А сад спектакл

Tereskova

Zainteresovan član
Poruka
288
Ајде да не буде да "пуцам"* само по чедоидима.
Недавно сам се учланио на неки форум "српских десничара", да видим мало о чему се ради а и да се рекламирам и тамо, што да не...
У суштини је то она љотић-образ-вермахт-стормфронт прича, не претерано занимљиво.
И добијем мејл потврду са налога slatkasta17**@net.hr
Мислим да може бити веома занимљиво за теоретичаре завере. :roll:

* молим, молим, уочите наводнике, да не буде опет да претим :lol:
 
Ако ћемо даље о теоријама завере, подсетимо се оних натписа "Смрт Јеврејима и Б92..." или како већ.
После је дошла вест да је Стормфронт организован из иностранства, из једне земље чланице НАТО. Иначе познато је да су скинси 100% феномен трулог Запада :lol:
Индикативно је да се Б92 утрпава у ту причу, као и у сваку причу кад треба да испадну "жртве"... можда је то једини начин да "свесни појединци" одржавају мисао као је станица која емитује Великог Брата некаква авангарда :lol:
Да скратим, било ко је могао клинцима да да масну фарбу или аутоспреј. Вероватно су они сами веровали у оно што су писали. Е а ко их је поставио да пишу пароле које могу служити само за сатанизовање Србије... :roll:
 
Ма не, колико се сећам форум се зове "Српска Десница" или тако нешто. Не треба га мешати са "Српским националистима"... мада и ја умало да се зезнем јер ме је позвао лик који се потписује као "Националиста".
Ја рекао шта имам, пошто нисам баш најбољи теоретичар завере, нека наставци ко боље плива у тим водама...
 
Tereskova:
Ајде да не буде да "пуцам"* само по чедоидима.
Недавно сам се учланио на неки форум "српских десничара", да видим мало о чему се ради а и да се рекламирам и тамо, што да не...
У суштини је то она љотић-образ-вермахт-стормфронт прича, не претерано занимљиво.
И добијем мејл потврду са налога slatkasta17**@net.hr
Мислим да може бити веома занимљиво за теоретичаре завере. :roll:

* молим, молим, уочите наводнике, да не буде опет да претим :lol:
to bre neki *** sajt........kao desnica, ovo ono, kad tamo svi u onim nemachkim koznim pantalonicama(shpilhoznama) glume naciste sa bichevima :twisted:
 

Back
Top