PLASTICNA REKONSTRUKTIVNA HIRURGIJA

Kako je bilo dobro je.Stvarno ne znam koga da ti preporucim ja sam isla na VMA imala sam i tu neki operacija na rukama i nista nisu pomogli samo su gore napravili.Samo mogu da ti preporucim Ljubljanu.Ako hoce mogu da ti posaljem sliku da vidis kako to sad izgleda,a ti jel bi htela da mi posaljes svoju,mozda bi tako mogla vise da ti pomognem.Ostavicu ti moj mail na pp.
 
Ako koza ima sklonost ka stvaranju keloida da odes i kod najboljeg plasticnog hirurga u svetu niko ne moze da garantuje da ce intervencija dobro proci.Samo uklanjanje keloida nije problem, problem je sto ce koza opet odreagovati nastankom novog keloida.
 
Da,ali po recima doktora kod koga cu najverovatnije zakazati operaciju,lecenje ce i nakon intervencije trajati jos oko godinu dana.Rekao mi je da cu OBAVEZNO morati da nosim CICA CARE flastere,koji su,uzgred,fenomenalni(vec sam ih koristila za postoperativni oziljal i on se sad skoro i ne primecuje).
 
Ja nisam cula za te flastere niti mi je ko spominjao.Ja sam nosila kompresivnu masku to je od materijala.Ona se nosi da taj posoperativni oziljak ne raste opet,ona ga steze.Nakon intervencije sledi mazanje kremama.Al kao sto sam ti ja rekla i dr sve zavisi kako ce ti koza odreagovati nakon otklanjanja keloida.Ja imam mnogo iskustva sa tim.A gde si nabavavljala te flastere?
 
Poslali su mi ih iz Engleske.
Ranije su ih uvozili IVANCIC I SINOVI,ali ne znam da li ih imaju sada.
Pogledaj i ovde na internetu,ako te zanima,pise sve o njima.Stvarno su mnogo dobri flasteri.Oziljak(od operacije) posvetli i stopi se s kozom,tojest vise nije ispupcen.
 
I ja imam iste probleme sa keloidom i imala sam operaciju u Srbiji ali nije uspela i pojavio se veci nego ranije. Drago mi je sto si resila tvoj keloid. Da li mozes i meni da pomognes, da mi kazes koja je ta klinika, nekako da dobijem neke informacije i otisla bih odmah u Ljubljani. Hvala unapred.
 

Back
Top