Big brother

lollla

Obećava
Poruka
63
Kako vam se dopada ideja da budete zatvoreni u nekom objektu 100 dana, bez knjiga,tv,kompjutera,sa ljudima koji vam baš i ne odgovaraju i to po sopstvenoj volji, u nadi da ćete možda osvojiti 100.000 eura? :confused: :arrow: :twisted:
 
hmh...pa u principu tamo odlaze ljudi koji su zeljni ili paznje,ili zabave..ili oni kojima je zivot dosadan...ili zbog para...
pa mozda bih i otishla..pod uslovom da nema kamera....:):)..chisto radi zabave..upoznavanja ljudi...
 
bilo je samo pitanje vremena kada tje neko od "njih" postaviti temu o ovome...ni manje ni vishe nego na qltnim stvarima...shta mislim?...mislim da je pravljeno za retardirane ljude...chak , mislim da su i ljudi koji bi raspravljali na ovu temu - retardirani...
 
u sushtini...i jeste debilizam izigravati kao fora cool lika pred kamerama 3 meseca....ali to nije samo kod nas...postoji mnogo takvih realiti show-a u americi...i veooma su popularni..shto ne znachi da ih podrzavam...jednostavno..ne gajim mishljenje o tome...:D
pozz za bojana p-shetacha :D:D
 
anchykaaa:
u sushtini...i jeste debilizam izigravati kao fora cool lika pred kamerama 3 meseca....ali to nije samo kod nas...postoji mnogo takvih realiti show-a u americi...i veooma su popularni..shto ne znachi da ih podrzavam...jednostavno..ne gajim mishljenje o tome...:D
pozz za bojana p-shetacha :D:D
Da, ali to i dalje ne znači da je u pitanju kultna stvar. To što je nešto popularno, ne znači istovremeno i da je kultno.

Hvala, takođe. Neki prošetaju, a neki projašu (bar prema slici u profilu). ;)
 
to je ono sto sledi nakon dugog niza godina unazad ispiranja mozgova ovih ljudi,naucili smo da budemo povrsni i prosti uz one spanjaloze,a sada malo kako se voajerise
 

Back
Top