GLUPA TEMA

slucajna

Zainteresovan član
Poruka
216
Dugo sam razmisljala da li ovo da napisem,da ne pomisli neko da reklamiram sebe,ali ******* moram s nekim da podelim kako se jadno osecam trenutno..

Evo ovako,danas mi je rodjendan,a ceo dan cu biti sama,kao nikad do sad..tata,mama,prijatelji daleko 1500 km od mene,muz kraj mene,a kao da nije,radi ceo dan..a ja..ja pravim tortu,a ni sama ne znam za koga je pravim...place mi se..


Sorry svim forumasima na smaranju sa ovom temom,ali bas sam tuzna i sjebana..shit
 
nemoj biti tuzna...mi cemo ti praviti drustvo(nije nesto,ali...sta sad...)...i naravno...srecan rodjendan
g025.gif
 
ne kapiram ???
baci tortu, makar bila pri kraju sa spremanjem iste.... obuci nesto i izadji....nemas bas novca...pa i ne treba ti !!
pozovi drugaricu da prosetate....
javi se nekome od drustva , koga dugo nisi videla ( ne moras ni spomenuti rodjendan).....
ako imas novca, idi i kupi sebi neku lepu sitnicu ili.....
mozda bi frizerka cudo napravila i od tvoje frizure ali i raspolozenja.....
ima hiljadu nacina da se dobro osecas---samo ako hoces.....ipak je to problem koji samo ti mozes resiti !!
:-), bobana.
 
SRECAN RODJENDAN!
Izadji, kupi sebi neki lep poklon i ucini sebi neki plezir koji si odavno zelela i osecaces se makar malcice bolje. Ne budi tuzna zbog drugih, ucini sama sebi ovaj rodjendan posebnim, mozes ti to.
Ja sam imala dilemu ove godine kako da sebe obradujem za rodjendan posto je jedna vazna cestitka izostala (sto me je naravno izbedacilo) i napravila sam matine zurku bolju nego za 18. i svi su posle danima pricali o tome a ja sam se osecala fenomenalno bez obzira na sve. Pali veruj mi!
 
slucajna:
Dugo sam razmisljala da li ovo da napisem,da ne pomisli neko da reklamiram sebe,ali ******* moram s nekim da podelim kako se jadno osecam trenutno..

Evo ovako,danas mi je rodjendan,a ceo dan cu biti sama,kao nikad do sad..tata,mama,prijatelji daleko 1500 km od mene,muz kraj mene,a kao da nije,radi ceo dan..a ja..ja pravim tortu,a ni sama ne znam za koga je pravim...place mi se..


Sorry svim forumasima na smaranju sa ovom temom,ali bas sam tuzna i sjebana..shit
Nemoj da me mrzis (u stvari mrzi me... koga briga)

Jos jedna godina vise... jos jedna bora vise... nemoj da se zavaravas da ce nesto biti dobro... posto i sama znas u dubini sebe da nikad nista bolje biti nece... dani uvek prolaze... ljudi... oblaci... dok se zidovi tvoje samoce sklapaju oko tebe... i ove godine... i sledece... zauvek u nekom zacaranom krugu... iz koga nema izlaza... u stvari ima ga... ali ga ti ne vidis... pogledaj duboko u sebe i shvati ces... gde je... tu ti niko od nas ne moze pomoci... zato... zapamti jedno... ti zivis svoj zivot... jedan jedini... zato... potrudi se... u cemu? to znas jedino i samo jedino - ti...

PS kad sam video Gazdaricin post pomislio sam da ce reci da uzmes tu tortu... da je odnes do prvog komsije/komsinice ili prijatelja/prijateljice... da se namazete tortom i da se izyebete... eto... svaki dan me nesto iznenadi...
 
slucajna:
Dugo sam razmisljala da li ovo da napisem,da ne pomisli neko da reklamiram sebe,ali ******* moram s nekim da podelim kako se jadno osecam trenutno..

Evo ovako,danas mi je rodjendan,a ceo dan cu biti sama,kao nikad do sad..tata,mama,prijatelji daleko 1500 km od mene,muz kraj mene,a kao da nije,radi ceo dan..a ja..ja pravim tortu,a ni sama ne znam za koga je pravim...place mi se..


Sorry svim forumasima na smaranju sa ovom temom,ali bas sam tuzna i sjebana..shit
sta da ti kazem osim srecan rodjendan
 

Back
Top