Kako najbolje zeznuti bivse...

latica:
Ma daj cemu..nisko..bedno..nepotrebno. Zivis dalje. A ako nesto treba da se vrati, vratice se i bez tebe :wink: provereno.

Slazem se ali nekad si u trenutku jaaako besan/a i treba ti nesto da bi se osecala/o lakse! U ekstremnim situacijama! Ne kazem da je to ok ali ides dalje ali posto si malkice izravnala racune! ;) Ja licno nisam nista sl uradila!
 
NevenaBGD:
Hvala!;) Ma ne nedostaje meni ideja! Sta das broj na gej sajt i javljaju mu se cike celi dan! Nego me zanima sta vi radite ili sta ste radili! Sta je najludje sto ste na tu temu uradili! Pa da razmenimo ideje!:);)

Ja sam jednom svom bivsem decku pravila sitne pakosti. Davala sam njegov broj telefona svakom smaracu i dosadnom liku koga bih upoznala, pa me smara da mu dam telefon.

A jedan moj bivsi decko je bio mnogo besan na mene, pa je slao Cigane pod moj prozor da pevaju!
 
NevenaBGD:
:)))) majku mu taj te bas nabrci sto bi rekli crnogorci! A sta si mu to urdaila ako nije tajna?:))) preostaje ti samo da krecis nocu! A sta je pisalo tj. pise?;)

Nisam mu nista posebno uradila, samo nisam htela vise da budem sa njim, a on to nije mogao da prihvati i imao je iluzije da cemo biti i dalje zajedno.

Grafiti su ljubavne poruke, samo sto je cela zgrada izvrljana i nije bas prijatno zbog komsija.
 
tj. nas:) I slazem se da se radi o kompleksima! Npr tip posle vise godina zabavljanja pocinje izokola da prosi devojku i ona ga izokola ne prihvati! Jer u sustini nije nista ni pitao!:) I ovaj uvredjen prestane da se javlja! Cap nista!! Duga veza sa manjim prekidima! Koja doduse nije bas funkcionisala ali dobro! Ko je iskopleksiran on ili riba koja samo hoce da istrese svoju trenutnu ljutnju na idiota i da nastavi dalje!!???
 
pa riba! :lol:
boze moj, ostavio je pa sta? ima pravo da ne zeli vise da bude sa njom...
recite mi cime vas toliko muce kad je zelja za osvetom tolika?
i mislim se nesto, bas ste zli.
ko neka razmazena deca...nije bilo kako ste vi to zamislili-pa sta?
u krajnjoj liniji sami ste imali pogresna ocekivanja od pogresne osobe...ko vam je kriv sto su izneverena...
meni bi takvo ponasanje bilo ispod dostojanstva.
ali ako je vama draze da se ponasate kao skotovi ja evo, nemam nista protiv.
 

Back
Top