zar ne vidis da mi je plafon interesantniji?

quite something

Obećava
Poruka
87
pricam ja tako sa nekom drugaricom i skontam kako i nju isto nekad decko smori do te mere da se zablesi u plafon i razmislja o najvecim glupostima koje nemaju veze sa sexom... onda tako sa jos jednom i sa jos jednom... i sad naravno da logicno pitanje sledi zasto to radimo. ne znam! ja licno sam se toliko puta smarala sa likom sa kojim sam bila vise od dve godine, ali ipak to mi nikada nije smetalo, smaralo me jeste i to je sve... mozemo mi sa njima da pricamo sta volimo i kako zelimo, ali to je sve kratkotrajno resenje, ako ne kliknemo odmah nema nista od vatrometa... za.ebi ti onaj period kao dok se malo ne upoznate, ja sam provalila da znam kako ce nam biti u krevetu posle najobicnijeg malo duzeg ljubljenja sa njim... i eto bas proveravala tu moju filozofiju pre neki dan, toliko se palim na jednog lika da to prevazilazi granice samopostovanja, i kre.snemo se - i nista... mislim da sam imala vece leptire u stomaku kada sam pricala sa njim preko telefona... ali ja ipak ne odustajem, zbog tih leptirica cu ja da pokusavam i znam da cu da se smaram ali nema veze i dalje cu ga zeleti... i posle ovoliko dodjoh konacno do zakljucka i pitanja.
da li su kombinacije zenama samo nacin da dodju do lika koji ih nece za nesto ozbiljno? pa se nekad, nesvesno i sebe zavaravajuci, trude da ga zadrze besumucnim trajanjem tih kres sema iako nekad ni sex nije dobar i zavrsava se gledanjem u plafon?
 
...prvo....moja drugarica je sa tipom, jel` 2-3 godine.... recimo, apetiti im nisu isti.... ili josh gore, potpuno su im razlichiti.... i kazze ona meni: "...`ajd, kao, `ocu ja da mu uchinim, pa se kresnemo.... al` kad posle pola sata hoce opet, meni se digne kosa na glavi...."...
...drugo...ja bih najradije zaboravila prvi sex sa mojim sadashnjim dechkom.... doshlo mi u pola priche da se zasmejem... ali sada...hm - neko je pominjao leptirice?
...trece....jedna od prvih stvari koje sam nauchila ovde na LJiS je - ne dolazi u ovzir da ti se ne yebe, mora da ti se yebe, ne dolazi u obzir da ne uzzivash, znachi mora da uzzivash, a ako ne uzzivash, problem je u tebi i trece, mis`im, kakav plafon - ovde to svi rade s gooza... :)
 
zelenooka:
E ovo je tako tuuuuužnooooo... :sad: :sad: :sad: :sad:
....da, da...
...a to je kada su se vidjali jednom u dve-tri nedelje?...
...a sada su otishli, po prvi put na more zajedno.... kontam - il ce zavoleti sex, il ce se rastati.... ili.... p.s. on joj je prvi ikada, a i ona je medju prvima njemu.... kontam, da broj partnera obichn nije bitan, ali morash negde nauchiti....
 
O,da imala sam jednu takvu semu! Tj. imam je jos uvijek,samo sad je malo drugacije...
Prvo smo se zabavljali, al nam nije islo jer smo oboje impulsivni i volimo da vladamo tako da nismo uspjeli sa kompromisima! E onda smo poceli neobavezno da se vidjamo! Ne znam zbog cega on , vjerovatno iz istog razloga kao i ja, iz CISTE DOSADE, i sex nam je bio "moje zen-zurenje u plafon" i njegovi pokusaji da mi udovolji koji bi se zavrsavali njegovim "petominutnim-zecijim svrsavanjem"! Ma da me ubijete ni sama ne znam sta mi je bilo da nastavim da se vidjam s njim,jer sam se svaki put poslije toga nervirala i govorila sebi:"E ,neces vise!!!",al on bi se uvijek nesto muvuckao oko mene i nije mi dao mira i tako...!
Al s vremenom smo nekako postali kompaktibilniji, i sad hemija radi nevjerovatno, ma kad se docepamo jedno - drugog sve varnici!!!... :lol:
E , al verbalna komunikacija....ma nikako ! Al bas nikako! I to je vec godinama tako! :roll:
 
nista ja tebe ne razumem...
kao smara se do yaya, gledaju u plafon a zeli da ga zadrzi... :shock:
a te kombinacije su kako sam razumela jedini nacin da budete sa takvim smaracima a pored toga i losim yebacima? :shock:
molim, nek mi neko objasni gde je ovde dilema.
ne znam doduse ni kako se ulazi u te kres kombinacije, sem kada je neko zauzet.
 
Bozeeee! Svasta, ne kontam! Ljudi kuda vodi ovaj brod?? Pa mora i ona malo da radi nesto da bi joj bilo zanimljivo a ne sa mo sedi i ceka da je neko zabavi jbg! Ne znam stvarno mi se to ne desava! Doduse posle nekog vremena ti stvarno neke stvari dosade, ali stvari imaju drugu draz kad nekog dooobro poznajes! Bar meni sve mi je nekako slatko, al na drugi nacin! Ja sam od onih sto misle da je sto je duze to je sladje!! Bolje se poznajete znate sta ko voli valjda onda bolje znate da zabavite jedan dr????
 
Da objasnim sta ja smatram pod kres-kombinacijom: nema svakodnevnog zivkanja,vidjanja,gdje si-s kim si; cujete se par puta sedmicno, vidite se onda kada vam oboma odgovara i kad se dogovorite, slobodni ste da i dalje trazite ono NESTO "je ne suis que pas" (sto bi rekli francuzi!).
A u takve seme se i ulazi opet zbog onog NECEG, gore navedenog "je ne suis que pas!" , sto se ne moze prezicno definisati; dal' hemija, fluid, ili takvo nesto, i iz kojih , zbog nekog razloga ( kao npr. kod mene- losa verbalna komunikacija! ), ne moze biti nista ozbiljnije sto bi se moglo smatrati zabavljanjem! E tako nekako! :roll:
 
To sto zevate u plafon ste same krive, ako nista drugo - sto im to i ne kazete, nego ovde...

Polazite od pp da je muskarcima uvek lepo - jer, jelte muskarac uvek svrsi: e pa i zenske osobe mogu da smore u krevetu. Sada samo jos da nadjemo slucaj obostranog gledanja u plafon.

Sto se tice zecijeg sexa - to moze i da se provu cekao kompliment: "Tako me uzbudjujes, da ne mogu da izdrzim duze!" (ja licno imam mnogo trovachkiji komentar, ali ne i 5ominutni kres...)
 

Back
Top