ISTURENO ODELJENJE EKONOMSKOG FAKULTETA IZ BANJA LUKE U BEOGRADU ILI MEGATREND ???

kristijan82

Početnik
Poruka
15
Zdravo ljudi,
imam jednu veliku dilemu i potrebno mi je vase misljenje ili savet !
Pre dva meseca sam zavrsio Beogradsku poslovnu skolu na bazi trogodisnjih studija (sa zavrsnim diplomskim ispitom), odsek menadzment - smer mala i srednja preduzeca. Medjutim, mislim da mi to nije dovoljno i zeleo bih da nastavim studije.
Cuo sam da postoji istureno odeljenje Ekonomskog fakulteta iz Banja Luke u Beogradu i da bih mogao tamo da se prebacim, po nekim nagovestajima, na cetvrtu godinu studiju. Da li neko od vas zna nesto vise o tom isturenom odeljenju, gede se nalazi i sl. ? Koji su uslovi prebacivanja ?
Druga varijanta mi je da nastavim studije na Fakultetu za poslovne studije u okviru Megatrend Univerziteta, gde bih mogao se upisem na trecu godinu bez polaganja diferencijalnih ispita (to je proverena informacija).

Sta mislite, sta je bolje od te dve varijante ? Kakvo je Vase misljenje o Megatrend Univerzitetu, tj. Fakultetu za poslovne studije ?
 
Istureno odeljenje ekonomskog fakulteta iz Banja Luke???? :shock: :shock: :shock:

Pa onda bi morao da nostrifikujes diplomu, ako zanemaris cinjenicu da je takvo odeljenje potpuno nelegalno po zakonima Srbije.

Mada i nemas mnogo drugih mogucnosti. Na Ekof ne mozes osim na prvu bez priznatih ispita. Na FON-u ti skoro nista ne bi priznali, a pogotovu ne Matematiku 1 i 2 koja je neracionalno teska na FON-u. Ostaje ti Megisha ili neki drugi privatni.
 
Sta ce ti bre diploma banjaluckog faxa ?! Aj da si rekao--Sarajevski, pa da razumem..
Ako 'oces diplomu Ekonomskog, imas ih po Srbiji (Bg, Kg, Nis, NS)...a ako 'oces privatni--eto Megatrenda..
Mislim, razmisli malo : kad budes sedeo na razgovoru kod poslodavca, on te pita "odakle ste?" ti kazes "iz Beograda", on "a diploma-banjalucki fakultet?" ..malo bzvz
 

Back
Top