Pocistiti patriJotski sljam

Sada ću da rizikujem da me napljuju mnogi ovde i da me proglase za poltrona ili šta već...
Ali, bar da pokušam...
Gospodo radikali, nije mi jasno zašto napadate Jominija, kada je on naspram moderatora sa nekih drugih foruma pojam demokratije i tolerancije...
Ako ne verujete, otiđite na neki drugi forum koji ima temu "Politika", pišite isto što pišete i ovde pa da vidite koliko ćete opstati...
Ja sam pokušao, i ovako tolerantan, bio banovan x puta...
 
jomini:
Ma zabavljaju se. Više ih je pa kad neko citirajući moj post napiše ''e'' ovi se iskidaju od smeha... Kao - al' je dobro, kako mi je odgovorio... Užas ovog naroda...
Ja se ne zabavljam, ja se vise salim.
Sledece, Jomini, ti cesto kazes "uzas", "strasno" i to sve kad "radikali" nesto napisu, nikad kad neki drugi nesto napisu.
Ok. ako mislis da se zabavljam na tvoj racun, videces koliko si u zabludi.
Meni nije namera nikoga da ismevam, taman posla, ali, ti volis da vredjas.
Ali, kazem OK. od sad, pokusacu da Te zaobidjem ma sta rekao!
Je li to, onda u redu, i da li se i zbog toga ne ljutis?
Ja priznajem da je Jomini jedan od malobrojnih moderatora koj ipak imaju nesto ljudsko u sebi, dok se drugi ponasaju kao da su nadljudi koji imaju posla sa stokom, a ne diskutantima .ne s ljudima, jer svi smo ljudi, ma koliko se medju sobom razlikovali!
 
Koga vi{kvazi demokrate } mozete da pocistite i na koji nacin??
IZBORNIM REZULTATIM nikako, ceda i ekipa nemogu ni do cenzusa.
PUSKAMA?? znate i sami da je sav dezerterski olos u vasim redovima a o nedostatku m...a necu ni da pricam?!
DEMONSTRACIJAMA??? nikada Jasno vam je valjda da nije bilo Velje ilica da bi i danas setali po beogradu sa svilenim,kiklopom,narkomanom,nalickanim kelnerom{ovo lici na likove iz carobnjaka iz OZA} i sakom promrzlih gradjana znaci nista ni od toga.
Pocistili ste ali sami sebe onog trenutka kada ste dosli na vlast i za godinu dana osakatili ovu zemlju kao nikad niko u istoriji.Onog casa kada ste poceli da rasprodajete i Srbiju i nacionalne interese ove zemlje da valjate secerane za sicu izvodite iz zatvora kriminalce vodite im zene u posetu sluzbenim automobilima hapsite nevine ljude bez prava na advokata posetu sudjenje.......POCISTILI ste sami sebe tako da ste postali marginalna politicka saka kvazidemokrata sa liberalnim {kao} stavovima
 
Plava Bilja:
Ja se ne zabavljam, ja se vise salim.
Sledece, Jomini, ti cesto kazes "uzas", "strasno" i to sve kad "radikali" nesto napisu, nikad kad neki drugi nesto napisu.
Ok. ako mislis da se zabavljam na tvoj racun, videces koliko si u zabludi.
Meni nije namera nikoga da ismevam, taman posla, ali, ti volis da vredjas.
Ali, kazem OK. od sad, pokusacu da Te zaobidjem ma sta rekao!
Je li to, onda u redu, i da li se i zbog toga ne ljutis?
Ja priznajem da je Jomini jedan od malobrojnih moderatora koj ipak imaju nesto ljudsko u sebi, dok se drugi ponasaju kao da su nadljudi koji imaju posla sa stokom, a ne diskutantima .ne s ljudima, jer svi smo ljudi, ma koliko se medju sobom razlikovali!

Pa nemoj Biljo da se toliko žestiš. Kao da nisu iste "Plave Bilje" na ambasadi i ovde :) ;)
Jomini je stvarno tolerantan, dobro možda je malo tolerantniji prema "demokratama" nego prema radikalima, ali "brate" pa i vas ima više na ovom forumu, ponekad se malo više ražestite, pa bude i više packi...
Ali, kao što ste i sami rekli, ovo je više proevropski i prodemokratski forum, pa je i ovoliko opstajanje simpatizera SRS sasvim u redu. Uostalom mnogi su pokušali na B92 i vratili se pre nogo što su i otišli...
Na kraju krajeva, da nije tako, ne bi vas ni bilo, a onda bi ovo bio još jedan B92 forum :)
Pozdrav
 
DraGo70:
Pa nemoj Biljo da se toliko žestiš. Kao da nisu iste "Plave Bilje" na ambasadi i ovde :) ;)
Jomini je stvarno tolerantan, dobro možda je malo tolerantniji prema "demokratama" nego prema radikalima, ali "brate" pa i vas ima više na ovom forumu, ponekad se malo više ražestite, pa bude i više packi...
Ali, kao što ste i sami rekli, ovo je više proevropski i prodemokratski forum, pa je i ovoliko opstajanje simpatizera SRS sasvim u redu. Uostalom mnogi su pokušali na B92 i vratili se pre nogo što su i otišli...
Na kraju krajeva, da nije tako, ne bi vas ni bilo, a onda bi ovo bio još jedan B92 forum :)
Pozdrav
Iste su obe Bilje, veruj mi!
Ali, pokusaj negde da pronadjes da se uvredljivo odnosim prema bilo kome sa ovog foruma, bez obzira koje je politicke orijentacije.
To nije moj nacin, niti ovde niti u RL.........
Medjutim, nesto mi drugo zapara usi.
Ti kazes:" ...........pa je ovoliko opstajanje simpatizera SRS sasvim u redu........"
A, sto ne bi bio, DraGo?
Jesmo li mi neka niza vrsta ljudi, neke Godzile, pa treba da zahvalimo na toliko "dugom opstajanju"?!
Sta mislis, kako bi ovaj forum izgledao kad bi svi radikali otisli?
Nikako, kao sto bi bilo lose da svi drugi odu, radikali ostanu sami!
Ged je tu diskusija?
Svi se slazemo, tapsemo po ramenu..........?
U, neka, hvala.........
 
Plava Bilja:
Iste su obe Bilje, veruj mi!
Ali, pokusaj negde da pronadjes da se uvredljivo odnosim prema bilo kome sa ovog foruma, bez obzira koje je politicke orijentacije.
To nije moj nacin, niti ovde niti u RL.........
Medjutim, nesto mi drugo zapara usi.
Ti kazes:" ...........pa je ovoliko opstajanje simpatizera SRS sasvim u redu........"
A, sto ne bi bio, DraGo?
Jesmo li mi neka niza vrsta ljudi, neke Godzile, pa treba da zahvalimo na toliko "dugom opstajanju"?!
Sta mislis, kako bi ovaj forum izgledao kad bi svi radikali otisli?
Nikako, kao sto bi bilo lose da svi drugi odu, radikali ostanu sami!
Ged je tu diskusija?
Svi se slazemo, tapsemo po ramenu..........?
U, neka, hvala.........

Evo ovako, ja nisam simpatizer SRS i dosta sam se kačio sa nekima na ovom forumu. Doduše nešto ih ne viđam u zadnje vreme (untouchable, UofC, Paola...) :)
Ali, pošto ovde ima i veoma korektnih radikala ili njihovih simpatizera (Ti, Aleksandar, Jerry, no_problem...) onda ne mogu da ti ne odgoovorim na ovo što si napisala...
Kada sam rekao "uvredljivo" nisam ni mislio na tebe, ali pogledaj šta pišu neki drugi... nemoj reći da nema psovki, šovinizma i rasizma najgore vrste.
Drugo, kada sam rekao "opstali" to znači da sam mislio da vi (simpatizeri SRS) ovde imate prostora kao i drugi, a da nije tako sigurno biste otišli sa ovog foruma.
Naravno da ne mislim da ste Godzile ili niža vrsta, pa pobogu Biljo, odakle ti sad to??? 8)
Ja tako ne mislim ni o onim provokatorima koji na ovom forumu vređaju kompletan srpski narod, a zašto bi mislio tako (generalizovano) o bilo kom drugom.
Kada nekog napadam, ja napadam pojedinca koji odvali neku tešku glupost, nikad ne svrstavam sve ljude u isti koš...
Plava Bilja:
Sta mislis, kako bi ovaj forum izgledao kad bi svi radikali otisli?
Nikako, kao sto bi bilo lose da svi drugi odu, radikali ostanu sami! Gde je tu diskusija?
Na ovo sam već odgovorio, nisi dobro čitala :) ;)
 

Back
Top