BIG BROTHER...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

razmisljalica

Primećen član
Poruka
582
Utisci, favoriti, najpametniji, najzgodniji, najsarmantiji, najdrazi ucesnik-ucesnica?... Ko vas nervira? Ko vam je najodvratniji? Na koga biste se kladili?

Btw, zna li neko kako stoje stvari na kladionici?

Hajde da vidimo ima li ovde vidovitih! :lol:
 
Dobro je shto postoji ova tema i u zenskom drushtvu...
Pa mislim da osim Mikija svi ostali su fikusi,osim kad Ena i Jelena krenu da bljuju vatru
Nadam se da Marko krtica sledeci leti,da bi zavrsio tu vishu skolu ali mu ni ona nece uticati na njegovu inteligenciju.
A od sexa sigurno nishta nece biti jer je Anamarija ispala,a od nje se mogao ocekivati i sa ribama i tipovima...A ostali nemaju muda...Mozda Veselina potpali neku vatricu :)))
 
Kad vec spomenu Veselinu... bilo mi je skroz bljak! kada je mislim, Jelena nominovala Veselinu za izbacivanje i argument su bile godine?!?!?! Bila sam zgrozena! Ovde su stariji ljudi biljke, sta li? Sta, prestali su da budu ljudi kada su presli izvesne godine? A kamo isti tretman za sve? A sta je sa equal opportunities? To je tako bilo politicki nekorektno da nemam reci. A niko nije reagovao! Cak ni Big brother! Sto bi rekao Kalimero: "Nepravda, pa to ti je!"
A najveci je stos sto neko deluje da je open minded a u stvari je tezak (u ovom slucaju teska) primitivka.

Da, i sta je, bre, zovu keva? Pa nije ona njima keva! A to bi valjda trebalo da bude od milja... Bljak! Ako ja dozivim te godine nikada to necu dozvoliti!
Skoro razgovarah sa nekim strancima na temu "mogao/la bi dete da mi budes" ili mogla bi "majka da mu/joj bude" sto vrlo cesto provejava ovde na nasim prostorima i to kroz raznorazne, pa i profesionalne odnose. Bili su vrlo zacudjeni. Ako si necija mama, dete, deka, ili baka to je tvoja licna stvar. Ako nisi nista od toga (dete si necije sigrno ;)) to je opet tvoja stvar. Porodicni status (ako ga ima) nije nesto sto treba da odredi nacin ophodjenja ljudi prema tebi.
Ma, bas me zivciraju ti primitivizmi... A najezim se kad to cujem ili vidim kod bas mladog sveta...
 
Nego, videh i neke devojke koje ne progovaraju ni reci. Ona jedna samo kuva i cisti... jel' se to reklamira kako bi bila dobra zena & snajka?

Jao, Bogo mili, sad ce u selu da pricaju kako je ona dobra devojka, vredna, umiljata, cistunica a jos i cuti!
 
Jeste i kad je ulazila Veselina u kucu voditeljka je prozvala "super bakom" i uopste najavili su je kao da ima 85 godina, pa se boje da ce da im umre u kuci :roll: Inace, tipujem na Mikija da ce da pobedi.
 
heheh "keva"..Boze..Boze..strashno..ja to nisam ni chula...
mene extra nervira onaj Nikola....i ona plavusha shto se lepi za Marka...gotiva mi je Djankarlo (ponekad)....a shto se tiche pobednika..tipujem na Ivana...On mi je favorit....:D
 
razmisljalica:
Nego, videh i neke devojke koje ne progovaraju ni reci. Ona jedna samo kuva i cisti... jel' se to reklamira kako bi bila dobra zena & snajka?

Jao, Bogo mili, sad ce u selu da pricaju kako je ona dobra devojka, vredna, umiljata, cistunica a jos i cuti!


Ne Daliborka zeli da je primete ovi iz Domestosa,Arijela i Henkela da moze da radi reklamu za Mer Extra sa dodatkom balzama
Mislim ipak se nemoze ziveti samo od "masaze" i pisanja dijeta shto bi Miki rekao
 
Ona Anamarija ostavila malo detence, eeej! KOJA JE TO KRETENKA
Šta jednu ženu(lujku!) natera da to uradi ? Pare??! 100 000 evra! Nema tih para koje bi me naterale da ostavim dete i odem na tri meseca( valjda svako očekuje da će izdržati toliko) da me slikaju kamere non-stop a dete da mi gleda golu zadnjicu na televiziji!!! KRETENKA!!!
 
onaj mali iz brusa ,, ajd sto ga jurile zene mego i neki ****** ,, simpatican mali nema sta ,,, a VESELINA ---- ljudi jutros gledam reprizu sve za ljubav .....----- VESELINA sedi u tamo nekom redu kao publika ,,, EJ BRE ,, pa koga oni zezaju ,, ja ne verujem da je tamo bilo ko odabran na audiciji ,,, mozda ona nišliKa ,,, mislila sam da je miroslav gotivan lik ,, mada vidim da i on ispucao svoje fore ,, ma ljudi cisto navlacenje ,,, koliko samo zarade na glasanju i ukljucivanju preko neta -- uzivo ,,, mada svidja mi se onaj deo oko kladionice ---- ena -- umiljata lepo izgleda ,,, odo uplatim neku kintu na nju ,,
 
Ni meni se AM nije dopala, ali mislim da se dete uplašilo od silne gužve, kamera i sl.
To što su izveli dete na scenu je strašno loš potez.
Ufffff al sam se iznervirala.Ali tako mi i treba kad gledam.
Trgovina emocijama na najgori mogući način.

Inače, bilo bi potpuno nezanimljivo da nema Mikija
 
Miki je neuk, priprost, nekulturan... jeste videli kako ih je sve izvređao-kao svi su budale i loši, i on je naravno najgori među njima...I mislim da će na kraju pobediti! Samo ako publika glasa.Naš narod voli sirovine, voli vređanje a sve na foru-ja sam iskren!
Elem, ja sam samo tu epizodu kad je ova lujka ispala gledala(sasvim slučajno bila u gostima a domaćini gledaju), toliko me porazilo ono detetovo plakanje da sam jedva pogodila vrata da izađem i to više gledati neću!
P.S.I mislim da se svi foliraju! Čak i onaj buzdovan!
 
sto se vi uzbudjujete toliko... :lol:
meni je sasvim ok da ljudima smeta veselina zbog toga sto je starija-to ne znaci da neko diskriminise starije ljude vec da prosto postoji sukob generacija. ona se u to drustvo evidentno ne uklapa i u njemu ne snalazi bas najbolje...
miki jeste sirov i neobrazovan...ali je i najspontaniji, najduhovitiji, najzivotniji i najunikatniji primerak tamo...i iskreno, mislim i da je bez obzira na svoje obrazovanje najinteligentiji...
osim toga vise cenim kada je neko iskren nego kada se folira...konacno je neko javno rekao nesto lose i o ceci...svaka cast...ne znam stvarno do kad ce zena kriminalca da bude ikona u ovoj zemlji...
 
Malo offtopic, ali ne mogu da odolim.
Skvo, da si rekla bilo šta drugo o Ceci (o kojoj ni ja nemam Bog-zna-kakvo mišljenje), pa 'ajd, ali "žena kriminalca"? Kakve to veze ima? Ako je i ikona, na pijedestalu je zbog svoje muzike (jel ja to napisah?? :lol: ), ne zbog bilo kakve povezanosti sa kriminalom.

Inače, glas za Mikija.
Da se ne nađe ovdje odmah materijal kako se u Srbiji cijeni primitivizam itd. - zabavan je ne zbog toga što je sposoban svima u brk da skreše šta misli o njima, nego što je i prema samom sebi takav. (A ionako ne djeluje da su mu namjere pokvarene.)
 
unapred se izvinjavam za offtopic :oops:

to da je bila zena kriminalca je cinjenica koje treba stalno da se podsecamo, samo ne bih rekla da njena popularnost nema bas nikakave veze sa tim... seti se samo devedesetih, njenog cudnog nestanka i povratka i cega sve ne. u svakom slucaju tu cinjenicu treba imati na umu svaki put kada se ona pomene kao bilo kakava ikona bilo cega, takva zena ne treba da bude uzor bilo kome kakva god da joj je muzika...

inace, ja to nisam videla ali ako je miki zaista nesto slicno rekao, skidam kapu... on sam u kuci sa jos 11 debila, sa gomilom obozavateljki lika i dela vec pomenute i da im tako nesto kaze, to ubija svaku dalju konverzaciju. pa unapred je sebe osudio na samovanje, a to nije lako kad si zatvoren sa debilima u kuci na 100 dana... inace on mi je najsimpaticniji lik, jer je izgleda sa svojom osnovnom skolom jedini pismen!!! covek cita knjige za koje sigurno niko od njih nije cuo, a da ne pominjem filmove koje je pominjao... gledala sam par puta, on je moj apsolutni favorit i ne moram dalje ni da gledam, neko ce mi vec reci ko je pobedio ;-)
 
Prvo offtopic. :lol:
I dalje mislim da kriminalna prošlost nema veze sa popularnošću.
A slažemo se da ona nije baš uzorna, ni za koga...

I sad topic. :)
Većina tih ljudi mi se ne sviđa, ali svejedno, stroga si i generališeš! Teško da Miki ima najprofinjeniji ukus tamo. A otkud ti i da su obožavatelji Cece? Ili bilo koga iz te branše?
 
Tačno se sjećam prije nekih 5-6 (ili i nešto više) godina, kada je prvi put pomenut projekat Big Brother... Djelovalo mi je besmisleno do krajnjih granica, nezanimljivo, neshvatljivo da bi neko u tome učestvovao ili još gore - gledao. Nažalost, sad sam već prešla na to da s vremena na vrijeme i pogledam poneku "epizodu".
Podcjenjujemo moć ubjeđivanja dobre reklame.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top