Да ли сте спремни за одбрану Космета?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Предатор:
Земља се брани свим сретствима. Има их доста. У крајњој (потпуно крајњој) нужди силом.

Ти се плашиш неког посебно (начина)?

Nerealno je ocekivati da bi Srbija mogla da odbrani Kosovo upotrebom sile.
To bi otprilike bilo slicno kao kad bi ti probao da preplivas atlenski okean.
Rezultat tih ideja bi bio slican.
 
_Milanche_:
Nerealno je ocekivati da bi Srbija mogla da odbrani Kosovo upotrebom sile.
To bi otprilike bilo slicno kao kad bi ti probao da preplivas atlenski okean.
Rezultat tih ideja bi bio slican.

Ја силу поменуо нисам у свом питању.
Желим да знам да ли ако сутра Космет постане независтан, да ли ће и ви то по аутоматизму прихватити или ће те то одбацити.
(Нпр. када одете на летовање у Шпанију :-D и када вас неко пита, шта ћете рећи? Да ли је то Србија или не?)
 
Предатор:
Ја силу поменуо нисам у свом питању.
Желим да знам да ли ако сутра Космет постане независтан, да ли ће и ви то по аутоматизму прихватити или ће те то одбацити.
(Нпр. када одете на летовање у Шпанију :-D и када вас неко пита, шта ћете рећи? Да ли је то Србија или не?)

Ne lupaj,znaš li koliki procenat Srba može da priušti letovanje u Španiji? I to su uglavnom oni koji su sve i zakuvali,a ostali jedva skrpe za Bugarsku ako štede cele godine..
 
spirittt:
Ako krenemo silom da branimo Kosovo dobra je shansa da izgubimo jos neki deo Srbije!

A sto da ne ?! Mi smo nebeski narod i velikaaa zemlja, moze nam se

"Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети, него по томе колику светињу браним"
Цар Лазар Хребељановић.

А ја знам да некима ова земља није светиња. Свестан сам те болне чињенице, али шта се ту може...

"Што се грбаво роди, то вријеме не излијечи"
Валтазар Богишић.
 
Предатор:
"Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети, него по томе колику светињу браним"
Цар Лазар Хребељановић.

А ја знам да некима ова земља није светиња. Свестан сам те болне чињенице, али шта се ту може...

"Што се грбаво роди, то вријеме не излијечи"
Валтазар Богишић.
pa ni ja nisam ovoj zemlji svetinja i svestan sam te bolne činjenice. Za oboje bolne. Mene boli što nemam normalan život kao zapadni svet, a Srbiju bili uvo... :roll:
 
Jerry Ropero:
Ja sam spreman za odbranu. Pre polaska u akciju treba pohapsiti i na prvu liniju fronta poterati sve domace izdajnike, pedere, narkomane, LDP-ovce, dezertere da ako nista drugo ciste minska polja protrcavanjem kroz iste. Dosta je bilo da hrabri i odvazni ginu a ****** i dezerteri prezivljavaju.
A to bi ti, a? Junački, a iz pozadine, a? Lepo.... :roll:
 
Предатор:
Ја силу поменуо нисам у свом питању.
Желим да знам да ли ако сутра Космет постане независтан, да ли ће и ви то по аутоматизму прихватити или ће те то одбацити.
(Нпр. када одете на летовање у Шпанију :-D и када вас неко пита, шта ћете рећи? Да ли је то Србија или не?)

Pa, stvarno... Gde nadje Španiju? :roll:
 
Ukoliko bude mobilizacije niko te pita jel si spreman ili ne.

Jasno je da dok ih NATO brani nema nista od oslobadjanja KiM, ali nece ni oni tamo doveka da sede, a onda je mesec dana mnogo da zabodemo zastavu na Prokletijama.


Fagypont:
A ko to mi? Ja neću sigurno,ali podržavam sve heroje koji žele da ratuju i želim da što pre počnu. Ja ću ih gledati na TV-u uz coca-colu i navijati za njih.. 8-)

Ti kao potencijalni dezerter mozes da zavrsis u prdekani ili van Srbije.
 
jomini:
A to bi ti, a? Junački, a iz pozadine, a? Lepo.... :roll:


Ne ne . pogresno si razumeo. Ja bih SVI ZAJEDNO. A ne da uvek kad b ude tvrdo "glupi i hrabri" ginu, a "pametni i kukavice" pobegnu za inostranstvo i potom kad svo sranje prodje se vrate kao da nista nije bilo. Nego da bude po onoj staroj narodnoj poslovici "Kud svi turci - tu i mali mujo"
 
Jerry Ropero:
Ne ne . pogresno si razumeo. Ja bih SVI ZAJEDNO. A ne da uvek kad b ude tvrdo "glupi i hrabri" ginu, a "pametni i kukavice" pobegnu za inostranstvo i potom kad svo sranje prodje se vrate kao da nista nije bilo. Nego da bude po onoj staroj narodnoj poslovici "Kud svi turci - tu i mali mujo"
Da, svi zajedno, ali drugi ispred tebe, nemoj sad da vrdaš...
 
urospo:
Ukoliko bude mobilizacije niko te pita jel si spreman ili ne.

Jasno je da dok ih NATO brani nema nista od oslobadjanja KiM, ali nece ni oni tamo doveka da sede, a onda je mesec dana mnogo da zabodemo zastavu na Prokletijama.




Ti kao potencijalni dezerter mozes da zavrsis u prdekani ili van Srbije.

Jedva čekam da završim van Srbije.. Dođi ti da me mobilišeš ako imaš oo ..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top