Windows security

ralejuznifront

Početnik
Poruka
16
Ovako....Desava mi se da kada mi neko posalje pesmu mp3 preko msn-a,dobijem izvestaj da je windows security blokirao pristup fajlu jer je potencijalno stetan za racunar,u sta ne verujem.Hajde i nekako da samo blokira pristup,nego cak je i ne preuzme,nigde.
Imam Windows XP,SP2.
Kako ovo da resim?Hvala
 
Hm, nebih rekao da je uzrok tome Windows Security Centar. Vec do Windows Firewall programa integrisanog u Windows Security Centar. Trebalo bi da postoji opcija (unblock) prilikom dobijanja fajla.
Ili, da probas da u windows Firewall opcijama podesis (Exceptions) za MSN Messenger.

Ukoliko sam dobro razumeo.
 
evo,valjda sam uspela.Sta sad?
PS-bez komentara za file,molim
 

Prilozi

  • security.jpg
    security.jpg
    13,5 KB · Pregleda: 42
hahahahaha,znala sam!Ok je...ali! Meni treba nesto konkretno,a ne mozda jer to tvoje mozda verovatno nije tacno jer se ponekad,vrlo retko desi da uspem da preuzmem tako mp3.Slike primam bez problema...
ako zelis,mogu da se raspitam ko je Badji(?) ;)
 
ralejuznifront:
Ovako....Desava mi se da kada mi neko posalje pesmu mp3 preko msn-a,dobijem izvestaj da je windows security blokirao pristup fajlu jer je potencijalno stetan za racunar,u sta ne verujem.Hajde i nekako da samo blokira pristup,nego cak je i ne preuzme,nigde.
Imam Windows XP,SP2.
Kako ovo da resim?Hvala

Ako je messenger u pitanju pesmu ne otvaraj iz njega (direktnim klikom kad pokaze da je dosla) nego idi u folder u koji je stigla.
 

Back
Top