Njegovi drugari

Nisam bila u situaciji da me muva neki njegov drug, a ni u ovoj da se njegovim drugarima ne sviđam. Često mi se desi da ostanem dobra drugarica njegovim drugovima i kad se mi raziđemo.

Jedina zakonitost koju sam primetila a ima veze sa prijateljima, je da u 99% slučajeva devojka ulazi u njegovo društvo a skoro nikada obruto. Otuda valjda i veća verovatnoća za ovu tvoju tezu DD.

teddy.gif
 
Teza je nastala apropo MuFalove rečenice da je upala u "leglo dobrih frajera" upoznavši svoga muža a da može skoro da se opkladi da kada bi se razvela opet ne bi nikoga bilo. Da skratim, ili te muvaju ili si sama.
 
"Leglo" je ekipa mog muza. Spomenula sam da, dok sam bila sama, nikad nisam naletela na toliko "nebihmuoprostila" tipova, a sad, kad naravno nema vajde, jesam. (Niko me nije muvao niti ja nekoga, pricali smo o privlacnosti...)
 
tema je muvalova ipoteza - ili sve što ja napišem shvatate kao crtice iz mog initmnog dnevnika? :) Ne laskajte mi! Nisam baš toliko fatalna ;)

Al desilo se...jednom. Bili smo mnogo mladi i mnogo pijani :) Ja zagrlila svog dečka oko struka, a njegov drugar zagrlio MOJU RUKU :lol: I tako....jurio mi dlan :lol: A sve po leđima od dečka, i još me gledao bezobrazno!

Da, dugo je trajalo....
 
pa, obično ne izađe na videlo. :?

Čitala sam u nekom priručniku za seks (ženskom, u knjižari - listala i crvenela ) da su nekada lekari lečili HISTERIJU kod žena tako što bi, paj'z sad, one lepo polegle tamo kod njih na ležaj, a onda bi oni nauljili prstitije....i tako. Nekoj je, kažu, trebalo manje a nekoj više vremena, i ondaK, to kažu, zavisi od toga gde ti je G tačka, pa uz to i pripadajući crtež. Dalje ide o vrstma dildoa i kako se koriste. :D

Izvini ako ovo nije primereno. Jel i tebe kolega zloupotrebio?
 
Betty:
:mrgreen:
Jeste li i VI primetili neke zakonitosti - ako vam se ne dopadnu drugari, veza puca i obrnuto, ako vas muvaju - veza cveta? :lol:

Paaaaa.....sta ja znam....Nekako sam se uvek svidela drugovima od mog decka i uvek su me gotivili,..retko kad muvali jer sam ja njima bila od samog starta otrakinja....jedino je mom decku smetalo sto su mene nekad zvali njegovi drugovi na pivo,utakmice,izlaske,....itd.
 
Samantha Jouns:
Paaaaa.....sta ja znam....Nekako sam se uvek svidela drugovima od mog decka i uvek su me gotivili,..retko kad muvali jer sam ja njima bila od samog starta otrakinja....jedino je mom decku smetalo sto su mene nekad zvali njegovi drugovi na pivo,utakmice,izlaske,....itd.


Samanto, jel duže trajala TA veza nego inačne veze? :D Mogu da se kladim da jeste!

btw. uvek sam imala dilemu oko toga kad krenu prema MENI da se ponašaju ortački (da podriguju npr ili pričaju o kurtizanama). Šta činiš tada?
 
ugadnubaburastem:
...Sa potonjom konstatacijom, u zagradi, sklona sam da se slozim :D...Odgovor na prvo pitanje (u duhu teme, radilo se o kolegi zakonitog mi cimera) - pravno uredjena i funkcionalna drzava, privatna bolnica, odredjen procenat akcija u istoj, blizak srodnik u Upravnom odboru, taj isti srodnik u posedu besprekorne profesionalne i licne reputacije (neurohirurgija), takodje uposlen kao permanentni v.d. zakonitog cimera...Uzgred, ispunjavam kriterijum 'kredibilnog svedoka'...

da, da, mnogi faktori su se tu poklopili... hvala na odgovoru - bila sam radoznala
 
Betty:
Samanto, jel duže trajala TA veza nego inačne veze? :D Mogu da se kladim da jeste!

btw. uvek sam imala dilemu oko toga kad krenu prema MENI da se ponašaju ortački (da podriguju npr ili pričaju o kurtizanama). Šta činiš tada?

pa nista isto i ti onda se ponasas ortacki,..samo bez podrigivanja i ceskanja za (jaja) ipak smo mi zene,...onda samo opusteno...

Da ta veza je traja malo duze nego sotale,.ali u svim vezicama je bilo tako,...i prosli vikend kad sam pokupila nekog lika u nekoj diskoteci..njegovi drugovi su bili odusevljeni samnom...Ma ja sam im extra,.samo steta sto njihov drug nije BAS meni odgovarao...
If you know what I mean 8) 8) 8)
 
Pa ja se uvek trudim da me drugari mog decka prihvate dobro.Mislim,nije da se ja sada njima nesto ulizujem i da se bas svojski trudim da im se dopadnem,ali mi jeste vazno da oni imaju dobro misljenje o meni,jer i ja volim kada moje drugarice podrzavaju moju vezu sa njim i misle o njemu da je ok.E sada nisam bas preterano bliska sa njima,trudim se uvek da ostanem za njih ''devojka njihovog druga''jer po meni je to najbolje.Iskreno,meni bi smetalo da sutra moj decko sa mojom drugaricom ima bas extra odnos......ne znam ni sama zasto,nije to neka ljubomora,niti zavist,ali mi je nekako glupo.Ok je to da on bude super sa mojom najboljkom drugaricom sa kojom se vidjam svakodnevno,koja izlazi sa nama,i dolazi kod mene kada je i on tu.Mene iskreno nikad nisu muvali bliski prijatelji ni mojih bivsih momaka,ni sadasenjeg decka.Mozda je tu i bilo nekih simaptija,ali ni jedna strana to nije pokazivala.Najbolji drug mog decka je bas zgodan,ali on je ipak ''samo drug mog decka''
 

Slične teme


Back
Top