Zenski orman:)

anchykaaa

Obećava
Poruka
74
dakle.....tema je prosta (malo skakljiva,dodushe...)...shta se nalazi iza vrata vasheg ormana???
...navedite neke stvari koje bi se mogle pokazati drugim ljudima (dechku...npr.), a koje bi stvari sakrile od tudjih ochiju....
evo...da krenemo od mene..
pokazala bih mu najnovije farke koje sam kupila...ili neku staru maramu sa sentimentalnom vrednoshcu...a definitivno bih sakrila majicu na kojoj pishe "10 s' lukom".. iz ,chisto estetichkih razloga...:):D
 
shta se nalazi iza vrata vasheg ormana???

To bih i ja volela da znam - moj orman je ko Alibabina pecina...
Hm, pa imam nekoliko romanticnih haljina koje i kad bih pokazala niko ne bi verovao da su moje :) ...
 
e, pre nego što sam počela da živim s momkom, i moja garderoba se delila na onu koja je "odgovarajuća" i na onu koja je "neodgovarajuća" za viđanje s njim, a često i za bilo kakve aktivnosti van kruga porodice, npr. prastare pamučne majice koje su nosili još moji mama ili tata dok se nisu uzeli (jako volim te majice, mislim da vremenom osim što postaju sve udobnije, dobiju i dušu), duks sa rupom preko koje je nevešto stavljena zakrpa (pre bih zadavila nekog nego što bih bacila takve stvari),... međutim, otkad živim sa njim, on je stigao da upozna sve te moje zanimljive krpice. trpi ih u ime ljubavi :lol:
 
Cini mi se da su ti ormani uvek nekako tesni, koliki god da su, da li zato sto se tesko odvajam od stvari koje iako ne nosim imaju neko znacenje za mene a novih naravno nikad dosta :)))) i tako vremenom guzva potaje nesnosna... I uvek su kratki za duuuge vecernje haljine ili one bas dugacke kapute.
 
phenomenon:
Cini mi se da su ti ormani uvek nekako tesni, koliki god da su, da li zato sto se tesko odvajam od stvari koje iako ne nosim imaju neko znacenje za mene a novih naravno nikad dosta :)))) i tako vremenom guzva potaje nesnosna... I uvek su kratki za duuuge vecernje haljine ili one bas dugacke kapute.

Cuti...ja u ovom stanu ni nemam orman, nego citavu prostoriju (konacno mi se ostvario san!) - onu sobu za garderobu - i opet mi malo! A oblacenje mi nije prioritet :)
 
Blago tebi, garderoba je super stvar! Ako ims i odgovarajuce ogledalo u kojem mozes cela da se se vidis kad se spremis eto divote. Meni su problem i cipele jer cipelarnik nije dovoljan i ne znam gde cu vise sa njima pogotovo mi je tesko da smestim one sa visokim stiklama jer se stalno zaglavljuju u cipelarniku ;)))
 
Хм...највише волим да ми нико не вири у орман...а од кад сам случајно завирила у орман свог (сад већ бившег) момка....начисто сам се постидела! Човече, каква педантерија од ормана, све испеглано и сложено под конац....а код мене никако не успева да се одржи такав ред...:-?
Зато орман пред другима само одшкринем....да се не види унутра....:?
 
Da, cesto su muski ormani uredniji od nasih ;)))))))))))))))). Mozda zato sto oni kad rese da se obuku to prosto izvuku napolje i to je to, a kod nas krene presvlacenje i ko ce u zaru doterivanja i potencijalnom kasnjenju sad jos to lepo da slaze i vraca nazad u orman?!
 
Uf orman, vecito imam problema sa nijim. Ima tu svega, od onih lepih nosivih stvari do starih majica za po kuci koje necu da bacim jer sam se toliko navikla na njih i volim da ih nosim, imam i nekoliko stvari od pre desetak godina koje su upotrebljive i nista im ne fali, jos mogu da ih obucem pa sve mislim doci ce vreme da ih ponovo nosim. Sredjujem orman, slazem, ali posle par dana to opet ne lici ni na sta, jedino one stvari na vesalicama imaju neku red. Bas bih volela da i ja imam sobu za garderobu, smrc!
 
Ne bih nista sakrila. Moj orman krije sve sto inace nosim. Tu su razni stilovi prisutni jer obozavam da kombinujem i da sama kreiram sebi odevne kombinacije!

Ne volim da izgledam kao svaka druga zenska osoba na ulici. To ne znaci da ne nosim cesto i najobicnije farmerke sa majicom, ali volim da kreiram!!!

Ima tu i podvezica, korseta i sl. ali nista strasno!
 
ne razumem pitanje, šta je tu škakljivo, hoćeš da znaš da li je dovoljno uredan ili smo aljkave? pa kako kad.
Eh...nemam babara ni belih gaća, ništa za sakriti:) a, da, imam jedne bokserice. Ali su ženske, na šarene štraftice. Eto to bih sakrila ali samo pod uslovom da je ON - neki pećinko.
 
e sigurno da cju da krijem sadrzhaj ormara....
bole me... ko hocje nek zvera..... sadrzhi sve shto sam stavila tu..... bolja mi je tema da se koncetrishemo na te majce "10 s lukom" :lol: za to josh nisam chula.....
a mnogo volim takve majce....
he juche sam qpila jednu sa slichicom dve svinje u intimi.... :arrow: "making bacon" :lol:
pMakinBacon.jpg
pJesusLovesMe.jpg
 
p ne znam ,, imam neke koleginice koje mi pokazuju gaće koje kupe ,, tako da je meni to ,, koja reč --- prljavo mi bre da mi neko pokazuje gaće ,,, a da ,,, imam i jednu sto sam samo dobronamerno otišla na kafu ,,, a ona ode po neku kesu u ormar ,,, i donela mi čipkaste brushaltere ,,, a ja je pitala ---- jel ti to prodaješ ,,, ma jok to je moje ,,,,, božeeeeee
 
žene i devojke, najiskrenije jedva sam pročitao prvu poruku ove teme.
(zbog nebitnosti brige o tome)

kada muškarac (dečko ili deda. svejedno) voli Vas,

možete i da povraćate i podrigujete, nije važno.

jer ste vi njegov anđeo, njegovo osmišljenje života.
njegova lepota življenja, njegova lakoća umiranja.

kad je muškarac zaljubljen, stvarno možete i da preskočite
i poneku depilaciju, nije važno. vi ste anđeo, vi ste dar ovoga života.

šta onda da vam pričam o nevažnosti sadržaja vašeg ormana.

sve bih dao da mogu da se vratim kroz vreme i ponovo se
opijem onom jednom zaljubljenošću koja mi je i rođendan i sahrana.
 
jao pazi romantikaaaa.......ako te zenski orman ovako inspirishe......:):)
livija..tih majci ima svuda, ja sam svoju dobila na poklon od drugarice koja je bila na nekoj roshtiljijadi...a mozesh da kupish klasichnu belu majicu i odnesesh da ti napishu shta hocesh. Ja takvih imam par.."zabavi nikad kraja".."babaroga"..:):)...ne pitaj!
 

Back
Top