SKANDAL: Vučić ponovo vodi RTS!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Fagypont

Primećen član
Banovan
Poruka
511
Ozloglašeni ministar informisanja iz Miloševićeve ere danas je odlukom skupštinskog odbora imenovan za člana Programskog odbora Radiodifuzne ustanove Srbije. Onaj koji je najnakaradnijim zakonom gasio slobodne medije,ubijao nepodobne novinare i izricao drakonske kazne ponovo odlučuje u RTS-u.. SRBIJO;CRNA LI SI... :shock:
 
PLESsitnihDEMONA:
Pa saglasnost za usvajanje novog ustava KOSTA!!!
Samo da nas ne kosta previse??!?!

Da,da , plastik fantastik je uvalio svoju sovinisticku bulju u upravni odbor, kao malu naknadu za dusevne patnje, sto ce, eto da se priklone novom ustavu :D :D :D :D :D

Radikalni maloumnici ce i dalje , cekati na lebac od tri kinte, i kleti se u Vucicevo postenje
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Toma ce da dobije jos 350 000 E, da kupi jos neku gajbu, a one tri lepotice, nadam se , neku kintu da odu na plasticnu operaciju , da zalice na zene, ako je to moguce...ma kad moze Aca da stavi silikonske usne, mogu i one da promene glave :D :D :D

Trgovina na veliko i na malo, se nastavlja........
 
Мислим да је наслов теме увредљив, а шта мисли модератор? Наравно рећи ће да није увредљив наслов теме, али добро, навикли смо на његову припадност
 
no_problem:
А ти си љубоморан на њега? Очигледно.

ma, ne. ja sam njegov najveći fan
wub.gif


http://www.nin.co.yu/arhiva/2495/3.html
 
Kao prvo Jomini treba da zatvoriš ovu temu,sam naslov vređa čoveka,a potpuno je netačan,jer ovaj što piše je šiptar,provereno,i samo provocira forumaše.
Kao drugo,taj zakon što je doneo bio je potpuno u pravu,propagandno-politički rat se vodi odavno protiv Srbije,i dan-danas bi taj zakon trebalo da se primenjuje,itrebalo bi zatvoriti neke idiotske RTV poput B92,idr. koji pljuju po Srbiji i Srbima.
Kao treće,banuj ovog pokretača sa ovim uvredljivim naslovom,i nemoj da budeš pristrasan,moraš da budeš neutralan,a ne da se stavljaš na stranu svih onih koji pljuju protiv radikala.
Ja sam na sahranu Slobinu išao baš zato što su tzv. demokrate zabranile da se čovek sahrani uz sve počasti.
Forum je kao javno mnjenje.Ti Jomoni moraš da budeš prema svima isti,neutralan i dosledan.
Ja sam protiv svih koji pljuju po Srbiji i Srbima.Kome se ovde ne sviđa neka ode u tu Evropu,koja ipak ne prima inertne osobe,a ti što pljuju neka prvo promene sebe,a onda ćemo moći da promenimo i vlast i uslove života u ovoj najlepšoj zemlji na svetu.
 
Па да је Вучићев закон остао на снази, Б92 данас не би постојала. Зато љубитељи те телевизије (словима неколико стотина) завиде Александру Вучићу на уснама.
 
no_problem:
Па да је Вучићев закон остао на снази, Б92 данас не би постојала. Зато љубитељи те телевизије (словима неколико стотина) завиде Александру Вучићу на уснама.



hahahahahhahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D :D :D :D :D
Ne mogu da verujem :D :D :D :D :D

Cekaj da i ovo negde zapisem :D :D :D :D :D
 
no_problem:
Па да је Вучићев закон остао на снази, Б92 данас не би постојала. Зато љубитељи те телевизије (словима неколико стотина) завиде Александру Вучићу на уснама.

aco, oćeš da nam daš broj svog hirurga, da preduzmemo nešto po tom pitanju?!
wub.gif
 
no_problem:
Па да је Вучићев закон остао на снази, Б92 данас не би постојала. Зато љубитељи те телевизије (словима неколико стотина) завиде Александру Вучићу на уснама.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:D :D hahahhaa :D
ova izjava ti je zlata vredna :D
da znas da si zasluzio sa ovim postom da udjes u forumske urbane legende :lol:
:D :D :D :D
haha...usne :D
 
Ма можете само да завидите Александру Вучићу. Ништа друго. Човек је по мери српског народа, од поверења. Народ даје поверење таквим људима као што су Томислав Николић, Александар Вучић, Гордана Поп Лазић ...
 
Пошто се говори о томе колико је ко забранио листова искључио телевизија, баш бих волио да се мјери колика је слобода штампе била у Милошевићево вријеме, а колика је данас.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top