Sta je sa RTL-om?!

Lakonoga

Početnik
Poruka
26
Da li neko zna sta se desava sa hrvatskim RTL-om? Cula sam neke price da ce da hoce da ga skinu, da li zbog naseg Big Brothera ili sta vec, a izgleda da su to i uradili!
Stvarno nemam reci, ta televizija je extra, daleko bolja od nasih nacionalnih, a lokalne da i ne pominjem. Zasto li placamo sugavu kablovsku?
Zna li neko kada ce ga vratiti?
 
Lakonoga:
Da li neko zna sta se desava sa hrvatskim RTL-om? Cula sam neke price da ce da hoce da ga skinu, da li zbog naseg Big Brothera ili sta vec, a izgleda da su to i uradili!
Stvarno nemam reci, ta televizija je extra, daleko bolja od nasih nacionalnih, a lokalne da i ne pominjem. Zasto li placamo sugavu kablovsku?
Zna li neko kada ce ga vratiti?
Shta jre RTL? Ja sam cuo za ono sranje TRL.
 
RTL je hrvatski licenciran RTL , ono sto je ranije bio HRT3. Znam da se dole ne vidi, ali ovde u Vojvodini je to jedna od najgledanijih televizija. Inace, izbor filmova, serija, emisija je jako dobar, uvek kupe nesto sto kod nas dodje za godinu dana. Ne mogu da verujem da su ga skinuli.
Znas kad ce kod nas dati "Prison break", seriju koja trenutno obara gledanost po celom svetu? Za par godina...
 
Pa da li je moguce da smo toliko ocajni? Vratili su RTL, program ide redovno do njihovog Big Brother-a i onda ponovo nestaje. Umrla sam od smeha. Mene bi bilo sramota da na taj nacin dizem gledanost neke emisije. Ako ne mogu izneti kvalitetom, sta se brukaju...
 
gradjevinka:
Neznam za vas ali ja RTL imam non stop i bez smetnji. Mozda zato sto preuzimam sa Bosanskih predajnika.
Pa verovatno je zato. Ma nemam reci. Otvoreno su rekli da je to zbog Big Brothera... A mene bas zabole za njihov a pogotovo za nas, gomila razmazenih derista... Meni bitno da radi RTL nedeljom u 21. (;
 

Back
Top