Nekulturan prilazak

E, pretekla me latica. :lol:
A na temu ću ti odgovoriti uživo. :-D

g094.gif
 
Enfroz2891.:
Tebi Maslachak sve drugarice neke isfrustrirane ili im sex frustracija....i kako im se ti onda pravdash?
...da, da...
...imam samo dve!!!... to je sve od njih.... i par sestara... i njih sam pominjala....
...ne pravdam se... ja sam najisfrustriranija od svih njih.... bre.... kad pomislim koliko se dugo nisam yebala... i-ha!.... al` dobro, barem sada volim....
 
ja cu da ti kazem sta je meni neprijatno: kada lik mrtav pijan a potpuno pomamljen hoce da se je.be, ne znam kako mu se digao, ali znam da je posle nekog vremena skontao da ne moze da svrsi nego ce morati da se 'ljubi' njegova kita.... i molim te sinnke obrati paznju, lik je zaspao posle tri sekunde...

jeste da se posle pet sekundi nasao ispred vrata od stana, ali mislim da nikad nece shvatiti zasto je tamo zavrsio...
 
quite something:
ja cu da ti kazem sta je meni neprijatno: kada lik mrtav pijan a potpuno pomamljen hoce da se je.be, ne znam kako mu se digao, ali znam da je posle nekog vremena skontao da ne moze da svrsi nego ce morati da se 'ljubi' njegova kita.... i molim te sinnke obrati paznju, lik je zaspao posle tri sekunde...

jeste da se posle pet sekundi nasao ispred vrata od stana, ali mislim da nikad nece shvatiti zasto je tamo zavrsio...


Zasto da ja obratim paznju, nisam ja taj. I sto ga nisi pustila da spava? Tebi jos bolje. ujutro mu kazes da si mu popousila i progutala spermu a njega sto bole jaja pravis se samo luda i kazes kriva priroda sto ima retardaciju u mudima.

Pus,enje nije ljubljenje kite nego mamlanje. Kakvo crno ljubljenje kad je usao do grla:roll:. To kazu seljaci.
 

Back
Top