molim vas pomozite oko Raymana

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.927
Evo imam jedan problemcic...Kupila sam Raymana(piratsku)prije jedno,tri godine. Radio je na mojoj raspaloj Pentium 2.(ne znam vise konfiguraciju).I probala da je instaliram na Pentium 4. sa grafickom:nVidia GeForce FX 5200.Pa nije moglo...ni mom bratu od tetke. Ok svi ste bar jednom kupili igricu koja je bila ''divljak''.No to je bila proslost...evo kada sam se preselila u BG i reinstalirala moj kompjuter...(dobro de, to je bilo prije godinu dana), juce kupih Rayman 3-pack(original) , sa Raymanom prvim, Raymanom Great Escape i Raymanom M.Rayman 2 moze, ali PRVI NE MOZE!Sa istom konfiguracijom(ostalo mora da je dobro cim je Call of Duty United Offensive letio,Riddick sasvim malo kocio,Half Life furao, Sims 2 takodje...)Imam 2ghz i 216 gb :-( .Startujem Raymana i ovo pise: C/WINDOWS/SYSTEM32/CMD.exe
X#=0D,CS=00C7 IP=00002018. The NTVDM CPU has encountered an unhadled exception. Choose 'Close' to terminate the aplication.''
Kliknem Close i nista!Kliknem ignore nista...Sve sam probala, pomozite mi!Pljunula sam 5189 din(nije puno) na ovo samo zbog prvog raymana!
 
fantom piroman:
Onda klikni desni klik na ikonicu igre,properties,compactibilities i onda prvo i predzadje zaokruzi i stavi na Windows 98.Inace igrao sam jos davnih dana i obrnuo onu igru rayman trke.Mislim da se zove Rush
probala...ne moze...ma bllade je vjerovatno u pravu odustala sam... :sad: Bolje da zavrsim neke druge igrice nego da igram sto njih odjednom...A to se zove Rayman M...hvala fantome bio si od koristi...
 
Prvi Rayman je star k'o Biblija, nije ni cudo sto nece na XP-u....Hocemo
key.jpg
??
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top