Sreca....

B

Bliss

Gost
......Koliko Vam se cesto dogadja da osetite i vidite da osoba sa kojom ste ima osmeh na licu od trenutka kada vas vidi?

...Da li se osecate kao neko ko vasoj polovini brise sve brige sa lica svojom pojavom...ko je cini srecnom...i kao neko ko je srecan pored iste te osobe...?
 
Konačno ovde jedna normalna i lepa tema.Naravno i to svakodnevno.Taj osmeh možda ne rešava probleme no ipak ih ublažava.Prema tome motivišete da lakše prebrodiš neke teške situacije odnosno da zajedno prođete kroz to.
 
Najozbiljniji... nervira me to... devojke kad me vide skoro da vriste od smeha... drugari takodje... Mora da je zbog nove frizure... ali opet... ko bi se smeja frizuri... barem otvoreno... mora da ima jos nesto...
 
@Goddest...hvalaaaa... :)

...Sad mi je bila najbolja drugarica...zaljubljena ...srecna...priznajem pravo osvezenje posle prilicno teskog dana...
...i gledam je...slusam je...i pitam se...
...da li ljudi moraju da prozive mnogo "tama" da bi videli srecu u "malim" stvarima...

...da li nam je svima usadjeno da vremenom postajemo pohlepni?....
 
Kad_LupimLupim:
Bio, gledao... ostala samo secanja.

...e bre KLL gledam u ovaj tvoj avatar...i ova tvoja sova mi samo nesto namiguje... :lol: :lol: :D

...nije sve tako crno...ne postoji samo jedna osoba na svetu... ;) :)

...upravo o tome pricam...kad ste zadnji put osetili da ste neko ulepsali dan...ili da je neko vama ulepsao dan samom svojom pojavom?....nicim vise...samo time sto je tu...u datom trenutku....?
 
Bliss:
......Koliko Vam se cesto dogadja da osetite i vidite da osoba sa kojom ste ima osmeh na licu od trenutka kada vas vidi?

...Da li se osecate kao neko ko vasoj polovini brise sve brige sa lica svojom pojavom...ko je cini srecnom...i kao neko ko je srecan pored iste te osobe...?



meni je to nesto nejlepse,kada znam da je neko srecan sto me ima....najvise se raznezim kada mi muz dodje kuci umoran sa posla i kada me vidi na licu mu zasija osmeh,koji brise sav umor,e onda sam i ja istinski srecna...
 
slucajna:
meni je to nesto nejlepse,kada znam da je neko srecan sto me ima....najvise se raznezim kada mi muz dodje kuci umoran sa posla i kada me vidi na licu mu zasija osmeh,koji brise sav umor,e onda sam i ja istinski srecna...


...da znas da jesi... ;) :D ...
 
Goddess of the far east:
Ne bih rekla promašenih ljubavi nego završenih priča ili je to možda iskustvo da bi se došlo do tog osmeha.

verovatno si upravu,jer u sustini svaka ta zavrsena prica je iskustvo vise...
ali nekad znaju biti toliko bolne,da u odredjenim trenucima pomislis,da nikad neces doci do tog osmeha,kao da si obelezena i da je sve to lepo rezervisano za sve druge samo ne za tebe...
Sta cu ja kad sam nepopravljivi pesimista :sad:
 
Bliss:
......Koliko Vam se cesto dogadja da osetite i vidite da osoba sa kojom ste ima osmeh na licu od trenutka kada vas vidi?

...Da li se osecate kao neko ko vasoj polovini brise sve brige sa lica svojom pojavom...ko je cini srecnom...i kao neko ko je srecan pored iste te osobe...?

1.>>retko....ne volim rykovanje i uopste kontakte preko dana!.....mozda zapazim kod nekih klinaca 91/2....oni su mi gotivni...kada trchim tamo gde sam,naletim na njih i lepo se ispricham saznam nesto i tako..........

2.>>prosto svetlim ,izlaze pozitivni zraci chak i kada nisam ,uvek ....ali ne bih o tome...
:roll: :roll:
:roll:
 
Goddess of the far east:
Inače Bliss jedva sam čekala da se na LjiS pojavi jedna ovakva tema i da čitala sam onu tvoju temu zvanu Tuga i slažem se sa tobom.

..sto se tice ove teme ... :D :D :D .

a tuga......necemo nacinjati tu temu...bilo proslo...mozda ipak postoji bolji nacin... ;)
 
Naravno ... neke ribe pored vastj. nas osecaju sigurnost ... mada uglavnom muskarci misle samo na jedno, ali ja verujem da one u nama vide nesto drugo za razliku od nas ... a posebno kod mladjih riba ... ;)
 

Back
Top