Call of cthulhu: dark corners of the earth

labo

Aktivan član
Poruka
1.481
ljudi ne vidim da postoji tema o ovoj igri, opalio sam pretragu, ali nije nista izaslo, mada ovo "cthulhu" vrlo moguce da postoji i da je u nekoj prethodnoj temi drukcije napisano...
U svakom slucaju ako postoji neka cale spoji teme...
Uglavom, odavno me video igra nije ovako prijatno iznenadila. Super odradjen psiholoski horor. Nema mnogo ubijanja za sada igram je svega 4 do 4 ipo sata, iz prvog je lica a zamislite jos ni pistolj ni crowbar nemam:). Pravi odmor za prste, nisam jos nikog ni ranio a kamoli ubio, ni zombija, ni mutiranog psa...a atmosfera je za sada super, ne toliko strasna koliko misticna i zanimljiva. Ajd ako ste umorni od ubijanja hordi debila, a znam da jeste, da vam je preporucim. Ali samo pod uslovom da se pridrzavate manuala za igranje ovakvih igara:
mrak je pao, tv ste ugasili, svijetlo takodje, sluske su na usima, i strah polako ali sigurno ulazi pod kozu...
 
Cale, MORAS da je probas. Prvo oruzje ces dobiti na pola igre (valjda), a bezanja ima dosta. Recimo, ti si se usunjao u neku zatvorenu radnju, zabarikadirao vrata i onda malo istrazujes....PAM! Neko lupa po vratima! Moras brzo da nadjes izlaz jer ako te uhvati izbaci te pa moras sve ispocetka.....
Inace mnogo gotivna igra, mracna i misticna.
 
markoca:
Cale, MORAS da je probas. Prvo oruzje ces dobiti na pola igre (valjda), a bezanja ima dosta. Recimo, ti si se usunjao u neku zatvorenu radnju, zabarikadirao vrata i onda malo istrazujes....PAM! Neko lupa po vratima! Moras brzo da nadjes izlaz jer ako te uhvati izbaci te pa moras sve ispocetka.....
Inace mnogo gotivna igra, mracna i misticna.
dotle sam stigo juce, tj.sinoj, jos to nisam preso
 
Igra nije losa, mada je nisam jos presao posto sam poceo da igram KOTOR u isto vreme, i nisam imao izbora nego da je malo zaboravim... :) Ali je ipak nesto makar malo drugacije, pa je nije lose probati ako se dvoumite... A zahtevnost je smesna- secam se npr. da trazi samo 850 Mhz! A nemam zamerki za grafiku, stvarno! Pravi je dokaz da nove ludacko zahtevne igre mogu jos dosta da se optimizuju i da rade na solidnim konfiguracijama!!
 
Da! Oko tog dela sam se extra cimao i nervirao.... Bukvalno sam ga prelazio iz sobe u sobu. Udjem u sobu, ispitam je do setalja, sacekam da me ubiju i onda prelazim u sledecu sobu! Vrlo istripovano.. A lik jos i ne moze da trci!!!! (makar u tom delu) i istripovanost u onom delu kad oslobadjam gospodina "nevinasce" iz zatvora! Auu sto sam se tu namucio! Sve u svemu igrica je KRALJ survival-horrora!
 
stigao sam na 84% i toliko sam se iznervirao #$#%$#@!
Aghhhh nerviram se oko je8ene igrice, jedva predjoh onaj brod sa sve ogromnim Dagonom na kraju. Smorih se sto svaki dio moram da prelazim barem po 2 puta i to ako mi se posreci samo 2....
Sad sam stigao na devil reef, i reko aj sad ce malo igrica da iskulira, malo da odmorim pred akciju, kad ono jos gore. Idem 10 sekundi i onda fala bogu poginem. Onda loadujem, idem 20 sekundi i opet poginem... I tako svaki put napredujem po 10 sekundi, ako i toliko. Stvarno nema smisla. Razmisljam se da je uninstaliram na 15% do kraja. Je8es igru ako ce zivce da mi pokida...Uff!
 
A i vidi se da je dugo pravljena. Ponekad je vise nego ocigledan manjak poligona, npr kad pogledas tocak automobila izgleda ko sestougao a ne krug... A to sto je potrebna grafika od 128mb, cini mi se da je samo zbog zavrsnog sminkanja, dodavanja ovih novih efekata, shadera i matraka, da bez tih stvarcica ne bi trazila ni 32 mb grafike...
 

Back
Top