Sex i Trava ....

Pa bilo je prilicno davno kad sam to probala( dok sam jos bila mlada i luckasta! ;-) ),ali feeling je bio super! Kao da su ti osjecaji intenzivniji, pokreti suptilniji, sve ko u nekom laganom ,usporenom filmu, kao da si u nekoj drugoj dimenziji! A radili smo to na stolici i sjecam se da sam u jednom trenutku utripovala da propadamo... 8) Heh, davna prosla vremena! 8-) :lol:
 
dollyy:
Pa bilo je prilicno davno kad sam to probala( dok sam jos bila mlada i luckasta! ;-) ),ali feeling je bio super! Kao da su ti osjecaji intenzivniji, pokreti suptilniji, sve ko u nekom laganom ,usporenom filmu, kao da si u nekoj drugoj dimenziji! A radili smo to na stolici i sjecam se da sam u jednom trenutku utripovala da propadamo... 8) Heh, davna prosla vremena! 8-) :lol:
Pricas moju pricu :D :D :D
 
latica:
Ali utice na impotenciju :confused:
I kako mozes uopste..mislim u takvom opustenom stanju..jel
Aj vi to malo pojasnite.

Pa da imas slabiju potenciju. Jeste malo problem da se pokrenes ali kada krenes fantasticno je. Osecaj je mnogo intenzivniji. Osetis sve one stvari koje prestanes da osecas kada imas redovan seks ( 2 ili 3 puta devno, pa tako 2,3 meseca ). Samo sto je osecaj dosta jaci
 
Uzas...Joint je dobar za opustanje...za spavanje, uz film, u shopu sa drustvom za opustene razgovore preko kole...Kada sam dosla u Holaniju bila sam reovni potrosac...Vremenom mi je dosailo - znas onaj osecas, kaa cekas da prodje..Dakle, samo kad me muci nesanica..
 

Back
Top