Sujeverje

Mozda je bezveze pitanje, ali me bas zanima..kad se nadje neka stvar, tudja naravno, da li je treba cuvati, jer donosi srecu, ili se treba otarasti sto pre...jer je tudje ukleto..ili sta vec?!
Da..ne radi se o milion evra..i sl, vec o jednom predmetu male vrednosti. Ali sam sujeverna..pa me zanima koje je pravilo? Sta su vam bake pricale :-)
Uopšte, ali uopšte nisam sujeverna. To ne menja činjenicu da se počesto opsesivno-kompulzivno ponašam, što ume baš da smori.

Recimo, nikada se ne tripujem ako mi mačka pređe put, ili ako prođem ispod one krive bandere, ili ako je danas petak 13. blablabla..... ali ako sebe ubedim da nešto ne valja, u stanju sam 20 puta da proverim to, da se preispitujem i ponavljam koješta :| ne mogu, recimo, da menjam stranu kojom sam išla pored nekoga... ne radi malera nego me jednostavno nervira.....
 
Nisam sujeverna,a najviše me nerviraju likovi koji to jesu,pogotovo oni koji misle da crna mačka predstavlja zlo pa proganjaju životinju ne bi li je ubili ili otrovali i time sebi pribavili mir ili neko blagostanje.Infatilne osobe koje ne znaju da rešavaju svoje probleme okrivljuju druge.A tek ona varijanta,pas zavija u komšiliku neko će umreti,treba ga ućutkati,tj.metak u čelo.
 
Pa ustvari me nervira zvuk, a ima i toga :lol: možda je sujeverje, ali ne verujem. Mislim da kad pas zavija zaista to radi s razlogom. Ovo neko možda može da ospori, ali sumnjam. Instinkt, ovo ono..... pas zavija kad gazda umre, zar ne?
 
Nisam sujeverna,a najviše me nerviraju likovi koji to jesu,pogotovo oni koji misle da crna mačka predstavlja zlo pa proganjaju životinju ne bi li je ubili ili otrovali i time sebi pribavili mir ili neko blagostanje.Infatilne osobe koje ne znaju da rešavaju svoje probleme okrivljuju druge.A tek ona varijanta,pas zavija u komšiliku neko će umreti,treba ga ućutkati,tj.metak u čelo.

I ja mrzim te $to proganjaju zhivotinje, ali su mi najmrskiji oni $to jure popove! Nisam Sujetveran
 

Back
Top