najoriginalniji nacin da pridjes djevojci/momku

  • Začetnik teme Red Zmaja
  • Datum pokretanja
ja mislim da je kontakt ocima naaajbolja fora....
ono tipa kad decko prolazi ti gledas u njega i ne skidas pogled, iako on gleda u tebe
ali mislim da to mogu da izvedu samo oni naj naj iskusniji u flertovanju xD

pa nemoraju da budu najiskusniji/najiskusnije...........
Meni je mnogo lakse to,nego da recimo pridjem nekome....owako oni uwek prilaze meni....hehehe:D:D:D
 
ja mislim da je kontakt ocima naaajbolja fora....
ono tipa kad decko prolazi ti gledas u njega i ne skidas pogled, iako on gleda u tebe
ali mislim da to mogu da izvedu samo oni naj naj iskusniji u flertovanju xD

Hahahahahaha nemoj to da te zavara ja obozavam tako da kad sednem u kafic gledam devojku ali uvek u oci i ne obaram pogled kao i na ulici i ustanem sa stolice gledam je u oci i polako prilazim i ona ocekuje da joj pridjem ili na ulici se sprema da mi kaze cao ja samo cutim i prodjem gledajuci je u oci ono totalno iskuliram!! Nekako mi predstavlja zadovoljstvo i kad prolazim pored cigana isto tako obozavam da napravim nekakav pogled mrznje i gledam ih u oci umalo me jedan nije nalupao!!:lol::mrgreen::hahaha::hahaha:
 
pridjes i kazes "budi sa mnom ili pucam" ako odbije onda....
g100.gif
 
ja takodje mislim da je flert pogledom najbolji...onda barem imas truncicu nade....
npr.
ona te gleda pridjeses joj:
on: nemoj da me gledas tako molim te!
ona: zasto?
on: pa da li hoces da me ubijes?
ona: ne, zasto?
on: zbog tvog pogleda sam ostao bez daha ako tako nastavis ne znam sta cu...
ona: ajde pali sta s*res nisam tebe gledala...
on: dobro idi u pm
ona: fljaas samarcinu
on: krkne joj zvalu
ona zove obezbedjenje, tebe prebiju i to je to :) :)
tolko od mene
Pozz
 
ja takodje mislim da je flert pogledom najbolji...onda barem imas truncicu nade....
npr.
ona te gleda pridjeses joj:
on: nemoj da me gledas tako molim te!
ona: zasto?
on: pa da li hoces da me ubijes?
ona: ne, zasto?
on: zbog tvog pogleda sam ostao bez daha ako tako nastavis ne znam sta cu...
ona: ajde pali sta s*res nisam tebe gledala...
on: dobro idi u pm
ona: fljaas samarcinu
on: krkne joj zvalu
ona zove obezbedjenje, tebe prebiju i to je to :) :)
tolko od mene
Pozz

u j.bt...:rotf::rotf::rotf::rotf:

@ tema...Ne znam da li su tvoji roditelji teroristi ali ti si prava bomba!!!


shibby
 
Hahahahahaha nemoj to da te zavara ja obozavam tako da kad sednem u kafic gledam devojku ali uvek u oci i ne obaram pogled kao i na ulici i ustanem sa stolice gledam je u oci i polako prilazim i ona ocekuje da joj pridjem ili na ulici se sprema da mi kaze cao ja samo cutim i prodjem gledajuci je u oci ono totalno iskuliram!! Nekako mi predstavlja zadovoljstvo i kad prolazim pored cigana isto tako obozavam da napravim nekakav pogled mrznje i gledam ih u oci umalo me jedan nije nalupao!!:lol::mrgreen::hahaha::hahaha:



Moj komentar je suvisan ali sam morala da ga postavim,da ne idem u off topic necu ulaziti u detalje!strasno
 
ja takodje mislim da je flert pogledom najbolji...onda barem imas truncicu nade....
npr.
ona te gleda pridjeses joj:
on: nemoj da me gledas tako molim te!
ona: zasto?
on: pa da li hoces da me ubijes?
ona: ne, zasto?
on: zbog tvog pogleda sam ostao bez daha ako tako nastavis ne znam sta cu...
ona: ajde pali sta s*res nisam tebe gledala...
on: dobro idi u pm
ona: fljaas samarcinu
on: krkne joj zvalu
ona zove obezbedjenje, tebe prebiju i to je to :) :)
tolko od mene
Pozz
]

hahahaah najjace!!!:rotf::klap:
 
:worth::worth::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf: Moram pokusati ovo pa makar mi prsla samarcina cisto da vidim njenu reakciju!:rotf::rotf::rotf::super:
Mojne dude!!! Ja sam tri puta probao a jednom je upalilo!!!:cool: Da ne pricam sta mi se desilo ova dva puta!!!;)

hahahah svaka cast shibby...ne znam da li je to tvoja fora ili si je nasao negde ali je extra...:) :super:
Fora je do bola...kad hoces da popijes samar iskoristis je!!!:lol:


shibby
 
Mojne dude!!! Ja sam tri puta probao a jednom je upalilo!!!:cool: Da ne pricam sta mi se desilo ova dva puta!!!;)


Fora je do bola...kad hoces da popijes samar iskoristis je!!!:lol:


shibby
ja bi volela da mi
neko tako pridje i onako iznenada BUM ali da mi se svidja u suprotnom dobija samar,ma i taj sto mi se svidja dobio bi samar AL ONAKO RADI REDA ....iako bi mi prijalo!:rumenko:
 
hehe ma ne znam bas da li bi neko dobijo samar zbog takvog nastupa sibby...:) nedodirljiva nisi valjda tolko odbojna?:) za sve ima leka...;) sve to treba shvatati kao zezu...:) ali bolje da je pitas: "ej izvini nisu mozda tebi roditelji lopovi?" ako te pita zasto ti joj kazes: "nisu mozda pre tvog rodjenja ukrali zvezde s neba i stavili ih u tvoje oci?" :mrgreen: ako ona kaze: "ne moji su doktori"...onda joj kazes da ima lepe plombe....:P
 
Xm
Dosli neki momci... sportasi pitaj crnog boga odakle...
I jedan meni kaze
"Lepozi"
:mrgreen:
Samo da se pohvalim xD


Anyway, ja i dalje ostajem pri mome
- WoW bas su ti soopper starke
- Fala :)
- Sta sloosas
- blah, blah, blah
- Eeee i ja sloosam njih!
Um... ako nemas s kim da izadjes, msm, evo s nama...
Ox & btw ja sam [kazem kako se zovem]

Ostalo je chemistry xD
 

Back
Top