BIG BROTHER...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
vesta:
Veselina se lepo kad je usla u kucu svima njima obratila sa "DECO", pa zasto onda oni nju ne bi zvali "kevo", nisu ni oni njoj deca, a ocigledno je sama uvela to pravilo...
A bas i nije pokazala neke materinske instikte prema njima...Mislim ni ne mora, ali ima dovoljno godina da bi se prema njima ponasala opustenije i s vise razumevanja.Pri tom i sama ima i decu i unuke...ni malo topline, nekih finih emocija, samo sujeta, sujeta, sujeta...ma uzas! :?
 
Zašto je Miki zapalio iz vojske : "Ja u vojsci tamo, Pirot, Vranje, sve neka brda i kad sam čuo pesmu o Sremu “Eee kad bi srce, ee kad bi duša, vratila me domu mome, Sremu voljenome”, ja odmah preko ograde i kući.. "


:lol:
 
studio za tetoviranje u Novom Sadu poklanja tetovažu sa likom MIKIJA na delu tela koji sam dobitnik izabere.Vaše je da se prijavite na ovu mail adresu: kontakt@miroslavdjuricic.com, biramo jednog od Vas... Svi smo mi MIKY

:lol:


A pajz ovo, komentar njegovog ortaka:
:Ja ga poznajem,tj.malo je reci da ga poznajem ..... znam ga u dusu...
Decko je isti takav samo jos za nijansu smesniji i ludji u prirodi.
Bio je odlican djak u osnovnoj skoli, ali dalje ga nije zanimalo..mrzelo ga je da putuje u Zemun u skolu!!!
Ali bez obzira na sve neverovatno inteligentan ....
Kod njega u kuci nema tisine, smeha na sve strane i fora...
Cale tojest cika Mirko je jos smesniji od Mikija,ali otom potom!



Mislim, dajte ljudi, lik je neistrajan u bilo čemu i to je JEDINI razlog zašto je odustao. Hoće da spava preko dana, mislim da je to bilo presudno...i svo to Mirorlavljevoljublje je smešno..
Druga stvar na koju tipujem je da mu je ponuđen dil. Previše je bio jak, brijao je sve ukučane sa 10 000 i više glasova, a jedan je pobednik... daj šta daš - karta za put na utakmicu u Argentinu je manje od 100 soma €, a on zna da nema muda da izdrži 100 dana..
Miki je ok lik, ali je slab..
 
i ja mislim da se preterano digla prasina oko mikija nadam se da ce valjano znati da iskoristi svojih 5min slave... a svidjalo mi se sto je spontan, sto nema straha od kamere i tako to.... ni sam ne zna zasto je izasao, ali vidi se da je covek idealista....

djankarlo mi je sve simpaticniji, na sledecoj anketi umesto daliborke verovatno cu za njega da glasam..... uvek je tu negde u kadru, u pozadini, samo ga vidis gde kao duh sheta kroz kucu u majici na bretele, ne gura se ne namece se....

a tragicno sto su sve ribe sponzoruse.... pogotovu mi na k ide dragana, kako se samo trudi da bude opaka riba a uopste joj ne lezi....
 
Miki je pun zivota, ostali su...mislim, ko je birao likove, nikom nisam ime zapamtila, toliko su bezlicni, bez trunke smisla za humor, nisam videla da se neko od srca nasmejao. GROZOTA.
Ko je Dragana, jel' to ona plava s onim ocajnim dupetom sto se lozi na onog lepotancica? :lol:



Inace, da se u kuci nasla neka cica za Mikija, garantujem da ne bi otisao iz kuce i izdrzao bi do kraja. :lol: :razz:
 
1 € ZA MIKIJA
"Ne valja život koji je ravan kada imaš sve"!
To su reči našeg Mikija! Mogao je da ima sve ono o čemu je uvek maštao. A maštao je o salašu, veseloj mašini (kaci za pečenje rakije) i čamcu na vodi....

Ne avioni, kamioni, šleperi, samo "Salaš"..... Jedini je priznao da je u kuču došao zbog tih para.
Sve ono što smo hteli da budemo u životu, videli smo u Mikiju u ovih 15 dana.

DINARSKI RAČUN
Raiffeisenbank a.d.,Beograd
broj računa:
CS73265051000014980853

DEVIZNI RAČUN
Raiffeisenbank a.d.,Beograd
broj tekućeg računa:
265-0000000517432-02

Trenutno stanje GICE PRASICE:
DINAR
EURO
USA DOLAR 000.000
000.000
000.000

http://www.miroslavdjuricic.com/ezm.php
 
HeBePoBaTaH_:
Mislim, dajte ljudi, lik je neistrajan u bilo čemu i to je JEDINI razlog zašto je odustao. Hoće da spava preko dana, mislim da je to bilo presudno...i svo to Mirorlavljevoljublje je smešno..
Druga stvar na koju tipujem je da mu je ponuđen dil. Previše je bio jak, brijao je sve ukučane sa 10 000 i više glasova, a jedan je pobednik... daj šta daš - karta za put na utakmicu u Argentinu je manje od 100 soma €, a on zna da nema muda da izdrži 100 dana..
Miki je ok lik, ali je slab..
Da je hteo, sigurna sam 100% da bi ostao, izdrzao bi pre nego svi oni likovi tamo.Ja bas mislim da je jak, toliko jak da svima kaze - ebe mi se za 100 soma, zivim svoj zivot , a ne nametnut.Ma supeeer lik, svaka mu cast!
 
divlja:
Miki je pun zivota, ostali su...mislim, ko je birao likove, nikom nisam ime zapamtila, toliko su bezlicni, bez trunke smisla za humor, nisam videla da se neko od srca nasmejao.
Da.
Potpun promashaj u kastingu. Koji su uopshte bili kriterijumi, da mi je znati? Zar od hiljada ljudi koji su se prijavili nisu mogli naci zanimljivije?
Izgleda da im je bilo najbitnije da kompletiraju etnichki spektar.

Ali neka... Razlog vishe da se ne gleda.
 
Gošćice..
Ne, ostanak u kući zavisi od psihološke stabilnosti (najsličnija je psihološkoj borbi u tenisu, odlučujuči gem u setu dobija uvek stabilniji, a ne tehnički potkovaniji i talentovaniji...). i zbog toga je meni zanimljivo da pratim VBa
Miki nije spavao uopšte noću..znamo da je razvalio vrata i da je u ispovedaonici provodio više vremena od ostalih..
A sve je počelo idiličnim pričama kako će da kupi salaš i molbom "Veliki brate primi me u kuću da ih sve oduvam"... "Pa... i ostao bih i otišao bih.." i na kraju "Šta će mi novci, da sam hteo zaradio bih.."
AKO neko tri puta kaže da ide, onda MORA da ode..On je vrlo dobro znao šta je to VB, a o njegovoj neistrajnosti govori i to da je 5 dana radio SVE što mu je VB rekao, dakle i one ne baš prijatne manipulacije sa ljudima..i pristanak da bude budala..
On zna da je mogao da ih oduva, odlično barata psihologijom likova, poseduje zdrav razum, ume da procenjuje situaciju..ali je nesposoban da stvari izgura do kraja. Miki je u ratu dezerter, ali je duhovit, obrazovan (pominjao je Mana, Status Quo, Simon & Garfunkela..), sa njim je super biti u društvu.. svakako da ima izvesne ljudske kvalitete na kojima mogu da mu pozavide svi ukućani.
 
eeeee dobro...otis'o je miki koji je bio neprikosnoveni favorit, tako da su ostali sad manje-vise egal.
iako ce se sigurno i nasi stavovi prema ucesnicima menjati u toku serijala mislim da je vreme za prognoze...i opklade...
za koga navijate, a na koga tipujete kao pobednika?
 
E, Karlo je totalno nekonfliktan lik, to je fenomenalna osobina, mada je meni antipantičan sa tripovim forever young .. "braaate, koja šišarka" i taj rad...
Izvisiće ona temp. Nišlijka prva, a onda će da se šibaju međusobno zanemarujući Melaniju, kako se zove baka sa najboljim sprcavanjem u emisiji " Miki, davaćaš ti autograme, doduše davno se nisi potisivao" :lol: Mislim da Marko neće dugo da traje, Dragana zato što je privela Ivana u krevet..
 
Ja definitivno navijam za DjanKarla,on je toliko pametniji od ostalih,da jednostavno strci(posle njega ide Ivan),ali mislim da nece pobediti iz dva razloga:1)zato sto ga ostali ukucani uopste ne kapiraju,i verovatno se osecaju glupavo pored njega,posto on uvek ima argumente; 2)ako bude nominovan(a verovatno hoce)glupava masa ce glasati za njega zato sto je gay...Sta reci,zivot nije fer,ali nikad se ne zna-mozda ostane do kraja...NAPRED DJAN KARLO!!!!!:-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top