mala mala mala grupa p.e.d.e.r.a...

random_cloud_form

Aktivan član
Poruka
1.621
Nerviraju li vas chateri na forumu?
Mislim da su se te shtetocine rashirile sa Svastare.
Prazne se na svakoj temi sa po minimum po 10 postova, uniste svaki pokusaj da se tu razvije iole konstruktivnija diskusija....

Da li ste primetili ovu manje-vise organizovanu grupicu koja opseda i upropascava temu po temu?
 
randoma za moda ! ...mene nervira kad zatvore temu posle jednog manje-vishe ceterskog posta , a pravi razlog je da im je tema bzv ... a recimo nje ...bzv. mi je kad se razvuce neki off topic razgovor do besvesti , ali mi je isto bzv ne kazati neshtio malo zanimljivo na temi koja je to asocirala , i ako nije bash o tome ...
 
Jao, mene nervira kada neko malo četuje pa se pojavi novi mod sav željan da zavede red, ali se ispostavi da je malo preterao, kao što je bio slučaj sa Disom, i on to javno sam reče, pa ne pričam ništa novo... I onda se povuče kao, e sada sam ja mučenik, a vi se zapitajte zašto ste me oterali :roll:
Tako i oni tragični odlasci sa foruma...
E ja baš neću da odem kada me neko tera :mrgreen:

A čet me ne nervira dok je u nekim normalnim granicama. Postaje iritirajuće kada počnu stranice i stranice toga, pa neka lična sr.nja koja se nikoga ne tiču, pa pohvale, šlihtanje, svađe u kojima sam i sama često učestvovala, sve nervira kad se razvuče na zilion strana...

A najgore od svega je kada vam mod napiše "Nema demokratije na Forumu", hihihi, e ja mislim da od toga nema gore.
 
Ja sam multifunkionalan,chtujem i odgovaram na temu u okviru istog posta.
Smara kada ko shto reche koleginica iznad,pochnu da se redjaju strane i strane toga...(za primer otvorite bilo koju temu na svashtari),mada mi ne smeta,smara ali ne smeta.
Bilo bi suvishe monotono da je sve "baj D buk" 100% kao shto je i sam chat radi chata najcheshtje glup,ne mora da bude ali najcheshtje jeste.
Slazem se sa drugaricom 4umashicom iznad i u vezi lika&dela mister za sada za 4um pokojnog Diss-a,...zabrinjavajutje....da li se menjam....?......
 
Ja nekad chatujem, priznajem, ali to je zato što ovde ima nekih što hoće da me navuku na greh ovaj forumski, a ja eto dobra i naivna pa nasednem.

teddy.gif
 
Meni i ne smeta toliko, ali ne shvatam nikako one koji dodju na temu i kritikuju je kako je dosadna i glupa... I to se desava tamo gde forumasi bas lepo caskaju... Ako me nesto ne zanima necu to ni pogledati - otvorena sam toliko da mogu da shvatim da razliciti ljudi imaju razlicite potrebe, nacine komunikacije, ali budimo korektni!
 
a038.gif

Oh da, i nabrojacu ih to su aleksej_baso, samanta jouns, kad_lupim_lupim, gomila novijih usera, ovi politichari isto nisu normalni, skvo me nervira, chika_doktor, ma ima jos..
Ne verujem da su svi sa svashtare.
aleksej_baso - samo mu ***** na umu i bombarduje svaku temu
a092.gif

samanta_jouns - i ne zalazi toliko po drugim temama ali samo o sexu i samo o sexu, dobro mozda je samo na LJ&S i, ali su to uglavnom 'ja bih to stavila medju grudi' ili 'ja sam stavila medju grudi' komentari...
a100.gif

kad_lupim_lupim - nisam nishta zanimljivo prochitao, tako da ga najcesce i ne chitam.
gomila novih usera - najcesce ih ne treba ni citati jer nemaju stila niti ukusa niti postovanja prema starijima po forumu, kao da ih je neki nekromanser podigao sa kineskog groblja...
c018.gif

likovi sa podforuma politika - su najcesce neki zeloti i fanatici koji misle da su u direktnom kontaktu sa bogom putem precedavajuceg svoje partije, ili misle da su rekli sve kad napishu neku 'bombu' post od gluposti
a070.gif

S_K_V_O - je stalno na ivici, nadrkana i samo cheka da te zakachi shpitzom od shtiqle, deluje mi odvetj agresivno
a122.gif

chika_doktor - spamuje, ima zanimljive komentare, ali su najcesce zaeb prirode.
a030.gif


Ne znam na koga ti odredjeno mislish random, ajde napishi pa da ga zdrobimo ako je zasluzio.
f010.gif


Morate shvatiti da ja sve ove ljude koje sam naveo, dobro barem vetjinu, pominjem ne zato shto mi organski smetaju pa ih mrzim ili ne znam shta, samo kazem sta mislim.

(rulja spamera na koje nije obratio paznju istrchava iz kafane koja jeste svashtara i pocinje da dostize kritichnu masu)
(benji se okrece, vidi da nema kuda)
-Ajde sada, mir, rekoh samo shta mi je na umu, svako od vas ima isto pravo!
(vadi macheve, ulazi u pochetni stav)

g035.gif
 
Tema je dobra sto je jako retko dogadja na ovom forumu. Osim pomenutog razvodnjavanja i razbijanja teme spamom i catom kojima se tema pretvori u kilometarsku i beskorisnu nebulozu cesta je pojava kako ja volim da kazem - zle krvi. Zajedljivi, ironicni, cinicni, svadljivi i nadrkani komentari docekaju postavljaca teme u samom startu. Dobro, postoje teme koje se bez veze postavljaju, koje su glupe do neba, postoje likovi koje stvarno valja istresti i koji iritiraju i u tome uzivaju. Ima tu jos da se nabraja ali mislim da sve ovo govori o nasoj kulturi dijaloga kao i o opstoj kulturi koja nas krasi.
 
livija:

pa jel te na humanost asociram, sunce li ti..... :lol: zezam se.... :D koji? sladoled ili shicje??? :D
no, polaskana sam nije da nisam..... fala shto u tako delikatnom trenutq mislish na mene :D
Onaj sa iglom...
U sredu sam davao krv za pregled, pocepala mi kokoška venu, a u četvrtak sam dobrovoljno dao pola kile iz druge ruke. Dva dana sam bio u fazonu igala.
Pobegao sam od teme i počeo da chatujem... Jbg.
Svi smo mi živi ljudi i treba nam ponekad oprostiti sitne nesavršenosti. ;-)
 
Chat kao brza razmena poruka? Nije problem u tome, dok je u okviru teme ili dok ima nesto suvislo da se kaze. Problem je što prozvani sve teme bombarduju jednim te istim frazama, bolujući od toga da natakare što više poruka.

Lek? Da im moderatori resetuju brojače poruka? Ma, samo sam se šalio. Pustimo ljude nek se dokazuju ko može više. I onako nemaju drugog posla - na poslu.
 
Breaking:
a038.gif

Oh da, i nabrojacu ih to su aleksej_baso, samanta jouns, kad_lupim_lupim, gomila novijih usera, ovi politichari isto nisu normalni, skvo me nervira, chika_doktor, ma ima jos..
Ne verujem da su svi sa svashtare.
aleksej_baso - samo mu ***** na umu i bombarduje svaku temu
a092.gif

samanta_jouns - i ne zalazi toliko po drugim temama ali samo o sexu i samo o sexu, dobro mozda je samo na LJ&S i, ali su to uglavnom 'ja bih to stavila medju grudi' ili 'ja sam stavila medju grudi' komentari...
a100.gif

kad_lupim_lupim - nisam nishta zanimljivo prochitao, tako da ga najcesce i ne chitam.
gomila novih usera - najcesce ih ne treba ni citati jer nemaju stila niti ukusa niti postovanja prema starijima po forumu, kao da ih je neki nekromanser podigao sa kineskog groblja...
c018.gif

likovi sa podforuma politika - su najcesce neki zeloti i fanatici koji misle da su u direktnom kontaktu sa bogom putem precedavajuceg svoje partije, ili misle da su rekli sve kad napishu neku 'bombu' post od gluposti
a070.gif

S_K_V_O - je stalno na ivici, nadrkana i samo cheka da te zakachi shpitzom od shtiqle, deluje mi odvetj agresivno
a122.gif

chika_doktor - spamuje, ima zanimljive komentare, ali su najcesce zaeb prirode.
a030.gif


Ne znam na koga ti odredjeno mislish random, ajde napishi pa da ga zdrobimo ako je zasluzio.
f010.gif


Morate shvatiti da ja sve ove ljude koje sam naveo, dobro barem vetjinu, pominjem ne zato shto mi organski smetaju pa ih mrzim ili ne znam shta, samo kazem sta mislim.

(rulja spamera na koje nije obratio paznju istrchava iz kafane koja jeste svashtara i pocinje da dostize kritichnu masu)
(benji se okrece, vidi da nema kuda)
-Ajde sada, mir, rekoh samo shta mi je na umu, svako od vas ima isto pravo!
(vadi macheve, ulazi u pochetni stav)

g035.gif
Ne seri, posle 2 i po godine i 10k postova i tebe ce, veruj mi, boleti qurac da ozbiljno diskutijes i pises na svakoj temi.
 
Kad_LupimLupim:
Ne seri, posle 2 i po godine i 10k postova i tebe ce, veruj mi, boleti qurac da ozbiljno diskutijes i pises na svakoj temi.
Ne ozbiljno diskutovanje, samo sam mislio na zanimljivo.
Meni je zanimljivo kada me post nasmeje i nauci istovremeno, ili barem jedno od ta dva.
Ja mozda nemam 10k postova, ali sam tu godinu i vise, ne racunajuci mirc, gde se 'ozbiljno' prepucavam :D
Eto podsetio si me na jednog lika sa kanala #rock pre dve-tri godine, pricamo ja i on i on sa pola kanala i medjusobno na glavnom, i nesto se zezamo ja i par devojaka i on meni, a i svima kaze 'jeste, i ja sam se tako nekada zezao, ali me sada mrzi' kao da zeli paznju ali ga vise mrzi da je osvaja. Zeli parche svoje virtualne zemlje i da se to poshtuje.
Nisam ga razumeo. Shta, da nije rekao sve shto je imao?
Pa niko nije toliko povrshan.
Ali dobro, ljudi su razlichiti.
Ja od samog pocetka nisam ozbiljno postovao :D sada cu malo kao ozbiljno, pa cu onda opet biti neozbiljan, ali meni dodje ovo sve pisanje zabava, zato i energije valjda...
Dodjesh u forumashke godine i vishe ne moze? Moze, moze, ja to dobro znam.
 
Breaking:
Ne ozbiljno diskutovanje, samo sam mislio na zanimljivo.
Meni je zanimljivo kada me post nasmeje i nauci istovremeno, ili barem jedno od ta dva.
Ja mozda nemam 10k postova, ali sam tu godinu i vise, ne racunajuci mirc, gde se 'ozbiljno' prepucavam :D
Eto podsetio si me na jednog lika sa kanala #rock pre dve-tri godine, pricamo ja i on i on sa pola kanala i medjusobno na glavnom, i nesto se zezamo ja i par devojaka i on meni, a i svima kaze 'jeste, i ja sam se tako nekada zezao, ali me sada mrzi' kao da zeli paznju ali ga vise mrzi da je osvaja. Zeli parche svoje virtualne zemlje i da se to poshtuje.
Nisam ga razumeo. Shta, da nije rekao sve shto je imao?
Pa niko nije toliko povrshan.
Ali dobro, ljudi su razlichiti.
Ja od samog pocetka nisam ozbiljno postovao :D sada cu malo kao ozbiljno, pa cu onda opet biti neozbiljan, ali meni dodje ovo sve pisanje zabava, zato i energije valjda...
Dodjesh u forumashke godine i vishe ne moze? Moze, moze, ja to dobro znam.
A kako si se pre zvao? :roll:

Enfroz2891:
Ma ti si sad samo prihvatjen a bio si neshvatjen......pa si se zato rasplinuo.....dete postaje chovek

Sve ti je rekao Froz, al ja i dalje nemam pojma ko si ti.

teddy.gif
 

Slične teme


Back
Top