LDP-ovci,da li ste za koaliciju?

Pa mislim da Ceda nece praviti predizborne koalicije jer zeli da promovise stranku i izadje na izbore pod imenom "LIBERALNO DEMOKRATSKA PARTIJA" a jedina mogucnost zajednickog ce biti da se liga nadje na listi LDP-a.
Realno liga nema nikakve sanse da samostalno predje cenzus kao ni Pokret 5.Oktobar sem ako bi se toj koaliciji prikljucio i SPO.
 
Eraserhead:
Mislim da Liga treba da se priključi listi LDPa ali da u parlamentu ima pravo na samostalno delovanje i zastupanje interesa Vojvodine.

Lista sa Čedom, Bebom, Vesnom Pešić i Čankom je vrlo jaka lista.

Zaboravio si Batica,Protica i GSS.
U toj kombinaciji gde je liga i jos neke male stranke na listi sa LDP cenus ce preci 100% a i mnogi glasovi nece biti rasuti i baceni.
 
_Milanche_:
Vas ima vise sto je istina ali opet vas ima nedovoljno.
Sta kazes na ovu Kostinu i Tadicevu igru oko ustava posle cega ce vas opet preveslati i dobiti ladno izbore?

Не знам о чему причаш, ја видим да је Тома издејствовао: Србија држава српског народа, аутономија Војводине у старим оквирима, избор председника у Скупштини...
Леп увод у изборну победу Радикала.
 
untouchable:
Не знам о чему причаш, ја видим да је Тома издејствовао: Србија држава српског народа, аутономија Војводине у старим оквирима, избор председника у Скупштини...
Леп увод узборну победу Радикала.

Ajde da se ti i ja opkladimo da iz ovoga najvise profitira Kosta a i DS uz njega i da formiraju vladu a da SRS bez sanse osotaje opozicija.
 
untouchable:
Не знам о чему причаш, ја видим да је Тома издејствовао: Србија држава српског народа, аутономија Војводине у старим оквирима, избор председника у Скупштини...
Леп увод у изборну победу Радикала.
Jesi li ti prirodno takav ili treniras da budes idiot Toma kaze da je postignut kompromis da Vojvodina ne donosi zakone a da ce se predsednik birati neposredno na izborima . :roll: vama radikalima je toliko ispran mozak da cete uskoro poceti da verujete da su Karlobag i Virovitica stvarno deo Srbije
 
Eraserhead:
Ja Protića gotivim, ali ne mislim da oni imaju šta da donesu listi LDPa. samo bi uzeli dva mesta i razvodnili celu priču. Oni se ni ideološki neuklapaju. LDP, GSS, SDU i LSV su Liberalne i Socdem stranke a oni su desničari.
pa malo dobro je da ima malo i antikomunista pogotovo sto Srbija nazalost jos nije mnogo napredovala politicki od 5. oktobra da bi se pravila jasna ideoloska diferencijacija i da bi se ideologija stavljala u pr5vi plan posto ponovo imamo male Milosevice kojih se treba udruzeno boriti naravno nemislim na onoliki konglomerat stranaka koliki je bio DOS ali vazno je da se skupe svi koji su ostali privrzeni idejama reformi kako ih je zamisljao pokojni premijer.
 

Back
Top