frigidnost......

jedan debil od mog druga je lechio frigidnu devojku tako shto ju je posl'o kod bivsheg.
naravno ispostavilo se odma' da nije frigidna.
ljudi su samo smoreni inertni i nekreativni.
 
Klinicka frigidnost je izuzetno retka.Obicno je to nedovoljna zainteresnovanost za partnera, nedostatak osecanja bilo koje vrste (zaljubljenost,strast..).A i nesposobni muskarci vole tako da karakterisu zene koje ne mogu da zadovolje, te odatle tolika rasprostranjenost upotrebe tog termina :lol:
 
latica:
Klinicka frigidnost je izuzetno retka.Obicno je to nedovoljna zainteresnovanost za partnera, nedostatak osecanja bilo koje vrste (zaljubljenost,strast..).A i nesposobni muskarci vole tako da karakterisu zene koje ne mogu da zadovolje, te odatle tolika rasprostranjenost upotrebe tog termina :lol:

Latica je u pravu.I ja umem da budem tako frigidna ako nista ne osecam prema partneru. Dok,sa druge strane,ako je u pitanju neko ko me pali...
 
Prava frigidnost postoji onda kad zena koja voli svog muskarca i nema svjesnog straha od sexa u bilo kom vidu, ipak nije u stanju da uziva u sexu, onda kad su se oboje za to potrudili.
Ovo stanje se za razliku od muske impotencije moze prevazici i individualna je kod svake zene.
Pilule za kontracepciju mogu izazvati velike oscilacije libida u oba smjera.Isto moze da se dogodi zbog unutrasnje hemije zenskog organizma, koja je ciklicna, za razliku od muskarca i podlozna iznenadnim promjenama.
Ukoliko odnos izaziva bol, treba posjetiti ginekologa.
Trudnoca i porodjej , takodjer mogu imati uticaja na sexualno ponasanje u fizickom i psihickom smislu.
Jedina tehnika sa kojom vrijedi pokusati u slucaju frigidnosti, jeste temeljno samoobrazovanje putem opustenog, postepenog i samostalnog samoispitivanja.
Masturbacija kod zena u mnogo vecoj mjeri predstavlja nastavak procesa samoistrazivanja nego kod muskarca, i mnoge zene na ovaj nacin su u stanju da nauce sebe da reaguju.
Upotreba vibratora je takodjer jedna od opcija za prevazilazenje frigidnosti.
 
...ja sam takođe pročitao u jednom naučnom časopisu da ako žena često pere kacu od kiselog kupusa da to može dovesti do frigidnosti... mislim ona otrovna isparenja direktno sprže p. živac...

...
elefant.gif
...
 
iiiiiiiiii sta ja sad da radim ja se smorim a on se uziveo najvise na svetu sta trebam tamo da vristim i da se pravim da mi je lepoo ma malo sutra i onda kaoooo nisu zene frigidne jesuuuuuuuuu!!!!!!

Promeni seksualnog partnera....mozda te trenutni ne privlaci dovoljno i nema hemije medju vama...ako ne...
Pricaj otvoreno sa njim sta zelis...sta ti vise prija a sta manje...
prvo sama sebe treba da upoznas...sta te pali..na sta se lozis...
znace opusti se...i kreni sama...da istrazujes svoje telo...
a onda ce i njemu biti lakse da te upotpunosti zadovolji..:lol:
 

Back
Top