TUGA!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
B

Bliss

Gost
Gledam u sta se pretvorio ovaj forum ljis i povraca mi se...Mislim do granice da je dopusteno da se postuju fotografije polnih organa...FUJ!
Mislim da je vreme da promenite naziv jer ove debilne teme vise nemaju nikakve veze sa ljubavlju..a sex je postao koliko ja vidim jeftina prica...Kako ljudi vise nemaju stila...Fuj!!!!E sad ste mi se stvarno zgadili... :???:
 
Posto sam ja u pitanju, evo i da ti odgovorim... A sta je to toliko cudno? Postavio sam sliku u temi koja je vezana za to sto je na slici. Sta je onda cudno? Nikada nisi videla takvu sliku? Da li hoces reci da nijedna tvoja drugarica ili drug nemaju takvu sliku? Ako se neko javi kome takodje smeta slika, ali da je potpuno realna i otvorena osoba... obecavam da cu je skloniti!
 
Ma tek sad vidim koliko ovde umobonika dolazi..uostalom boli me uvo..Ima kretena koji ce "nasesti"i na tu tvoju fotografiju...Strasno! :roll:

Psiho zadivljujes me svojom smeloscu da kao moderator mrtav ladan jos postujes na ovoj temi....i pravis se lud... :shock:

U sustini boli me uvo...sto se mene tice mozete odmah da brisete temu...ipak ova tema nema nikakvu svrhu reklamiranja... :twisted:
 
Bliss:
Gledam u sta se pretvorio ovaj forum ljis i povraca mi se...Mislim do granice da je dopusteno da se postuju fotografije polnih organa...FUJ!
Mislim da je vreme da promenite naziv jer ove debilne teme vise nemaju nikakve veze sa ljubavlju..a sex je postao koliko ja vidim jeftina prica...Kako ljudi vise nemaju stila...Fuj!!!!E sad ste mi se stvarno zgadili... :???:


Jes vala....

MA ja da sam pri parama opet bih batalio forum i bacio se na qrve i kokain.
 
Profimare:
Nesto ti nije jasno skvo?
Jel se ti to meni obracas posto ja ne vidim da sam te pomenuo?

da tebi, ti se pozivas na pravilnik...
jel neophodno da me neko pomene da bih mu postavila pitanje? da ne pise i to u pravilniku? :lol:
iz pitanja je jasno sta mi nije jasno...jel to toliko tesko shvatiti?
 
Breaking:
Aleksej, kladim se da krshish vishe pravila od mene.
Ukljuchujuci i 32 pravilo.
pravilo32:Zabranjeno je uchestvovanje u diskusiji na svim mogucim nezakljucanim temama foruma krstarice samo zbog toga shto tamo postuju osobe zenskog pola


PA krsim ali ne najvise ;)
 
Bliss:
Gledam u sta se pretvorio ovaj forum ljis i povraca mi se...Mislim do granice da je dopusteno da se postuju fotografije polnih organa...FUJ!
Mislim da je vreme da promenite naziv jer ove debilne teme vise nemaju nikakve veze sa ljubavlju..a sex je postao koliko ja vidim jeftina prica...Kako ljudi vise nemaju stila...Fuj!!!!E sad ste mi se stvarno zgadili... :???:

hahaha, bas si se uznemirila.... al ne vidim u cemu je problem, covek nije postavio sliku na domu i porodici vec na ljis....
e sad, kada neko shetajuci temom o kitama sretne kitu i kao zgrozi se i bude van sebe, mi ne deluje iskreno prvo prema sebi.....
Sama si kliknula na temu o velicinama penisa, i sad su kao drugi perverzni....
Zasto je u redu citati o tome a ne pogledati i fotku? Zar slika ne kazuje vise od hiljadu reci?
 
Ma kada sam ja svojevremeno okacio link moje alatke u akciji, znaci nije se ni video ceo, nego samo deo koji je virio, a nije ni bila slika, nego samo LINK i naglaso sta je i da ko nece ne zeli da gleda (a uradio sam to na zahtev forumasica)...

Onda su neke zenskinje, navalile, kao kako te nije sramota, bla bla!!! :roll: A MORALE su da kliknu na link...
 
hahahhaha

a inace, ovo sto bliss uopsteno konstatuje kako se ovaj podforum srozao, kao u sta se pretvorio i slicno, mislim da ne stoji....
nisam primetio da se ljis nesto promenio u kvalitetu, uvek je bio ovakav....
 
S_K_V_O:
da tebi, ti se pozivas na pravilnik...
jel neophodno da me neko pomene da bih mu postavila pitanje? da ne pise i to u pravilniku? :lol:
iz pitanja je jasno sta mi nije jasno...jel to toliko tesko shvatiti?
Ja se tebi obracao nisam... ako si se ti pronasla u mojim recima da krsis pravilnik tvoja stvar... a to koju stavku ti krsis, uzmi pa procitaj ponovo ceo pravilnik...
Rekao sam lepo kome sam sta imao... a vidim da ti podrzavas tu dvojicu ocigledno ili mozda imas neki drugi problem?
Reci da odmah resimo stvar...
 
Bliss:
Gledam u sta se pretvorio ovaj forum ljis i povraca mi se...Mislim do granice da je dopusteno da se postuju fotografije polnih organa...FUJ!
Mislim da je vreme da promenite naziv jer ove debilne teme vise nemaju nikakve veze sa ljubavlju..a sex je postao koliko ja vidim jeftina prica...Kako ljudi vise nemaju stila...Fuj!!!!E sad ste mi se stvarno zgadili... :???:

smiri se, smiri se.... bice sve u redu....
a zanima me kako si se osetila kad si iznenada ugledala pominjanu fotku? ali iskreno, da li je bilo ono JAO NE, manijak me na prevaru zeznuo.... koliko te je sve to uzbudilo???
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top