renoviranje! Adaptacija!
ima sve da bude na svom mestu.
Ne postoje neitneligentna pitanja postoje samo pitanja na koja imate ili nemate odgovor,
znači da li smo svi kao jedan ili ste vi ovde samo gost(ako jeste budite pristojni)
Šta znaći ta reć koju nosi vaš nalog?

Izvini, ali da li sam ja to dobro razumela ili ti to mene pitas da li se ja plasim zato sto su se oni balvani i buzdovani koji sede u skupstini i za svoje prosipanje laznih obecanja, izlive gluposti, sramotno ponasanje jos dobijaju novac?Vidi ovako, sramotno je za jednu zemlju da se za najvisi pravni akt zaloze ljudi i podrze ga, kao sto se to desilo u nasoj zemlji....ali tebi to nije jasno, i ja ne ocekujem da ti bude.Pa da li je nivou statisticke greske onaj broj protiv, ili nije, to cemo tek da vidimo....A domacin....domacin je za selo, decace....da cuva ovce, muze krave, okopava bastu...za predsednika i premijera, potreban je gospodin, diplomata, pametan covek...Razumes?Ne?tako sam i mislila.... :roll:
A to da li sam ja gost, da li sam pristojna...i sve ostalo, to je ipak nesto sto se tebe apsolutno ne tice....shvatices to vec...A ja imam rec u nalogu i skracenu...postoji internet, pa ako te zanima,ti pogledaj...

I jos jedna stavr, smiri strasti, decace....bice ti lakse.
 
pilgrim_kg:
Izvini, ali da li sam ja to dobro razumela ili ti to mene pitas da li se ja plasim zato sto su se oni balvani i buzdovani koji sede u skupstini i za svoje prosipanje laznih obecanja, izlive gluposti, sramotno ponasanje jos dobijaju novac?Vidi ovako, sramotno je za jednu zemlju da se za najvisi pravni akt zaloze ljudi i podrze ga, kao sto se to desilo u nasoj zemlji....ali tebi to nije jasno, i ja ne ocekujem da ti bude.Pa da li je nivou statisticke greske onaj broj protiv, ili nije, to cemo tek da vidimo....A domacin....domacin je za selo, decace....da cuva ovce, muze krave, okopava bastu...za predsednika i premijera, potreban je gospodin, diplomata, pametan covek...Razumes?Ne?tako sam i mislila.... :roll:
A to da li sam ja gost, da li sam pristojna...i sve ostalo, to je ipak nesto sto se tebe apsolutno ne tice....shvatices to vec...A ja imam rec u nalogu i skracenu...postoji internet, pa ako te zanima,ti pogledaj...

I jos jedna stavr, smiri strasti, decace....bice ti lakse.



Vidim mlada damo da se vi dosta razumete u diplomatiju, verovatno zato iz govorite ružno o selu!
Morali bi ste da znate kao iskusna u diplomatiji da je živ kapital upravo sa sela,
a u gradovima uglavnom mrtav kapital koji živi od pređašnjeg.
Ali ni ne očekujem od vas da se razumete u ekonomsku diplomatiju, ipak se ona izučava na ozbiljnim Univerzitetima, sa kojima vi očigledno nemate dodirnih tačaka.
Pa bih vas stoga lepo zamolio, da ubuduće ne govorite o stvarima o kojima nemate ni osnovna saznanja.
Pustite druge koji to znaju da o tome i diskutuju.
 
SRPSKI ZAŠTITNI KORPUS:
Dobar dan!
Na naravno da će se vratiti oko drugih pitanja svako na svoju poziciju,
ali oko važnih državnih Svi srbi kao jedan.Da li vas to plaši?Da nije to ono ne daj Bože da se Svi Srbi slože?
Što se tiče ne sloge oko važnih nacionalnih pitanja to je samo jedan mali procenat onih protiv,što bi se reklo na nivou statističke graške.
Sledeće je domaćin kuće, a zatim renoviranje! Adaptacija!
ima sve da bude na svom mestu.
Ne postoje neitneligentna pitanja postoje samo pitanja na koja imate ili nemate odgovor,
znači da li smo svi kao jedan ili ste vi ovde samo gost(ako jeste budite pristojni)
Šta znaći ta reć koju nosi vaš nalog?


Isreno...mene plashi. Ima medju Srbima raznih kriminalaca...a, i mamo dosta losa iskustva, kako ovde, tako i u svetu...kad svi misle kao jedan.
 
pilgrim_kg:
Izvini, ali da li sam ja to dobro razumela ili ti to mene pitas da li se ja plasim zato sto su se oni balvani i buzdovani koji sede u skupstini i za svoje prosipanje laznih obecanja, izlive gluposti, sramotno ponasanje jos dobijaju novac?Vidi ovako, sramotno je za jednu zemlju da se za najvisi pravni akt zaloze ljudi i podrze ga, kao sto se to desilo u nasoj zemlji....ali tebi to nije jasno, i ja ne ocekujem da ti bude.Pa da li je nivou statisticke greske onaj broj protiv, ili nije, to cemo tek da vidimo....A domacin....domacin je za selo, decace....da cuva ovce, muze krave, okopava bastu...za predsednika i premijera, potreban je gospodin, diplomata, pametan covek...Razumes?Ne?tako sam i mislila.... :roll:
A to da li sam ja gost, da li sam pristojna...i sve ostalo, to je ipak nesto sto se tebe apsolutno ne tice....shvatices to vec...A ja imam rec u nalogu i skracenu...postoji internet, pa ako te zanima,ti pogledaj...

I jos jedna stavr, smiri strasti, decace....bice ti lakse.

Kako ti znaš lutkice šta je to balvan?
Kada te ćovek sluša rekao bi da ti niti ser.. niti piš..a ovamo glumiš damu .
Domaćin je metafora a što se muženja tiće ...
Ti izgleda nisi skoro imala dobar ... pa si zato ne zadovoljna.
Strast je ono što još uvek nisam pokazao,a ti ako nemaš ništa
lepo i pametno da kažeš nemoj ništa ni ga govoriš.
Zamisli šumu a ti šetaš a vuk te gleda ... i taman da...kad iskoći Lovac i spasi cvrenkapu.
 
@Martin

Vidi, vidi jos jedan nemirni decak....odakle li samo ispadate.No, ajde evo i tebi cu da pojasnim.Ja sam govorila o tome sta domacin treba da radi, i ja u tome ne vidim nista ruzno, za raziku od tebe izgleda...Posto si ti u mom nabrajanju domacinskih poslova, pronasao nesto ruzno...O mom fakultetu, bolje i da ga ne govoris, Univerzitetu jos manje...posto istoriju Univerziteta, od Liceuma, pa na dalje definitivno ne poznajes cim govoris nesto tako....A vidi ovako, iz ekonomske politike, diplomatije....i ostalog mogu da ti drzim casove....tako da jedino si ti suvisan u ovoj diskusiji, ako uzmemo tvoje kriterijume...I da, ovo mlada damo.... :roll: Poznajemo li se mozda, pa ti znas koliko ja imam godina?Klo(v)novi...
 
King David:
Isreno...mene plashi. Ima medju Srbima raznih kriminalaca...a, i mamo dosta losa iskustva, kako ovde, tako i u svetu...kad svi misle kao jedan.

Ne boj se sve je pod kontrolom ,kada tako izvućeš nešto iz konteksta mislio bi ćovek da si
jako uplašen a ne zlonameran.Svugde u svetu ima krminala,kod nas je sveden na najmanju moguću meru,dela koja se vrše ispod su evropskog proseka za broj stanovnovnika koji živi na ovoj teritoriji.
U Srbiji nikada nisu mislili svi kao jedan,nego kada su važna i pitanja od opšteg javnog i nacionalnog interesa onda je bitno Srbi svi kao jedan!
Što se parlamentarizma ,prava govora i ćoveka tiće pa svaka taraba u Šumadiji pamti više od onih koji nam naturaju takvu krivicu.
A oni koji nam popuju postadoše od ubica i prostitutki koji naseliše,osvojiše i oteše sadašnje prostore, odakle iseliše domorodce pa krenuše dalje da osvajaju i otimaju.
Dokaz za ove moje tvrdnje je i to što ti možeš da kažeš sve što želiš.
I to što kod na više nego li igde u svetu NVO mogu da rade šta god požele ,itd...
 
@ SZK


Lutkica???Sikter, bre...
Vidi ovako, za tebe sam i te kakva dama, jer si ti jedan obican... (igramo se nezavrsenih recenica?)Malo si prost, ali to cu vec pripisati tvom mentalitetu...nisi ti kriv zbog toga (mislim, ovo muzenje i tako to...to je jadna vulgarizacija u nedostatku argumenata)A to sta ja nisam ili jesam imala dobar...kakve to tacno veze ima sa temom politika?Opet dakle nedostatatk argumenata....Pa na glupu temu koju si postavio nista pametno se i ne moze reci, jer je svaki komentar coveku koji imalo poznaje srpsku politicku scenu suvisan, sto sam lepo pokusala da ti objasnim u prvom postu, ali ti ni tada nisi shvatio...
A ovo oko zamisljanja....ajde saberi se i svoje fantazije sacuvaj za sebe....
 
@
SRPSKI ZAŠTITNI KORPUS

Sad te pitam ozbiljno...da li, zaista mislis da ce novim Ustavom, Kosmet biti sacuvan?
Da se razumemo, ja bih voleo da bude srpski a ne shiptarski, samo pokusavam da budem racionalan u datim okolnostima.
 
pilgrim_kg:
@ SZK


Lutkica???Sikter, bre...
Vidi ovako, za tebe sam i te kakva dama, jer si ti jedan obican... (igramo se nezavrsenih recenica?)Malo si prost, ali to cu vec pripisati tvom mentalitetu...nisi ti kriv zbog toga (mislim, ovo muzenje i tako to...to je jadna vulgarizacija u nedostatku argumenata)A to sta ja nisam ili jesam imala dobar...kakve to tacno veze ima sa temom politika?Opet dakle nedostatatk argumenata....Pa na glupu temu koju si postavio nista pametno se i ne moze reci, jer je svaki komentar coveku koji imalo poznaje srpsku politicku scenu suvisan, sto sam lepo pokusala da ti objasnim u prvom postu, ali ti ni tada nisi shvatio...
A ovo oko zamisljanja....ajde saberi se i svoje fantazije sacuvaj za sebe....

Kao prvo nisam ja prvi pomenuo mužu nego ti,ako je tema glupa što učestvuješ ?
To što ti misliš da sam se ja otkrio reći ću ti da sada sve više mislim da si ti ustvari godpođa u godinama.Što se tiče uzročno posledične veze toga što nemaš redovan i dobar ...to je jasno jer ne možeš da pratiš temu,stalno ti misli lutaju u tom smeru.
Kako to misliš da ja nemam argumente,reci konkretno ništa te ne razumem.
To sam ja Kristofer,sada me ne pozaješ a u privanoj poruci si mi rekla da me nisi
zaboravila,i nisam prost uzdržavam se da se spuštam na taj nivo zato ...
Onaj ko nema fantazije nema ni razloga da radi bilo šta,
svet je jedna velika fantazija i da bi uspela probaj da realno fantaziraš.
 
pilgrim_kg:
@Martin

Vidi, vidi jos jedan nemirni decak....odakle li samo ispadate.No, ajde evo i tebi cu da pojasnim.Ja sam govorila o tome sta domacin treba da radi, i ja u tome ne vidim nista ruzno, za raziku od tebe izgleda...Posto si ti u mom nabrajanju domacinskih poslova, pronasao nesto ruzno...O mom fakultetu, bolje i da ga ne govoris, Univerzitetu jos manje...posto istoriju Univerziteta, od Liceuma, pa na dalje definitivno ne poznajes cim govoris nesto tako....A vidi ovako, iz ekonomske politike, diplomatije....i ostalog mogu da ti drzim casove....tako da jedino si ti suvisan u ovoj diskusiji, ako uzmemo tvoje kriterijume...I da, ovo mlada damo.... :roll: Poznajemo li se mozda, pa ti znas koliko ja imam godina?Klo(v)novi...


Nemate razloga da padate u histeriju!
Mladi ste, jer iza vašeg pisanija ne stoji iskustvo i znanje, to je očigledno, nisam rekao da ste mladi po godinama, već po iskustvu.
Prilično prostački pričate za nekoga ko može bilo kome da drži časove iz diplomatije, posebno ekonomske.
Probajte da navedete neki stručni termin u vašim izlaganjima, bilo bi korisno, nemojte se svađati mlada damo kao cigani na Kalenić pijaci.
Još nešto nisam rekao da ste suvišni, već ako nemate šta da kažete, pustite druge koji bolje poznaju materiju od vas.
I molio bih u buduće bez turcizama na ovoj temi, kao što ste malopre reki "sikter"
 
King David:
@
SRPSKI ZAŠTITNI KORPUS

Sad te pitam ozbiljno...da li, zaista mislis da ce novim Ustavom, Kosmet biti sacuvan?
Da se razumemo, ja bih voleo da bude srpski a ne shiptarski, samo pokusavam da budem racionalan u datim okolnostima.

Off the record:ne mislim!
Ali nam treba malo ...ne znam tačno kako da to nazovem a da me pogrešno ne citiraju,
moramo da iz ovoga izvučemo najbolje,vidiš kako zvone telefoni kako se druga strana
unervozila,treba nam jedinstvo i koncenzus pri donošenju svih važnih odluka.
 
Martin.:
Nemate razloga da padate u histeriju!
Mladi ste, jer iza vašeg pisanija ne stoji iskustvo i znanje, to je očigledno, nisam rekao da ste mladi po godinama, već po iskustvu.
Prilično prostački pričate za nekoga ko može bilo kome da drži časove iz diplomatije, posebno ekonomske.
Probajte da navedete neki stručni termin u vašim izlaganjima, bilo bi korisno, nemojte se svađati mlada damo kao cigani na Kalenić pijaci.
Još nešto nisam rekao da ste suvišni, već ako nemate šta da kažete, pustite druge koji bolje poznaju materiju od vas.
I molio bih u buduće bez turcizama na ovoj temi, kao što ste malopre reki "sikter"
Ako vec pricas o finom i korektnom izrazavanju onda se kaze Romi...
A za ovo 'sikter', mozes samo da me molis...
 
pilgrim_kg:
Jos jedna poruka koja se tice zadiranja u moj privatni zivot i ... kraj ti je poznat nadam se.
A svoje velike zivotne filozofije ostavi za sebe ili ih deli sa nekim koga one zanimaju

Vidiš kako se brzo nerviraš kažem ja.
Moje filozofije moja stvar , ja nisam filozof nego pekar Enco, Enco the becker,
svaki put kada ja stavim ruku u đžep ne upućeni misle da ću izvaditi nešto konkretno.
Svaki put kada ja povučem šešir preko čela neki misle da sam ljut.
A ja samo pravim hleb i ovde sam slučajno zalutao,na svoju temu nesmem ni da odgovaram.
Nataša da li si to ti ljubavi?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top