Radikalne odmazde............

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

markovozd

Primećen član
Poruka
679
Kada se pojavila ova tema, nisam mogao da verujem , da , ipak, psihopate, i bolesnici, kao ovaj nenormalni, satro knjizevnik, mogu javno da mitinguju , umesto da cuce izolovani ,u ludackim kosuljama, sa nekoliko doza elektrosokova dnevno...........

Ali, pre, oko sat vremena, na TV dnevniku, sam, zaista video psiha, kako prica, na radikalskom skupu , kako , eto, u Srbiji treba primeniti sistem ubijanja najstarijeg deteta, tzv, izdajnicima...............

znam da je tema , identicnog povoda zakljucana, ali , ovo je za ozbiljno razmatranje , kako klinicko , tako i politicko..............
Vrhunac je bio freneticni aplauz radikala, na pominjanje ubijanja dece "izdajnicima" :evil:

Koji su to psihopate.............

književnik Momir Lazić objašnjava kako IRA kažnjava izdajnike ubijanjem najstarijeg deteta, bez obzira na godine, i pucanjem u levu nogu ocu deteta. On konstatuje kako će "i u našoj zemlji uskoro mnogi početi da šepaju na levu nogu zbog izdaje".
 
Ај ви називајте некога психолошким случајем... Ви што Радикале патолошки мрзите, ма не само Радикале као странку, већ саму реч радикално кад чујете, одмах лепите етикете и да је вама дати власт у руке одма' би пола Србије стрпали у лудару... Ма ви бре идите па се лечите, ево СРС ће да вам буде спонзор лечења кад већ не знате да трошите оне паре што сте стекли на мала врата... Ви сте умно поремећени, болесни, ви сте за посматрање кад сте у стању да мрзите некога само зато што је члан или симпатизер неке странке... А и не знате зашто мрзите ту странку, него ето, чисто да би се осећали потпуним личностима морате некога да не подносите...
 
ШЕШЕЉ:
Ај ви називајте некога психолошким случајем... Ви што Радикале патолошки мрзите, ма не само Радикале као странку, већ саму реч радикално кад чујете, одмах лепите етикете и да је вама дати власт у руке одма' би пола Србије стрпали у лудару... Ма ви бре идите па се лечите, ево СРС ће да вам буде спонзор лечења кад већ не знате да трошите оне паре што сте стекли на мала врата... Ви сте умно поремећени, болесни, ви сте за посматрање кад сте у стању да мрзите некога само зато што је члан или симпатизер неке странке... А и не знате зашто мрзите ту странку, него ето, чисто да би се осећали потпуним личностима морате некога да не подносите...

A sta ti mislis o onome sto je rekao Momir Lazic i da li to opravdavas,podrzavas ili osudjujes?
 
ШЕШЕЉ:
Ма ви бре идите па се лечите, ево СРС ће да вам буде спонзор лечења кад већ не знате да трошите оне паре што сте стекли на мала врата... Ви сте умно поремећени, болесни, ви сте за посматрање ...
ovo je neuspeo pokusaj kopiranja Velje Ilica mao orginalnosti :-)
 
_Milanche_:
prijatelju ko bi u pravu oko sinocnog dogadjaja oko ustava ti ili ja?

Нисам гледао вести данас, мораћу да се обавестим о чему се радило, какав је то уопште скуп био, и ТАЧНЕ РЕЧИ које су изречене, па ћу ти одговорити за пар дана... Просто сумњам да је изречену у буквалном смислу, знају наши новинари да извуку из контекста само оно шта им треба... Нарочито господа са Б92 и слични...
 
ШЕШЕЉ:
Нисам гледао вести данас, мораћу да се обавестим о чему се радило, какав је то уопште скуп био, и ТАЧНЕ РЕЧИ које су изречене, па ћу ти одговорити за пар дана... Просто сумњам да је изречену у буквалном смислу, знају наши новинари да извуку из контекста само оно шта им треба... Нарочито господа са Б92 и слични...
nisu novinari preneli nego je snimak covek govori na tribini SRS i iza njega je zastava...
 
_Milanche_:
ovo je neuspeo pokusaj kopiranja Velje Ilica mao orginalnosti :-)

Па ја обожавам Вељу, човек је био легенда... Сигурно му не смета... Сад како је постао министар мало се култивисао, па не забавља народ... :lol: А зашто неуспео покушај??? :lol:
 
_Milanche_:
na koju politicku opciju mislis to sam pitao ne zaboravi da je vecina dan danas na vlasti pa radikalima ne fali dlaka s glave...

То што Радикалима не фали длака с главе, само значи да су поштени... :) А нисам рекао да постоји конкретна странка која мрзи Радикале, већ се овде јављају анти-Срби и људи који вероватно нису српске националности и једва би дочекали да се Србија распадне до Београдског пашалука... Ајде реци и сам, колико је било ликова који су изговарали ствари о Радикалима с катастрофалним речником, а простаклук обично хоће да припишу Радикалима... И никад нису чули за реч толеранција, а приписују Радикалима како је немају... А ја сам Радикал, па сам углавном био и толерантан и културан чак и према таквима... Уосталом, боли ме ћошак да се прозивам с разним болидима, 'оћу да се прозивам с нормалним људима... like yourself...
 
ШЕШЕЉ:
То што Радикалима не фали длака с главе, само значи да су поштени... :) А нисам рекао да постоји конкретна странка која мрзи Радикале, већ се овде јављају анти-Срби и људи који вероватно нису српске националности и једва би дочекали да се Србија распадне до Београдског пашалука... Ајде реци и сам, колико је било ликова који су изговарали ствари о Радикалима с катастрофалним речником, а простаклук обично хоће да припишу Радикалима... И никад нису чули за реч толеранција, а приписују Радикалима како је немају... А ја сам Радикал, па сам углавном био и толерантан и културан чак и према таквима... Уосталом, боли ме ћошак да се прозивам с разним болидима, 'оћу да се прозивам с нормалним људима... like yourself...
bilo je ali koliko nekulture i prostakluka isvega ostalog karakterise SRS da i nekad razmisljas o tome?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top