Koliko para tolike sise

Gazdarica:
Primetili smo da gro muskaraca trazi opravdanje za vlastitu nesposobnost da smuvaju ribe...


Da ne zaboravim....((sytra)),,lepo kazano...ali opet,sta sy ukusi....
:roll: :roll: :roll:
:roll: :roll:
:roll: ..........................kada bolje razmislim...nije period,ali mi je sve dosadno,vec vidjeno...

IF only can died....tomorrow .........
...........
Ozbiljno muvanje riba....hmmm?!?...ma ne bih se vezivao,vise....ali bih voleo!...ali nemam takvu osobu u vidu...
 
Zdravo zivo!

Sto se mene tice, svidja mi se nacin na koji misle Cruella i Bad Wolf. Dakle, uglavnom vazi ono staro: s kim si takav si! i jos: najcesce nas privlace ljudi koji slicno misle. Dakle naglasak je na misle! I verujte, to jako retko ima veze sa parama. Mozes da budes bez mozga, pun para, ko ce se za tebe zakaciti? Pa neko vrlo slican. I obrnuto vazi takodje, i vaze sve ostale kombinacije ova dva, zaista ekstremna slucaja.
 
Jack_toljaga:
Da li ste primetili da je devojkama da bi zavolele decka presudno da ima para?

Da li pare lece frigidnost?

Mislim da devojkama nije presudno da muskarac ima para, ali sam primetila da su muskarci koji ih nemaju iskompleksirani.

Npr. Moja drugarica (koja je zaposlena i ima svoj stan) je zapocela vezu sa momkom koji je par godina mladji od nje (on studira i zivi sa roditeljima). Decko je kulturan, obrazovan, a uz to i presladak - kada udjemo u kafic sve klinke pilje u njega. Medjutim, on non-stop prica o tome kako devojke samo traze momke sa lovom, kako on para nema, kako se ne cene neki drugi kvaliteti, kako mu je cudno sto je moja drugarica izabrala bas njega kada on nema para, ne vozi kola, kako on zna da ne moze bogznasta da joj ponudi... bla, bla, bla... Moja drugarica se prilicno vezala za njega, ali joj polako postaje muka od "nemam para" prica. Uostalom, niko ne voli da stalno slusa jadikovke.

Ja sam skoro upoznala jednog tipa (koji mi se jako dopao) i koji mi je na prva dva sastanka sest puta spomenuo da nema para - nista ga nisam pitala!

Prema tome, VI IMATE PROBLEM, A NE MI!
 
Gluposti...

Ne traze ribe da ti njoj pokazes ili das pare, ali vole kada mozes da im omogucis svasta, i kada ddjes po nji kolima, pa placas svasta, pa vozis kuci kolima, pa vodis na more....

A ne ono nacicemo se tamo i tamo, ja cu, hm, ovaj, busom... A riuba izgleda ko aviJon....


Prema tome ne rise.
 
Aleksej_BASO:
Gluposti...

Ne traze ribe da ti njoj pokazes ili das pare, ali vole kada mozes da im omogucis svasta, i kada ddjes po nji kolima, pa placas svasta, pa vozis kuci kolima, pa vodis na more....

A ne ono nacicemo se tamo i tamo, ja cu, hm, ovaj, busom... A riuba izgleda ko aviJon....


Prema tome ne rise.

Iako se slazem da ima mnoogo takvih zena! Kazi mi koliko ti imas para i koliko si do sad devojaka imao!!!?? Jesu li sve bile ruzne ko grob jer ti nemas kintu!?? :roll:
 
Eeeh sada...

Pa ja sam nevin jos uvek ali nema veze... Skupicu ja kinte pa cu imati jednom lepu devojku :lol:

Hahaha, me dobro, nisu sve takve ali mnoge jesu.

Sreca ja navatam starije koje kontaju neke stvari bolje od klinki. A neku mladju devojku koja dobro, ali zaista dobro izgleda...??? Bez para tesko... Ona je svesna svog dobrog izgleda i moze da time manipulise. I to i radi.

A zasto "zaista dobru"? Neko ce reci "pa nemoj gledati takve" ali nije fer prema devojkama koje nisu takve da budem sa njima samo zato sto ne mogu bolje? Zato ja samom sebi prznajem sta zelim. Ne zivim u iluziji kao neki, ako me razumes.
 
Maslachak:
...`bem ti... prvo nisam shvatila shta je jel` radnja datog filma....
...totalni je tresh....
maslacak bas bih hteo tebi da odgovorim...shvatila si spiku, ali volis da se proseravas, pogotovo pod tim nikom, ....verovatno si i ti u zivotu izgovorila ono ,svi su musklarci isti...pa zasto nama uskracujes filing da ne izgradimo sl apriori o vama pogotovo sto smo i svi mi culi onu pricu: ,,....pare mi ne znace nista, da je tako ne bih bila sa tobom ili ovim onim, ali svaka normalna devojka voli nove ...da se ne lazemo..."
 
A da se ne lazemo svi mi volimo pare..i svako ko ima para trazice sebi slicnog iz razloga jer je navikao na jedan stil zivota,koji moze nastaviti sa tim nekim..Dok oni ljudi koji nemaju pare traze pak nekog sebi slicnog,jer im je verovatno glupo da se nalaze u drustvu u kojem se ne mogu materijalno nadmetati...Po mom misljenju tim ljudima su bitnije neke druge vrednosti!
 
slucajna:
A da se ne lazemo svi mi volimo pare..i svako ko ima para trazice sebi slicnog iz razloga jer je navikao na jedan stil zivota,koji moze nastaviti sa tim nekim..Dok oni ljudi koji nemaju pare traze pak nekog sebi slicnog,jer im je verovatno glupo da se nalaze u drustvu u kojem se ne mogu materijalno nadmetati...Po mom misljenju tim ljudima su bitnije neke druge vrednosti!
jednostavno
zdravorazumski
tacno.. :p :|
 

Back
Top