U matematici

Joya!

Aktivan član
Poruka
1.041
Hajmo dame:
Koliko ste centimetara, metara, il kilometara presle?
Ja, (sad cu da idem u cosak da se stidim) nesto vise od metar. Nekoliko malih, nekoliko prosecnih i dva poveca, pa tako dosla sam na nekih metar i nesto. A tek mi je pola zivota..:)
 
E ******, Doco, obicno jedan traje jedno vreme, pa tu i tamo jedan ONS...pa zoves opet onog, posto te mrzi u lov i da zavodis..i tako to. Obecavam popravicu se!:)
 
Aaaaa..tako i treba..;) Ja sam imala vezu od 9 godina, tako da....sam propistila par metrica..no to ce se nadoknaiti. U svakom slucaju, teorija kaze, sto vise metara, maca postaje uza, jer misici su naucili a rade svoj posao. Ne postoji razvaljena maca....ssamo dobro navlazena..:)
 
I ja sam bila jezicarka... :P
A, imala sam jednu od pet i dvije veze od po 3,5 godine, sto je ukupno 12 godina... Al' sam ipak stigla ove metre da nanizem, u medjuvremenu...
E da, zene bolje lizu sto jest' jest', ali **** je ****...
 
Zavisi koja trojka...ja sam za onu ge sam u manjini, ai ako je evojka..e to je ruga prica...njoj bi bio posao a nas zabavi - ili recimo a bude izmedjju nas...on iza, ja ispred...a posle moze a nam pomaze onako, ma znas vec..ja a lizem?jock....
 
Joya!:
Aaaaa..tako i treba..;) Ja sam imala vezu od 9 godina, tako da....sam propistila par metrica..no to ce se nadoknaiti. U svakom slucaju, teorija kaze, sto vise metara, maca postaje uza, jer misici su naucili a rade svoj posao. Ne postoji razvaljena maca....ssamo dobro navlazena..:)


joj postoji....a nemam maliiii...rascvjeta se ko petarda...mada moze biti da joj genetika takva...sve oni komadi vise(ko krpice) :p ...ma fuj...zato samo za zeniti mlado meso...moze se lijepo i polizati...
 
Da, Milose, ali ne bi mogli da budu neki moji ortaci...ne bih se opustila, i ne bi se verovatno medjusobno respektovali....Morali bi neki totalno nepoznati..onda po dva kondoma i udri...)
 

Back
Top