?

D

divlja

Gost
He. :smile:

Jel' istina da muskarce kod zena najvise privlaci ono sto im najvise zameraju? Sta god to bilo, mada prvenstveno mislim na zensko "ludilo". :mrgreen:
Ili drugacije, da li volite vise zene koje nose mir u sebi, ili one koje nose nemir?
Pitam, jer citam nesto sto je zensko napisalo, a ja zenama nista ne verujem. :lol:
 
Ja sam primetio da me mnoge zene podsecaju na neki nachin na moju pokojnu babu i ako uopshte ne liche na bilo koji nachin....shta bi Frojd tek imao da kaze na to?
......

Nemirne koje deluju mirno,bar za mene....
 
mozda je to zameranje neki vid interpolnog zacikavanja.... ili borba protiv onog na sta si slab....
kod mene to nije slucaj, ono sto napadam kod riba nije ono sto me privlaci vec me iskreno odbija, recimo pirsing, dugi nokti, napadna shminka, tetovaza, gace upale u dupe itd.......... a od ponasanja, osobina i sistema vrednosti spisak je kilometarski....
 
a to mir/nemir moze svakako da se shvati, ako je mir unutrasnji spokoj u dusi koji nalazi osoba verna sebi, onda sam za mir, a ako mislis na pasivnost i sklonost monotoniji onda za nemir
 
divlja:
Sad sam boldovala glavno pitanje, ovo drugo je od manje vaznosti. :wink:
Moras se sloziti da nema logike da te privlaci ono sto ti smeta, zar ne? To bi bio vrhunski mazohizam. S druge strane takodje nema logike, da ako te nesto privlaci, da to pokusavas kritikom da korigujes!?

Mislim da se u tvom pitanju radi samo o jednom prividu... recimo ovako, svaki ce se loziti, da mu se devojka ponasha kuchkasto u krevetu, kad su sami i sl situacijama, ali ce s druge strane stalno lajati kako takvo ponasanje nije moralno, normalno, ne dolichi njenom nivou i blablabla... Zapravo pravo pitanje je, imali stvarnog greha u tome? Svako, bar podsvesno oseca da nema, ali avaj... drugacije su nas ucili tolike godine, zar ne?

(:
 
Enfroz2891.:
Ja sam primetio da me mnoge zene podsecaju na neki nachin na moju pokojnu babu i ako uopshte ne liche na bilo koji nachin....shta bi Frojd tek imao da kaze na to?
......

Nemirne koje deluju mirno,bar za mene....
Ako je to ona baba "kraljica sapuna" onda bi Frojd imao podosta da kaže, al prvo što bi ti savetovao je da odeš na temu Slike forumaša i postaviš svoju sliku. Može i sa babom. Ne smeta. :D

teddy.gif
 
random_cloud_form:
mozda je to zameranje neki vid interpolnog zacikavanja.... ili borba protiv onog na sta si slab....
kod mene to nije slucaj, ono sto napadam kod riba nije ono sto me privlaci vec me iskreno odbija, recimo pirsing, dugi nokti, napadna shminka, tetovaza, gace upale u dupe itd.......... a od ponasanja, osobina i sistema vrednosti spisak je kilometarski....
Pa spusti malo kriterijum, ili nikada nećeš naći devojku... :)
 
Можда има нечег у томе....
Мене, рецимо, нервирају незрели мушкарци, а испада да се увек лепим за такве, да је то оно што ме привлачи! :?
 
Mene privlače oni koje ja odbijam, a znam tačno i zašto, kao kontra toga što me odbijaju oni koji vrlo jasno objave da ih privlačim i to "veoma", ali sve to ima svoje granice... Vaspitanje je čudo, može da unakazi čoveka.
 
Pa sve je to u nequ ruku i individualno...ja npr.znam koje me karakterne osobine nerviraju do gadjenja i nema shanse da me takva privuche....niti ja nju.Jesam mazohista ali nisam budala.

@Japanko:D jeste,ta baba a slike jednog lepog dana pokraj puta od zute cige kad obujesh crvene cipelice.
 
Enfroz2891.:
@Japanko:D jeste,ta baba a slike jednog lepog dana pokraj puta od zute cige kad obujesh crvene cipelice.
Kakva slučajnost. Projekat na kom trenutno radim ima put od žute cigle (tzv. klinker). Šta da ti kažem Froz. Sliku ha sunce! :D

teddy.gif
 
qq pa ti asfaltirash puteve?:lol:
Ja sam mislio na put od zute cigle- Charobnjak iz Oz-a:D
I ti posle nekom kazesh da te navode na greh/chat...pa ti si chatersko zlo!:lol:
Sorry divlja:lol:
 
divlja:
He. :smile:
Jel' istina da muskarce kod zena najvise privlaci ono sto im najvise zameraju? Sta god to bilo, mada prvenstveno mislim na zensko "ludilo". :mrgreen:
Ili drugacije, da li volite vise zene koje nose mir u sebi, ili one koje nose nemir?
Pitam, jer citam nesto sto je zensko napisalo, a ja zenama nista ne verujem. :lol:

hmm... shta najvishe mogu da zamerim jednoj zeni...manipulativnost.
Primer je - bila jednom jedna devojka i jedan drug mog druga, koji sam ja :D
I oni zajedno i njima lepo, ali, njena mama, pouchena zivotom sopstvenim krene da uchi malenu svojoj stazi i prenosi na nju svoju veshtinu. Malena iako manipulativna nije, podleze mami, a oca nema, i pokusha, krene da manipulishe, tj, njena mama krene preko nje. Dechko je dobra prilika i sve to, ne pije, ne kocka se, dobar ulov. Ali sve to bude provaljeno i sve to propadne.
I shta ona uradi, infiltrira se u njegov odnos sa drugim drugarom i ukrade ga.
A to se ne moze oprati ni za hiljadu godina.
Ne, to me nikako ne pali.
Da li ona shto nosi mir ili ona shto nosi nemir...
hmmm... oba mi trebaju, prvo da me lechi, drugo da me zabavlja
 
Hellen:
Можда има нечег у томе....
Мене, рецимо, нервирају незрели мушкарци, а испада да се увек лепим за такве, да је то оно што ме привлачи! :?

U pravu si. I mene su privlacili vragolani, a uvek sam se nervirala zbog toga kad sam bila u vezi sa njima. Zato sam okrenula drugi list i nasla zrelog i smirenog muskarca, okrenutog porodicnom zivotu;)
 

Back
Top