Sinastrija ili Formule Ljubavi

haoxian

Početnik
Poruka
3
Ljudi,

da li bi neko mogao da mi pomogne oko tumacenja uporednih natalnih karti?
Moje vreme rodjenja znam, ali njegovo tacno ne znam, pa sam uzela 12 00 kao nekakvu srednju vrednost. Ako nesto naci on je Skorpija, ja sam Riba-Skorpija. meni je venera u Ribama, a njemu u Strelcu. Mesec mi je u Jarcu, njemu u Biku.

Polozaj mojih kuca znam, ali njegovih ne jer mu ne znam podznak. Kojom brzinom se menja polozaj planete i koliko polozaj podznaka utice na njihov "smestaj"?

Pretpostavljam da kod njega samo tacan polozaj kuca ne znam...

E sad, gledala sam polozaj njegovih planeta u odnosu na moje kuce i dosla do sledeceg za sta znam da je bitno:

njegov Mesec je na samom pocetku moje 7 kuce , zatim njegov Mars je u mojoj 8oj kuci

Receno mi je da su to vazni faktori koji pokazuju na sudbinske veze, ili bracne odnose...

Sta jos da gledam? Tek sam zagrebala po povrsini sto se astrolgije tice, ali me VEOMA interesuje !!!!!

E, da... sad ne znam koliko je sta bitno, ali evo.. njegovo Sunce je u mojoj 12 kuci (meni i 12 i 1 kuca pripadaju Skorpiji -12 cela, a 1va Skorpiji i Strelcu.

Meni je sunce u 4toj. U Ribama. A tu mi je i Mars.Jel to lose? Venera mi je u Ribama, al u trecoj kuci.

Njegova Venera pada u moju prvu kucu (strelac).

....moj AS i njegov MC su veoma blizu (al se ne poklapaju)

.... samo, ima jedan problem... merkuri na formiraju kvadrat ... koliko je to problematican aspekt u odnosu na ostale i da li negativni polozaji planeta znace obavezan raskid, ili se na tom aspektu moze "raditi"?!


mora da zvucim konfuzno... jel moze neko da mi pomogne da ovo bolje razumem?

Hvala!!!!!!!

PS. Meni je 7 kuca potpuno prazna... nemam ni jednu planetu... :( jel to lose???

zmajcek
 
Ovako...
Ovo sto si do sada navela je dobro....samo jos da vidimo medjusobni odnos planeta....To sto su vam Merkuri u kvadratu nije strasno moze da bude i podsticajno jer ce to biti verujem jedan konstruktivan dijalog u kome ce svako imati svoje misljenje ......tako ja to vidim...ali naravno sve zavisi i od drugih cinilaca....medjutim sam taj kvadrat ne znaci ama bas nista lose....Mnogo je vazniji odnos njegovog Meseca sa tvojim planetama...jer to pokazuje ono sto on voli ili ne voli kod tebe....
Takodje odnos Marsa i Venere....

Pogledaj gde vam se nalazi "Vertex"....kazu da to pokazuje da li su dva partnera sudbinski povezana...
A jesu ako se tvoj Vertex nadje na njegovom ASC ili Desc mislim....i obrnuto...

Toliko za sada...:)
 
Molim ;)
Odes na astro.com ....i tamo imas opciju u "Kartama"....sa leve strane podesis sta te zanima.....izmedju ostalog ima i za Vertex....a najbolje je da prvo podesis na Sinastriju pa na vertex....
Medjutim sad mi pade na pamet...kako ces videti vertex kad ne znas njegove tacne podatke?
Ne mozes...
 
DjuraMornar:
Extended chart selectio...na to ides kada dodjes do ove strane npr (prethodno na astro.comu moras da ukucas svoje podatke....blabla.......onda izaberes sa leve strane u kolini vertex i kliknes ..:)
http://www.astro.com/horoscopes/ahor.asp?cid=7yxfileWyh2lr-u1098791419&nhor=8[

/QUOTE]

, kliknes na my astro....kliknes na Ime u stored astro data, pa onda na extended chart selection i tamo izaberes opcije

ako nisi ubacila podatke onda ubaci....add a new person..ili add new data

www.astro.com
 
Pa lepo sam gore rekla...sto ne citate....grrrrrrr:)
Sve zavisi gde njemu pada asc ili Tebi...taj vertex treba da bude tvoj na njegovom asc ili desc ...ili njegov na tvom asc ili desc....
tako nesto valjda....e ako jeste onda sete sudbinski i karmicki predodredjeni jedno za drugo i nista vam niko ne moze i ne sme :)
 

Back
Top