SKOLIOZA

cvita

Obećava
Poruka
60
Deformitet kičmenog stuba postaje sve veći problem.
Ja sam imala operaciju pre 2 godine i još imam probleme sa koncima koji mi stvaraju granulome.
Doktor ne preporučuje njihovo otklanjanje, smatra to nepotrebnim.
Da li je neko možda imao sličan problem?
 
Ako ti to toliko smeta, sto ne potrazis i drugo misljenje? Nije samo taj doktor jedini na svetu, zar ne? Mozda neki drugi doktor bude i drugacijeg stava, na primer da te konce treba ukloniti (i uopste mi je cudno da se konci nisu resorbovali nakon 2 godine :shock: ? ) Ja bih na tvom mestu svakako potrazila drugo misljenje.....
 
WithdrawnWater:
Ako ti to toliko smeta, sto ne potrazis i drugo misljenje? Nije samo taj doktor jedini na svetu, zar ne? Mozda neki drugi doktor bude i drugacijeg stava, na primer da te konce treba ukloniti (i uopste mi je cudno da se konci nisu resorbovali nakon 2 godine :shock: ? ) Ja bih na tvom mestu svakako potrazila drugo misljenje.....


Na Banjici su svi postojeci doktori specijalizovani za kicmu.
Cak se jednom desilo da moj doktor i ne radi pa sam isla kod drugog i istog je mišljenja.
da moze da se uradi operacija ali da je bespotrebno..
 
Zna, a znaces i ti ako pogledas i preostalih par tema koje se bave kicmom, a naci ces ih pretrazivacem jednako kao sto si i ovu temu. Sasvim se sigurno secam da je o mideru detaljno pisano.
 

Back
Top