Ko finansira LDP?

Jerry Ropero

Poznat
Banovan
Poruka
7.375
Svi znamo manje vise ko cini vrh stranke LDP, ali ono sto ne znamo jeste ko tu interesnu grupaciju ljudi finansira?

Odakle 25.000 evra mesecno za finansiranje obezbedjenja Cede Jovanovica? Odakle pare za razne medijske projekte, plakate, bilborde i slicno. Pa ni radikali koji su najjaca stranka ne daju ni 30% para koje daje LDP na svoju medijsku promociju?

Licno sam video prosle godine Cedu Jovanovica na Kalemgdanu ispred restorana Kalemegdanska terasa sa 5 telohranitelja, 3 dzipa , 2 Micubisi Pajera novi model i jednim najnovijim WV Tuaregom u kojem se vozio sam Jovanovic. Samo ta 3 auta kostaju 200.000 evra. Odakle taj novac jednom diplomiranom dramaturgu bez dana radnog staza?


I ako zasigurno ne mozemo da znamo ko finansira LDP, moje misljenje je da LDP finansira albanska narko mafija. Cedomir Jovanovic je poceo da se zalaze za nezavisnost Kosova posle sastanka Haradinaja , Tacija , Cedomira Jovanovica i Natase Micic u Pristini prosle godine. Sta vi mislite ? Ko ih finansira?
 
Finansiraju ih isti oni koji finansiraju i većinu političkih stranaka.Multi nacionalne kompanije,razne interesne grupe koje ulažu u sve one koji imaju nekakve šanse da posredno ili ne posredno učestvuju u vlasti i na taj nain sebi obezbede određene povlastice.......Većina vas ovde na forumu zna da nisam ljubitelj LPD-a , ali sve je to već viđeno i samo je pitanje da li se finansirani eksponiraju ili ne.
Dakle po mom mišljenju to nema nikakve veze sa Albanskom mafijom i voleli mi Čedu ili ne on nije toliko glup čovek da se upušta u takvu vrstu dila, jer istina kad tad izađe na videlo.
 
Bash nesto razmisljam...." cudni su putevi Gospodnji"...
kada se covek emotivno veze za jednog Shiptara(onog iz Silerove),vidi u njemu uzora, najboljeg prijatelja,saradnika, ideal o kojem je mastao, otelotvorenje njegovih decackih snova i izgubi ga, verovatno pomisli da su svi Shiptari isti kao on, te stoga krene da gaji ljubav prema svim shiptarima a narocito prema njihovom novcu...

a zanimljivo da mu, prema svim relevantnim agencijama, koje se bave istrazivanjem javnog mnjenja, procenat "popularnosti' poklapa se sa brojem, procentom siptara u beogradu, odnosno Srbiji...

Cudno ili ne..izgleda da je ljubav obostrana...
 
L.1:
Dakle po mom mišljenju to nema nikakve veze sa Albanskom mafijom i voleli mi Čedu ili ne on nije toliko glup čovek da se upušta u takvu vrstu dila, jer istina kad tad izađe na videlo.

Ne slazem se. Ne zaboravimo da je to bio covek od poverenja zemunskog narko-klana. Ne vidim zasto bi sad bio gadljiv na npr. albansku mafiju, uostalom i politicki je blizak s njima.
 
untouchable
Jednostavno.....vreme se promenilo, a samim tim i saveznici.U politici nema ljubavi, već samo sušti interes.A barem po meni LPD-u nije tenutno u interesu da opše prste blizu vatre.
 
Ja ne postavljem pitanje odakle pare DS-u, SPS-u, Radikalima, G17+, SPO-u, DSS-u. To su parlamentarne stranke i one za svoje finansiranje dobijaju novac delom iz budzeta drzave a delom od clanarine svojih clanova.

Ono sto mene interesuje odakle novac za finansiranje jedne vanparlamentarne stranke zvane LDP koja trosi vise novca na medijsku promoci od 90% stranaka u Srbiji koje bi regularno trebale da imaju 100 puta vise novca od LDP-a?
 
Znači nekoga diskredituje to što se snalazi sa pare, a ne uzima iste kao radikali npr. od građana.

Zato LDP nema druge kampanje od aktivista koje stalno viđam, a SRS ima plakate, panoe, novine...

Šta ćeš, nismo svi lopovi.:lol:
 
Eraserhead:
Znači nekoga diskredituje to što se snalazi sa pare, a ne uzima iste kao radikali npr. od građana.

Zato LDP nema druge kampanje od aktivista koje stalno viđam, a SRS ima plakate, panoe, novine...

Šta ćeš, nismo svi lopovi.:lol:

Како се сналази за паре. Чеда је тако млад, а тако богат. СРС има чланство и симпатизере иза себе који ју финансирају што и јесте нормалан начин за прибављање новца неопходног за функционисање.

ЛДП нема чланство тако да једино може да се финансира из неких донација или неким мафијашким активностима. Стално се говори о богатсву Марка Милошевића, а заборавља се да је његов отац био предсједник тако да је он имао свугдје отоврена врата. Ако је Марко имао оца да би стекао богатство кога онда има Чеда? Марко је барем носио гајбице :lol:

Jerry свака част на теми.
 

Back
Top