Jadranska Liga 2006/2007

Vanjor:
A sta postizemo sa jakom domacom ligom, a u evropi da nemamo nijedan klub?


NIJE TACNO, U SESNAEST NAJBOLJIH U EVROPI SE NASAO I PARTIZAN... JEL TI ZNAS DOKLE SU FMP,HEMOFARM I ZVEZDA DOGURALI U ULEB KUPU?

Ponovicu, od 7 jakih timova, u jadranskoj ligi 5 su iz Srbije... KAKAV JE TO KVAL:ITET..
NE RAZUMEM TE sto velicas Hrvate i Slovence? Zar nije bolje da imamo Srpsku, jedinstvenu, JAKU ligu?
 
Vanjor:
Simnjam da bi nasa liga sa 4 zglavna kluba imala neke povlastice u evropi.


VEC SAM TE DEMANTOVAO IMAMO 5 + Vojvodinu... STO OMALOZAVAS SRPSKU KOSARKU? DA LI ZNAS GDE SU STIGLI FMP,HEMOFARM I ZVEZDA U ULEBU a gde PARTIZAN U EVROLIGI?
SRAMOTA JE STO NEKI SRBI I DALJE VIDE BUDUCNOST BILO CEGA *U OVOM SLUCAJU SPORTA* SA HRVATIMA I SLOVENCIMA!

Neka ostane kosarka u SRBIJI!!!
 
Mali Oglasi jesi ti malo promasio temu.U jadranskoj igraju 4 kluba iz Srbije:1.Partizan 2.CZV 4.FMP 4.Hemofarm.Za peti klub ne znam.NIKO I NIJE VELICAO HRVATE I SLOVENCE.NIJE MI JASNA TVOJA KONSTATACIJA NA MOJU IZJAVU STA POSTIZEMO...KADA SAM REKAO STA POSTIZEMO SA JAKOM DOMACOM LIGOM A DA U EVROPI NEMAMO NI JEDAN KLUB NISAM MISLIO NIJEDAN KLUB PO KVALITETU NEGO PO BROJU!!!BILO JE RECI DA AKO DRZAVA NE IGRA EVROLIGU I NIJE CLANICA ULEBA NEMA NISTA OD EVROPE.A TO JE BIO SLUCAJ SA NAMA.VIDIM DA NISI PRATIO.DA ODGOVORIM NA PITANJE FMP JE STIGAO DO POLUFINALA, ZVEZDA DO CETVRT A HEMOFARM DO OSMINE.
MALI OGLASI NIJE MI JASNO ZBOG CEGA TI VELICAS ULEB KUP KAO NEKO SUPER JAKO TAKMICENJE?.PA TREBA BITI OCAJAN KLUB PA DA NE PRODJES PRVU FAZU TAKMICENJA U KONKURENCIJI HOLANDSKIH KLUBOVA,ENGLESKIH...CETRVTFINALE JE MORANJE ZA NEKI OZBILJNIJI KLUB.PARTIZAN JE U EVROPI DESETI KLUB PO UCINKU.
PITANJE ZA TEBE:KOJI JE PETI KLUB U JADRANSKOJ LIGI IZ SRBIJE?
 
E to ni meni nije jasno.Da li onda ide porazeni u finalu Jadrana ili porazeni u finalu domaceg sampionata.Pretpostavljam da posto se finale jadranske igra mnogo ranije nego finala domacih sampionata da ce ici porazeni u borbi za titulu domaceg.
 
Ako Jadranska liga dobije mesto u Ligi šampiona onda je to prioritetno i taj šampion ide kao šampion Jadranske lige.
A ako se desi da isti klub osvoji titulu i u svom državnom prvenstvu onda ide finalista tog prvenstva.

Eto Cigani šanse da bar SLEDEĆE SEZONE vidite Ligu šampiona. Dokle više taj TV?!? :lol:
 
68Mustang428CJ:
A sta ako Jadransku ligu osvoji tim koji je vec prvi u svojoj zemlji?

68Mustang428CJ:
A sta ako i finalista i pobednik su vec sampioni svojih drzava?

Recimo da finale bude Partizan - Cibona, a oba tima osvoje titule u svojim prvenstvima.

Jel onda ide polufinalista? I ako da, koji od polufinalista?

:-D
neko se uzeleo evrolige pa kalkulise za sledecu sezonu
****** ne moze se sa 6. pozicije u elitu
 
ne bih voelo kada bi uz partizan jos neki tim iz srbije igrao evroligu jer nijedan tim osim partizana ne bi mogao dostojno da reprezentuje nasu zemlju...uostalom ne vidim jos neki ozbiljniji klub da je srpski kao sto je to partizan...neki su se za male pare prodali ustasama ne bi li igrali evoligu koju su im ovi obecali...
 
******, цимање 7-8 месеци, готово низашта, лига скроз без смисла, а ни наредне сезоне нема ништа од Евролиге, него тек можда 2008/09.
 
Vanjor:
Mali Oglasi jesi ti malo promasio temu.U jadranskoj igraju 4 kluba iz Srbije:1.Partizan 2.CZV 4.FMP 4.Hemofarm.Za peti klub ne znam.NIKO I NIJE VELICAO HRVATE I SLOVENCE.NIJE MI JASNA TVOJA KONSTATACIJA NA MOJU IZJAVU STA POSTIZEMO...KADA SAM REKAO STA POSTIZEMO SA JAKOM DOMACOM LIGOM A DA U EVROPI NEMAMO NI JEDAN KLUB NISAM MISLIO NIJEDAN KLUB PO KVALITETU NEGO PO BROJU!!!BILO JE RECI DA AKO DRZAVA NE IGRA EVROLIGU I NIJE CLANICA ULEBA NEMA NISTA OD EVROPE.A TO JE BIO SLUCAJ SA NAMA.VIDIM DA NISI PRATIO.DA ODGOVORIM NA PITANJE FMP JE STIGAO DO POLUFINALA, ZVEZDA DO CETVRT A HEMOFARM DO OSMINE.
MALI OGLASI NIJE MI JASNO ZBOG CEGA TI VELICAS ULEB KUP KAO NEKO SUPER JAKO TAKMICENJE?.PA TREBA BITI OCAJAN KLUB PA DA NE PRODJES PRVU FAZU TAKMICENJA U KONKURENCIJI HOLANDSKIH KLUBOVA,ENGLESKIH...CETRVTFINALE JE MORANJE ZA NEKI OZBILJNIJI KLUB.PARTIZAN JE U EVROPI DESETI KLUB PO UCINKU.
PITANJE ZA TEBE:KOJI JE PETI KLUB U JADRANSKOJ LIGI IZ SRBIJE?

Dobro do prosle sezone smo imali 5... Moja greska... I 1 JE MNOGO a ne 4...
Mislim i smatram da su to izmislili, nigde, niko nije ZVANICNO TO IZJAVIO SEM LJUDI KOJI SU IZDALI DOMACU KOSARKU... Setite se izjava Divca, Danilovica i ljudi koji su bili u Partizanu... Vama ce doci Cibona a NAMA REAL... Kada bi neko to izjavio da je bilo TACNO to sto si napisao?Kada je Partizan usao u Jadransku ligu oni su izasli iz Partizana... ZNAS LI KO JE TIME IZGUBIO A KO DOBIO?
Znaci NIKADA NIKO NE MOZE DA ZABRANI NEKOJ DRZAVI ILI DA DIKTIRA USLOVE.Gde ce igrati a gde ne!!! Pogotovo ne Drzavi sa SVETSKIM PRVACIMA... Tu su celnici FMP-a i Zvezde*Na celu sa SLOVENCEM* uradili svoje... I UNAZADILI NAM NACIONALNU KOSARKU... Ja sam te pitao da li bi VOLEO DA IMAMO JAKU DOMACU SRPSKU LIGU! JEDINSTVENU? Kakav Siroki BREG SVAKI TIM IZ SRBIJE MOZE DA GA DERE... Ne postoji sem CIBONE NI JEDAN KLUB KOJI SE MOZE SUPROTSTAVITI SRPSKIM KLUBOVIMA... Reci mi neki tim iz Jadranske lige koji moze pobediti neki tim iz Srbije a da to nije Cibona?

ZA JEDINSTVENU SRPSKU LIGU! KAO I DRZAVU!
 
Tim iz jadranske koji moze pobediti srpski:Olimpija redovno gazi Zvezdu :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Uvek sam i bio protivnik Jadranske i bio za jaku domacu ligu.Ali posledice koje su bile najavljivane u to vrem da ako se ne igra jadranska...sad da ne ponavljam pricu.Nasa liga bi bila jaca sto se i podrazumeva od bilo kakve jadranske sa sve Bosnom,Hrvatskom,Slovenijom.Kakava br gostovanja u Domzalama,Sirokom i ne znam ti ni ja kojim vec sve ekipama i gradovima.Tokom sezone zivim za finale
domaceg prvenstva jer se zna da Partizan uzima titulu i onda tu bude puna hala,haos.Jedva cekam sredu,cetvrtak kada igramo kuci euroleague da gledam jaku kosarku,prave ekipe da vidim da je ljudima stalo do kluba,uspeha.Ovako kada na Jadrasnku dodje 1000 ljudi u halu mislim cemu ovo vodi.
KADA SE POGLEDA DA DRZAVA ULAZE U JEDAN KLUB VEC KOJU GODINU A TAJ KLUB NE MOZE DA POSTIGNE NISTA NITI JE IKADA BIO NEKO IME U KOSARCI NITI CE BITI ONDA MI JE JASNO U KAKVOM JE STANJU KOSARKA.
Partizan je u evropi ako ne i najveci kosarkaski klub koji postoji.Ne ocenjujem velicinu samo po osvojenoj tituli prvaka evrope.Koliko je samo trenera, igraca, licnosti dao Partizan.Ti igraci, treneri bili najbolji svetski igraci dok su treneri i dalje u vrhu.Ali doduse tada kada je Partizan izgradio ime u evropi bila su druga vremena.Ovde na ovim prostorima bila fabrika igraca igrala se ako ne i najbolja kosarka.Secate se i ere Jugoplastike.
Ali sada su dosla neka druga vremena.Daj crncu pare pa nek on igra.Tog crnca ne interesuje ni ljubav prema klubu(CAST IZUZECIMA), niti stanje u kojem je kosarka.No takvi su i beli igraci uhvati se za NBA cim mozes iako ces biti tek 15 igrac tamo u nekom klubu.Tamo igraju najbolji svetski igraci?Provode dane u teretani nabace 80 kg misica i onda sebe nazivaju igracem(CAST IZUZECIMA).Ne kazem da nisam njihov fan to je realnsot sadasnja.
Djordjevic, Danilovic, Paspalj,Bodiroga a i drugi Papalukas,pa par Italijana kojih je bilo i ostalih.Neki su probali u NBA mozda nisu uspeli ali se zato znalo ko je tata u kosarci.Budi mozak na terenu inteligentan igrac a ne naduvani balvan koji ce da sutira 50 puta po mecu.
Sve u svemu potrebna je jaka domaca liga.
 

Back
Top