DECKO MI JE TRAZIO DA MI STAVI POLNI ORGAN IZMEDJU GRUDI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
SOKIRANA:
NE ZNAM ZASTO ME SVI ZEZATE JA IMAM 18 GOD I OVO MI JE PRVI PARTNER U SEKSU
MOJE PITANJE JE BILO OZBILJNO A VI MI SE SMEJETE :cry:
A u tom slucaju, sorry! Zaista sam pomislila da je nekom dosadno pa odlucio da zeza malo.
Pazi ovako, normalno je. To vecinu muskaraca uzbudjuje da imaju tako reci sex sa zenskim grudima, mada nama curama ili bar meni to nije nista interesantno, ali ako imam normalnu dugu i stabilnu vezu a mom dragom se prohte tako nesto, naravno da cu mu uciniti.
A ti sad vidi, sta ces
 
ako ti smeta da ti to radi i još ti svršava u lice,nemoj mu to dozvoliti.i u ljubavi postoje granice.meni se to osobno ne sviđa.ako te voli i on će shvatiti i molila bi vas da sad ne kritizirate što sam rekla,to je moje mišljenje.ja sam za to da se u seksu ne mora sve isprobati nego se partneri prilagođavaju tom šta drugom paše i šta mu se ne gadi pa da oboje uživaju.
 
SOKIRANA:
sada_vec_ozbiljan_momak:
devojko u cemu je tvoj problem da mu kazes da ti ne prija, zar je bitno da li je normalno ili ne za druge, bitno je da li je tebi ok...
svasta cu jos da procitam na mrezi... uzas

a sto se ti toliko zestis zbog mene, ja sam lepo pitala a tebe niko ne tera da odgovaras
nije to već nas zaj...oćito ili bi se već oglasila nakon 10 savjeta.
 
zagrepčanka:
SOKIRANA:
sada_vec_ozbiljan_momak:
devojko u cemu je tvoj problem da mu kazes da ti ne prija, zar je bitno da li je normalno ili ne za druge, bitno je da li je tebi ok...
svasta cu jos da procitam na mrezi... uzas

a sto se ti toliko zestis zbog mene, ja sam lepo pitala a tebe niko ne tera da odgovaras
nije to već nas zaj...oćito ili bi se već oglasila nakon 10 savjeta.

jadnice nisam ja ti da zaj... ljude , a nisam ni u mogucnosti da non stop budem na internetu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top