Da li verujete u duhove ili nesto cudno...ma swasta...

ZaLjUBlJeNa90

Zainteresovan član
Poruka
168
Da li vam se nesto cudno desilo u zivotu?Da ''vidite'' duha,vile,cak nesto da sanjate i to da vam se ostvari,da osetite neciji dodir-stipkanje za guzu,da cujete necije lupanje u kuci,ali da ste sami....Da li ste se igrali bacanja ''cini'' na decka,stavljanje menstruacije u kafu...Dozivali duhove...Bas me zanimaju vasa misljenjsta mislite jer ima malo istin u svemu ovome ili je to samo mastanje poput serije''cari''???

:) :) :) BUUU... :) :)
 
ZaLjUBlJeNa90:
Da li vam se nesto cudno desilo u zivotu?Da ''vidite'' duha,vile,cak nesto da sanjate i to da vam se ostvari,da osetite neciji dodir-stipkanje za guzu,da cujete necije lupanje u kuci,ali da ste sami....Da li ste se igrali bacanja ''cini'' na decka,stavljanje menstruacije u kafu...Dozivali duhove...Bas me zanimaju vasa misljenjsta mislite jer ima malo istin u svemu ovome ili je to samo mastanje poput serije''cari''???

:) :) :) BUUU... :) :)


Hahaha... a-ha.. pogotovu stipkanje po guzi.. haha..
 
ZaLjUBlJeNa90:
Da li vam se nesto cudno desilo u zivotu?Da ''vidite'' duha,vile,cak nesto da sanjate i to da vam se ostvari,da osetite neciji dodir-stipkanje za guzu,da cujete necije lupanje u kuci,ali da ste sami....Da li ste se igrali bacanja ''cini'' na decka,stavljanje menstruacije u kafu...Dozivali duhove...Bas me zanimaju vasa misljenjsta mislite jer ima malo istin u svemu ovome ili je to samo mastanje poput serije''cari''???

:) :) :) BUUU... :) :)
Pa nisam siguran da je sipanje odbacenog menstruacionog tkiva i technosti u nechiju kafu igra.. mada, to moze poboljshati ukus ovih novih marki kafa,
pretpostavljam.
Ako te neko shtipka za guzu dok spavash, a to nije duh onda si: a) u domu za napushtenu decu, domar je pijan
b)u starateljskom domu, staratelj je pijan
c) shiptarka, tvoj brat je pijan
 
Ne verujem u duhove , ne verujem u boga ...verujem samom sebi :)))))

Da postoji crna magija , da postoje babe vracare ...toga ima , a jos vise ludaka koji u to veruju :)

ATT176752-1.gif
 

Back
Top