sva srpska zamlacivanja-kosovo,hag...

Kosovo i Metohija su deo teritorije Srbije - toliko mogu da zapamte.

Mada ako ne "truješ" decu tradicijom, istorijom dobićeš ljude konformiste,
koji se lepo uklapaju u novi svetski poredak ... Samo kinta, gazi preko mrtvih, boli mene za komšiju itd.
Ja muku mučim s troje. Ako ih Ja ne vaspitam uradiće to Buš, Genšer i ostala bratija ...
 
Lacibg:
Kosovo i Metohija su deo teritorije Srbije - toliko mogu da zapamte.

Mada ako ne "truješ" decu tradicijom, istorijom dobićeš ljude konformiste,
koji se lepo uklapaju u novi svetski poredak ... Samo kinta, gazi preko mrtvih, boli mene za komšiju itd.
Ja muku mučim s troje. Ako ih Ja ne vaspitam uradiće to Buš, Genšer i ostala bratija ...
alal ti vera domacine...za to troje...

jedino sto mogu da ti kazem je da kinta ne iskljucuje nuzno i humanost...pre bi se moglo reci da siromastvo radja zle,zajedljive i nezadovljne ljude...
 
Čestitke prebacijem ženi - ona je junak, a Ja samo ljubitelj dece.

Postoji mišljenje da zlo iz bede izlazi.
Ali, ako malo bolje pogledate, sva deca se rađaju samoživa, ne žele da dele, hoće sve, yebe im se za druge ...
Za "lečenje" takvih pojava dužni su roditelji.
Dakle odatle pa na dalje ...
 
Lacibg:
Čestitke prebacijem ženi - ona je junak, a Ja samo ljubitelj dece.

Postoji mišljenje da zlo iz bede izlazi.
Ali, ako malo bolje pogledate, sva deca se rađaju samoživa, ne žele da dele, hoće sve, yebe im se za druge ...
Za "lečenje" takvih pojava dužni su roditelji.
Dakle odatle pa na dalje ...
da..to je mozda tako dok su mali..kad porastu,onda treba dosta love da se zadrze na pravom putu,mada ni to nije stopostotna garancija,ali svako svojoj deci zeli da imaju sto vise,zar ne?
 
markovozd:
Pa,kao sto se dalo pretpostaviti, ti pojma nemas ni gde je to, ni kolika je vila, ni od koga je kupljena, ni koliko je placena, ni ko je kupio???? :confused: :confused:

Ali te to ne sprecava da lupetas napamet...........koji bolid :roll:
@Модератори

Зашто се ово дозвољава?Да ли сам ја некога,овде,тако увредио?
Што се врши селективна правда?
 

Back
Top