SKINHEADS

sharp1xc9.jpg
 
Ovde nisu u fokusu naci-skinheads-i vec SHARP I RASH SKINHEADS(APOLITICNI,ANARHISTI I KOMUNISTI).Sto se tice grba SHARP-Skinsi su apoliticni skinsi,mada konstantno ucestvuju na ANTIFA protestima.Preuzeli su spartanski slem iz vise razloga...Jedan od njih je hrabrost spartanskih vojnika a drugi sto je Spartanska vojska imala jedan odred koji su cinili "homoseksualci" verovali ili ne.Koliko me secanje sluzi,oni su iako malobrojni naneli velike gubitke u bitci u Termopilskom klancu svojim protivnicima.SVI SU IZGINULI,MADA I PORED TOGA STO JE HOMOSEKSUALIZAM SMATRAN NECIM NEPRIRODNIM POKAZALI SU SE KAO DOBRI BORCI. SAHRP skinse ne zanima ko je ko i ko je sta...
 
B.A.L.:
Ovde nisu u fokusu naci-skinheads-i vec SHARP I RASH SKINHEADS(APOLITICNI,ANARHISTI I KOMUNISTI).Sto se tice grba SHARP-Skinsi su apoliticni skinsi,mada konstantno ucestvuju na ANTIFA protestima.Preuzeli su spartanski slem iz vise razloga...Jedan od njih je hrabrost spartanskih vojnika a drugi sto je Spartanska vojska imala jedan odred koji su cinili "homoseksualci" verovali ili ne.Koliko me secanje sluzi,oni su iako malobrojni naneli velike gubitke u bitci u Termopilskom klancu svojim protivnicima.SVI SU IZGINULI,MADA I PORED TOGA STO JE HOMOSEKSUALIZAM SMATRAN NECIM NEPRIRODNIM POKAZALI SU SE KAO DOBRI BORCI. SAHRP skinse ne zanima ko je ko i ko je sta...
Koliko ja znam spartanci ne bejahu nastrani. . . Kod njih je bila sramota da se neko ne ozeni i da nema decu. I nezenje su ismevali i sve sl. To zbog cega si pomislio da su nastrani moze da lezi u cinjenici da su deci dok su rasli davali jednu kosulju godisnje pa dok im se neizdere pa su onda neretko morali biti goli. . . Ali dobro ovo nije tema o Sparti. . .
Moj skromi doprinos temi http://www.sharpskins.co.uk/
 
Prvo procitaj sta sam napisao pa onda komentarisi-HOMOSEKSUALIZAM JE SMATRAN NEPRIRODNIM U SPARTI...ALI JE SVE JEDNO POSTOJAO ODRED KOJI SE BORIO U TERMOPILSKOM KLANCU...A KOJI SU CINILI HOMOSEKSUALCI.SVI SU IZGINULI U BORBI. Istorija sparta i atina
 
Sharp skinsi danas nisu po pravilu homoseksualci vec jednostavno nemaju nikakvu mrznju prema crncima,ciganima,jevrejima pa tako ni prema homoseksualcima. I zasto je moja tema prebacena....na ovu???Necu da imam veze sa NACISTIMA SA FORUMA.Moja tema je rash i sharp skinheads
 
Mozda sam i hteo da napisem nesto pametno ovde o autenticnom "Skinhead" pokretu...ali posto se moja tema prebacuje na ovu i ukida ne zelim vise da pisem o tome ovde, NAROCITO NE SA *****IMA
 
B.A.L.:
Mozda sam i hteo da napisem nesto pametno ovde o autenticnom "Skinhead" pokretu...ali posto se moja tema prebacuje na ovu i ukida ne zelim vise da pisem o tome ovde, NAROCITO NE SA *****IMA
Kao prvo na ovoj temi nije bilo *****a, malo je prelistaj. . . Kao drugo ova tema na koju je prebacena tvoja je bila otvorena iz istog razloga! Da ljudi vec jednom pocnu da razlikuju ko su SKINHEADi a ko BONEHEADi. A treca stvar. . . Dve teme o istoj stvari ne mogu da budu. . .
 
. . .:
Kao prvo na ovoj temi nije bilo *****a, malo je prelistaj. . . Kao drugo ova tema na koju je prebacena tvoja je bila otvorena iz istog razloga! Da ljudi vec jednom pocnu da razlikuju ko su SKINHEADi a ko BONEHEADi. A treca stvar. . . Dve teme o istoj stvari ne mogu da budu. . .
ok ako je tako,mada mi je ovo sve poremetilo koncept i redosled...postova.aj videcu kako se uklopim
 
B.A.L.:
Ovde nisu u fokusu naci-skinheads-i vec SHARP I RASH SKINHEADS(APOLITICNI,ANARHISTI I KOMUNISTI).Sto se tice grba SHARP-Skinsi su apoliticni skinsi,mada konstantno ucestvuju na ANTIFA protestima.Preuzeli su spartanski slem iz vise razloga...Jedan od njih je hrabrost spartanskih vojnika a drugi sto je Spartanska vojska imala jedan odred koji su cinili "homoseksualci" verovali ili ne.Koliko me secanje sluzi,oni su iako malobrojni naneli velike gubitke u bitci u Termopilskom klancu svojim protivnicima.SVI SU IZGINULI,MADA I PORED TOGA STO JE HOMOSEKSUALIZAM SMATRAN NECIM NEPRIRODNIM POKAZALI SU SE KAO DOBRI BORCI. SAHRP skinse ne zanima ko je ko i ko je sta...
Moraću samo malo da uletim sa komentarom o Spartancima. Odnosi se na tvoj post i post Matematičara.
Prvo, nigde u Grčkoj homoseksualnost nije bila nastrana. Gledala se lepota, nebitno da li je muška ili ženska. To nema veze sa razmnožavanjem, jer su svi oni bili zapravo biseksualci i imali su žene i decu.
Drugo, Spartanci homoseksualci u vojsci su se borili u parovima, zajedno sa partnerom. Tako su morali da se brinu i za sebe i za partnera, a element ljubavi ( :confused: :-? ) je bio veoma jak i zato su se borili bolje.
 
DeteSunca:
Moraću samo malo da uletim sa komentarom o Spartancima. Odnosi se na tvoj post i post Matematičara.
Prvo, nigde u Grčkoj homoseksualnost nije bila nastrana. Gledala se lepota, nebitno da li je muška ili ženska. To nema veze sa razmnožavanjem, jer su svi oni bili zapravo biseksualci i imali su žene i decu.
Drugo, Spartanci homoseksualci u vojsci su se borili u parovima, zajedno sa partnerom. Tako su morali da se brinu i za sebe i za partnera, a element ljubavi ( :confused: :-? ) je bio veoma jak i zato su se borili bolje.
U redu ali ja mislim da je to bio jedini odred u vojsci Spartanaca koji su bili homo ili bi...isparavi me ako gresim
 
bo!:
Nisu skinsi jedini koji prave nerede na utakmicama, mada kazu da je i to poteklo od njih! Ja sam vec pisala na ovu temu posto vec postoji na forumu Tinejdzeri pa ako vas zanima mozete i tamo pogledati!
Meni samo jedna stvar nije jasna kako kod nas mogu postojati nazi skinsi kad je Hitler htio pobiti sve Srbe
Hitler je hteo 'ubiti sve Srbe' zato što mu se nisu pridružili. Da jesu prihvatio bi ih oberučke jer se divio srpskoj vojsci u I Svetskom ratu. Nemoj ko da pomisli da ga branim ili da pokušavam da opravdam zločin koji je učinjen, samo malo da pojasnim neke stvari.

Toliko za sada o mom dodatku na ovu temu, malo zalutah u politiku, ali tema je zaista takva... :D
 
B.A.L.:
Sharp skinsi danas nisu po pravilu homoseksualci vec jednostavno nemaju nikakvu mrznju prema smrdljivim crncugama,strokavim ciganima, raspalim jevrejima pa tako ni prema odvratnim pedercinama-> homoseksualcima.I zasto je moja tema prebacena....na ovu???Necu da imam veze sa NACISTIMA SA FORUMA.Moja tema je rash i sharp skinheads

? :D :D :D
 
B.A.L.:
Na utakmicama se konstantno i to fudbalskim pravili neredi,bas kao sto sam naveo zbog bunta omladine,nemogucnosti da nadju posao i iskaljivanju besa na ovakve nacine i nemogucnosti da se bave bilo cim drugim...Druga stvar, svaka "Skinhead" ekipa je zelela da privuce paznju na sebe i imala je razne akcije i po pitanju politike na tribinama i po pitanju protestnih setnji po gradu usmerenih protiv kapitalizma.Tako i danas veliki broj "Skinhead" ekipa ima fudbalski klub za koji navija :Livorno,Atalanta,Barselona,Olimpik Marsej,Sevilja,St.Pauli,Ajntraht...Pa se tako na ogradama mogu videti ANTIFA zastave,RASH i SHARP oznake.


Mozda zato sto nikada nisu ni hteli da se potrude?
 
. . .:
Ova tema je otvorena samo da pokaze ljudima koliko su spremnu da osude nekog o kome nista ne znaju. . .
Crucified-Pin.gif

Keeper nemas potrebe da znas nista o njima, ali kad vec nesto pricas za nekog onda bi bilo lepo da nesto i znas o njemu ;) Isto vazi i za ostale jer je vecina vas pricala o Bonehead-ima ;)
Koga zanima ko su skinsi nek procita. . . Koga ne zanima, nek sledeci put ne prica ko su oni. . .

http://en.wikipedia.org/wiki/Skinhead
http://www.geocities.com/CapitolHill/8592/sh.html
http://www.libcom.org.uk/history/articles/skinheads/
Da povratim stari post. . .
 

Back
Top