Бијељина - збирна тема

  • Začetnik teme Svjetski cojek
  • Datum pokretanja
Ok nema status grada. Pa što mi ovde raspravljamo bezveze. Bijeljina je imala i avijaciju (tamo gde se nalazi stara aero-pista). Nije sve to džaba a jeste stvar u tretiranju u ostalom pogledaj na krstaričinom forumu grupu regioni i šta primećujes????? Da tu smo mi a drugih i nema jel da, pa prema tome što da se ne tretiramo gradom. Kakvim-takvim ali je grad dok ne dobije i zvaničan status. Ovo za sarajlije mi je totalno glupo jer nisu sve izbeglice iz Sarajeva ali većina jeste. Šta kao najednom došli za vreme rata i zauzeli sve moguće visoke funkcije??? Ma daj to je prazna priča, ako koga treba da krivimo treba da krivimo sami sebe jer smo se sami upustili u to. Uostalom sarajlija vise nema jer ne mogu biti sarajlije ako žive u Bijeljini jer su onda bijeljinci zar ne? Neka se svako od nas potrudi da ne baca papire i drugo smeće po ulici i ne kida znakove i ne šara sprejevima pa ćeš da vidiš šta je grad. 8-)
 
Psyduck:
Ok nema status grada. Pa što mi ovde raspravljamo bezveze. Bijeljina je imala i avijaciju (tamo gde se nalazi stara aero-pista). Nije sve to džaba a jeste stvar u tretiranju u ostalom pogledaj na krstaričinom forumu grupu regioni i šta primećujes????? Da tu smo mi a drugih i nema jel da, pa prema tome što da se ne tretiramo gradom. Kakvim-takvim ali je grad dok ne dobije i zvaničan status. Ovo za sarajlije mi je totalno glupo jer nisu sve izbeglice iz Sarajeva ali većina jeste. Šta kao najednom došli za vreme rata i zauzeli sve moguće visoke funkcije??? Ma daj to je prazna priča, ako koga treba da krivimo treba da krivimo sami sebe jer smo se sami upustili u to. Uostalom sarajlija vise nema jer ne mogu biti sarajlije ako žive u Bijeljini jer su onda bijeljinci zar ne? Neka se svako od nas potrudi da ne baca papire i drugo smeće po ulici i ne kida znakove i ne šara sprejevima pa ćeš da vidiš šta je grad. 8-)
Nije mi jasno što se pališ... Mi samo komentarišemo! Nikoga niko ne krivi nizašta! Opušteno!!!!
 
Ne znam stvarno dokle ćemo se više dijeliti na semberce i izbjeglice i pljuvati jedni po drugima, ali mislim da te podjele uglavnom prave oni koji sjede i čekaju da im nešto padne sa neba ili oni još zaluđeniji da ih država izdržava. Žao mi je što se još uvijek tako dijelimo, ali valjda se vremenom izmješamo :lol: pa će valjda i one nestati. U mojoj MZ dok je bio predsjednik izbjeglica urađeno je mnogo više nego sada kada je semberac i kako sad ja da podržavam ovoga "moga" kada je prvi bio daleko sposobniji. Ko je sposobniji i treba da rukovodi, bilo ko da je, mada to još uvijek kod nas ide po nekim drugim linijama.
 
Psyduck:
Ok nema status grada. Pa što mi ovde raspravljamo bezveze. Bijeljina je imala i avijaciju (tamo gde se nalazi stara aero-pista). Nije sve to džaba a jeste stvar u tretiranju u ostalom pogledaj na krstaričinom forumu grupu regioni i šta primećujes????? Da tu smo mi a drugih i nema jel da, pa prema tome što da se ne tretiramo gradom. Kakvim-takvim ali je grad dok ne dobije i zvaničan status. Ovo za sarajlije mi je totalno glupo jer nisu sve izbeglice iz Sarajeva ali većina jeste. Šta kao najednom došli za vreme rata i zauzeli sve moguće visoke funkcije??? Ma daj to je prazna priča, ako koga treba da krivimo treba da krivimo sami sebe jer smo se sami upustili u to. Uostalom sarajlija vise nema jer ne mogu biti sarajlije ako žive u Bijeljini jer su onda bijeljinci zar ne? Neka se svako od nas potrudi da ne baca papire i drugo smeće po ulici i ne kida znakove i ne šara sprejevima pa ćeš da vidiš šta je grad. 8-)


Ybt. ti stvarno ne kapiraš šta sam rekao...cccc...Sarajlija je to i kad je na Marsu!
Sa poslednjom rečenicom se u globalu i slažem...osim onoga 'grad'...čaršija...nemoj se stideti...!:-P
 
Obrijani:
Ne znam stvarno dokle ćemo se više dijeliti na semberce i izbjeglice i pljuvati jedni po drugima, ali mislim da te podjele uglavnom prave oni koji sjede i čekaju da im nešto padne sa neba ili oni još zaluđeniji da ih država izdržava. Žao mi je što se još uvijek tako dijelimo, ali valjda se vremenom izmješamo :lol: pa će valjda i one nestati. U mojoj MZ dok je bio predsjednik izbjeglica urađeno je mnogo više nego sada kada je semberac i kako sad ja da podržavam ovoga "moga" kada je prvi bio daleko sposobniji. Ko je sposobniji i treba da rukovodi, bilo ko da je, mada to još uvijek kod nas ide po nekim drugim linijama.


Slažem se potpuno.;)
 
alexb:
Šakal:
Slažem se! Iako sam kupusarka svjesna sam većine nedostataka i mana istih, pa samim tim vijerovatno nekada i mojih... Zasmetao mi je samo ton!
Ps: Baš si se zainteresovao za Bijeljinu... ??? Koliko vidim, dobro si nas proučio! :wink:

Ne dobro...odlično.Svi mi imamo mane...poreklo,fenotip...nije bitan.Nisu sve Sarajlije i Tuzlaci ok. a nisu ni svi Semberci loši...čak šta više...;)
 
alexb:
Nije mi jasno što se pališ... Mi samo komentarišemo! Nikoga niko ne krivi nizašta! Opušteno!!!!

Evo jedan opušteni komentar:

U Republici Srpskoj ne postoji niti jedan grad osim Banja Luke!

A evo i još opuštenijeg komentara:

Navedite lijepšu opštinu osim Bijeljine? Isključujem Banja Luku. Pa bili mi selo, čaršija ili opština.... brate mi smo najlijepši i najveći.

Ne palim se ja uopšte, nego komentarišem. Malo otvorite oči i pogledajte oko sebe. Većina mojih dobrih prijatelja je iz Sarajeva, pa su i oni počeli da prihvataju Bijeljinu. Ovi koji i dan danas "uzdižu" Sarajevo i ponose se njim, treba da pogledaju neke činjenice i da li uopšte treba da se ponose odakle su, jer su obično to ljudi koji su živjeli pored Sarajeva. Ja više ne dijelim nikoga. Ako živiš u Bijeljini onda si bijeljinac i tačka. ;)

Uostalom mi ne bi ovdje komentarisali da je sve tako očigledno zar ne??? :razz:
 
Psyduck:
Evo jedan opušteni komentar:

U Republici Srpskoj ne postoji niti jedan grad osim Banja Luke!

A evo i još opuštenijeg komentara:

Navedite lijepšu opštinu osim Bijeljine? Isključujem Banja Luku. Pa bili mi selo, čaršija ili opština.... brate mi smo najlijepši i najveći.

Ne palim se ja uopšte, nego komentarišem. Malo otvorite oči i pogledajte oko sebe. Većina mojih dobrih prijatelja je iz Sarajeva, pa su i oni počeli da prihvataju Bijeljinu. Ovi koji i dan danas "uzdižu" Sarajevo i ponose se njim, treba da pogledaju neke činjenice i da li uopšte treba da se ponose odakle su, jer su obično to ljudi koji su živjeli pored Sarajeva. Ja više ne dijelim nikoga. Ako živiš u Bijeljini onda si bijeljinac i tačka. ;)

Uostalom mi ne bi ovdje komentarisali da je sve tako očigledno zar ne??? :razz:

HeHeHeHe Slažem sa tobom što se tiče skoro svega svega i pored divlje gradnje najizgrađeniji smo... nažalost nemamo neku konkurenciju u RS - ostali su još gori, a i prije rata smo bili jedna od većih opština u BIH-površinom.
Sem ovog dijela:"treba da pogledaju neke činjenice i da li uopšte treba da se ponose odakle su"... Ja smatram da svako treba da se ponosi činjenicom odakle je! Jer, već sam u jednom postu napisala ali nije zgoreg ponoviću, ko se svoga stidi ne može poštovati tuđe!
Meni konkretno nije važno odakle je ko već kakav je!
 
Gazdarica:
Ponovo aktiviram temu...
Hoteli, moteli, prenocista u Bijeljini i okolini...
Ima li kakvih promjena od vremena, kad sam dobila prethodne podatke?

HITNO MI JE!
Imaš i Intergaj. To ti je od Pavlovića mosta na desnoj strani, odmah pored puta ne možeš da promašiš. Br ne znam. Ima i motel u centru kažu da je extra Azzuro u Majevičkoj ulici. Mini bar, klima, tv... većina mjesta imaju sve to. Da ne kažem svi... Nisam probala ne smijem da tvrdim... Ipak sam ja kupusarka... pa nemam nešto potrebe za hotelskim smještajem u BN. Ali su mi pričali oni koji su probali...
Ps: fino se proovedi kod nas! :)
 

Back
Top