TOTAL WAR

Najbolji Total War


  • Ukupno glasova
    19
  • Anketa je zatvorena .
Meni je rome. On ima svce iste elemente kao i medieval, gradove i tako to, a ima i bolju grafiku, vise mogućnosti... Jedino sto je kod medieval bolje je sto mozes da biras 3 perioda i vise drzava...
 
nijeeeeeee...........moze i ROMU vise drzava..........samo treba ih otkljucavati.......inace en volim bas puno rom..........hmmmmmm.............zato sto ne volim to razdoblje.......
 
Nravno da je najbolji najnoviji posto svaka nova verzija donosi bolju grafiku jer je gameplay uglavnom isti posto je shogun postavio temelje koji su fantasticni i sve dalje je kozmetika.
Jedino na listi spartanu nije mesto posto je to addon disk a total war serijal ima brdo addon diskova tako da je bezveze ubacivati tako nesto.
 
tab503:
Jedino na listi spartanu nije mesto posto je to addon disk a total war serijal ima brdo addon diskova tako da je bezveze ubacivati tako nesto.
tacno, kad bi tako gledali onda fale Barbarian invasion i Viking invasion, mozda sam zaboravio nesto
 
AleksaVe:
CITIRAM:fale Barbarian invasion i Viking invasion, mozda sam zaboravio nesto
znate sta? mora da onaj tommy sto je postavio ovu temu nedovoljno upućen ili pocetnik u igranju tw
ahahahha,bas si vickast......idiote...........
@Topic
Spartan je izasao samo za Xbox nije nikakav ADDON,vec zasebna igra....
 
Rome Total War je odlican, jos uvek ga igram isto kao i Barbarian Invasion. Medieval je genijalan , ali sam ga malo igrao i jedva cekam dvojku. A Shoguna uopste nisam igrao, suvise mi je ogranicen, mislim samo Japan ,daj,bre...
 
Shogun, bez ikakve dileme. Ko nije odigrao ni ne može razumeti. Ne kapiram što su iz Medievala i Roma izbacili one fenomenalne filmske scene kada recimo vaš "assassin" ubija protivničkog generala ili diplomatu? Neshvatljivo, zaista.
 
to se slazem
Ja sam igrao shoguna kad se pojavio.
Igra me je odusevljavala.
Jedino je tupasto utvrdjenje bez vrata i zato sam izabarao rome kao najboljeg prestavnika (jer mu je tehnicki detalj najdoteraniji od svih nastavaka) premda se slazem sa tommijem da je medivl meni zanimljiviji posto obozavam strategije sa vitezovima jer daju najvise taktickih mogucnosti :)
Mape po mom misljenju najbolje su u shogunu..
Medieval i rome imaju manje vise ravne mape dok su mape u shogunu bile pune brda i dolina i gde si stvarno takticki mogao da postavis igru. desavalo mi se da sam 300 ljudi razbijem protivnika sa 2000 ljudi samo dobrom taktikom i koriscenjem konfiguracije terena.
I stvarno slazem se sa tobom astrale.
Ni meni nije jasno sto vise nema onih zanimljivih filmskih klipica. Samo cekam kako ce se zavrsiti klip. Da li ce uspeti ili nece :lol:
 
ma Medieval je konza......narocito jer volim to razdbolje..sta ravne mape u medieval-u....kad krenes da se krljas po nekim gudurama nagib skoro 90 stepeni ne moz ni da se popnes ali zato ovi odozgore samo strce i inercijom razbijaju............pa ja sam razbijao sa 700 ljudi i to ne elitom iznenadne napade od po 4000 protivnika(spanci me napali, a ja englez u aragonu......je*ao sam im kevu posle toga).......
najveca bitka koju sam vodio bila je ja organizovao krstaski rat(ja englez) i imam konstantinopolj....ja sakupio neku sacicu od oko 9500 :lol: ljudi, a moj saveznik nemac i on u isto vreme se sretne sa mnom tamo i imao je oko 1500...a turci organizovali dzihad na konstan.... i sakupili 6000(nisam verovao da komp moze da toliko sakupi vojske)....vremenski limit je bio3 sata da se zavrsi bitka....i naravno rasterao sam turke ne buljuke :lol:
 
Nisam glasao ni za jednu. Pre svega, ne preferiram takve igre. Jeste da su bitke odradjene lepo, ali me prosto mrzi da sedim i buljim satima u neku armiju virtuelnih vojnika koji se bore za pobedu i tako sve dok ne osvojim ono sto se da osvojiti. Tacnije, ne volim da toliko razmisljam kad igram neku igru, najvise volim da se opustim tamaneci Stormtroopere, vanzemaljce ili cak i Svabe? Hmmm......Toliko hitova nisam odigrao da je to za gamera moje vrste neverovatno. Jedino je tu famozni Half-Life 2, koji sam na mojoj staroj Baba Radeonki 9200 SE pikao na meduim detaljima i pri tome imao zadovoljavajucih 40 FPS.
 
Zikica:
ma Medieval je konza......narocito jer volim to razdbolje..sta ravne mape u medieval-u....kad krenes da se krljas po nekim gudurama nagib skoro 90 stepeni ne moz ni da se popnes ali zato ovi odozgore samo strce i inercijom razbijaju............pa ja sam razbijao sa 700 ljudi i to ne elitom iznenadne napade od po 4000 protivnika(spanci me napali, a ja englez u aragonu......je*ao sam im kevu posle toga).......
najveca bitka koju sam vodio bila je ja organizovao krstaski rat(ja englez) i imam konstantinopolj....ja sakupio neku sacicu od oko 9500 :lol: ljudi, a moj saveznik nemac i on u isto vreme se sretne sa mnom tamo i imao je oko 1500...a turci organizovali dzihad na konstan.... i sakupili 6000(nisam verovao da komp moze da toliko sakupi vojske)....vremenski limit je bio3 sata da se zavrsi bitka....i naravno rasterao sam turke ne buljuke :lol:
Mene je kod ME izludjivalo kako se brzo umore i kako lako beze, najbolja taktika je da ih gadjas sa strelama zatrcis se na jednog, oni krenu da beze i cela protivnicka vojsak ide za njima ako se lepo odredi trenutak, ja sam uglavnom igrao sa Italijanima, tako da nije bilo krstaskog pohoda ;) :mrgreen:
 

Back
Top