Daljina-da li je dobar test za vezu?

Z

zamisli

Gost
Da li ste ikada izgubili kontakt s nekom osobom, jer se neko odselio. Ili ste mozda ostali bliski s nekim iako u to niste verovali. Da li verujete da te veze/prijateljstva koja su i daljinu izdrzala, da su prava?
imam neke prijatelje s kojima se cujem iako se godinama nismo videli. Ne samo cujem vec jos uvek mogu sve da im kazem, jos uvek su jako bitan deo moga zivota?
A mnogo mi ljudi rece da nisu to uspeli, pa mnogo je "pravih" veza puklo zbog daljine.
 
shta znam... ja sam se odselila... i proshlo je mnogo... i vidjam se sa nekim ljudima i dalje... i chujemo se.... no.... nismo isti... vishe nismo u istoj sredini pa se i odnos samim tim menja.....
mislim.... kako ja da objasnima nekom mom drugu u bg koji ima 35 i josh zhivi s mamom i pishe knjige, da ja se ja svadjam sa ebenim mexicancem oko shishanja trave???
 
daljina moze nekad da bude stvarno bolna,posebno ako je rec o osobi koju puno volite,ali u istom trnutku i pravi test za ljubav.Evo npr.imala sam jako dugu vezu na daljinu i to veliku,zahtevala je puno odricanja,truda,pokidanih nerava,poverenja i naravno bezgranicne ljubavi,ali ipak se to isplatilo,jer da nije bilo svega toga,danas ne bi bila sa tom istom osobom u braku.Sta ja znam,to je samo moj primer,da veze na daljinu mogu da uspeju!!!!
 
zamisli:
Da li ste ikada izgubili kontakt s nekom osobom, jer se neko odselio. Ili ste mozda ostali bliski s nekim iako u to niste verovali. Da li verujete da te veze/prijateljstva koja su i daljinu izdrzala, da su prava?
imam neke prijatelje s kojima se cujem iako se godinama nismo videli. Ne samo cujem vec jos uvek mogu sve da im kazem, jos uvek su jako bitan deo moga zivota?
A mnogo mi ljudi rece da nisu to uspeli, pa mnogo je "pravih" veza puklo zbog daljine.

Sto se tice prijateljstva, nisu ti samo prijatelji ljudi sa kojima provodis svaki dan. Mozda su ti cak mnogo bliskiji oni sa kojima mozes da se ne vidis dugo vremena ali da uvek znas da bi ruku u vatru za tebe, i da sa njima mozes da places i smejes se kada se vidite kao da ste ceo zivot proveli svaki minut zajedno. Kada postoji ta nit izmedju ljudi, daljina nije ono sto joj moze naskoditi.
A sto se tice veze muskarac/zena.. kakva koincidencija bas sam htela da postavim takvu temu :-D Nadam se da moze da uspe, iako nikad nisam verovala u to.
Cudno kako mi se razlikuju misljenja po pitanju prijateljstva i po pitanju ljubavi na daljinu :confused:
 
latica:
Sto se tice prijateljstva, nisu ti samo prijatelji ljudi sa kojima provodis svaki dan. Mozda su ti cak mnogo bliskiji oni sa kojima mozes da se ne vidis dugo vremena ali da uvek znas da bi ruku u vatru za tebe, i da sa njima mozes da places i smejes se kada se vidite kao da ste ceo zivot proveli svaki minut zajedno. Kada postoji ta nit izmedju ljudi, daljina nije ono sto joj moze naskoditi.
A sto se tice veze muskarac/zena.. kakva koincidencija bas sam htela da postavim takvu temu :-D Nadam se da moze da uspe, iako nikad nisam verovala u to.
Cudno kako mi se razlikuju misljenja po pitanju prijateljstva i po pitanju ljubavi na daljinu :confused:
slazem se sa tobom... sva prijateljstva koja imam po svetu jos uvek traju uprkos vremenu i daljini... takodje ne verujem u opstanak veze na daljini... moguce da u stvari ne verujem u postojanje tako jake ljubavi gde ne igra ulogu razdaljina... mislim da nije cudno praviti razliku izmedju prijateljstva i veze jer ja recimo mogu mesecima da se ne cujem sa dobrom prijateljicom a da to ne promeni nista izmedju nas, dok recimo tako nesto u vezi vec nije moguce, tako da te dve stvari i nisu za poredjenje...
 
latica:
Sto se tice prijateljstva, nisu ti samo prijatelji ljudi sa kojima provodis svaki dan. Mozda su ti cak mnogo bliskiji oni sa kojima mozes da se ne vidis dugo vremena ali da uvek znas da bi ruku u vatru za tebe, i da sa njima mozes da places i smejes se kada se vidite kao da ste ceo zivot proveli svaki minut zajedno. Kada postoji ta nit izmedju ljudi, daljina nije ono sto joj moze naskoditi.
A sto se tice veze muskarac/zena.. kakva koincidencija bas sam htela da postavim takvu temu :-D Nadam se da moze da uspe, iako nikad nisam verovala u to.
Cudno kako mi se razlikuju misljenja po pitanju prijateljstva i po pitanju ljubavi na daljinu :confused:
Imam i jednog "prijatelja', ma onako samo smo se muvali i nikada se nista znacajno nije desilo, i ostali smo u kontaktu i tako smo dobri ne cujemo se mesecima i onda se cujemo i pricamo satima, neverovatno ....A sto se tice pravih prijatelja isti slucaj kada god se vidimo, cujemo, kao da se nikada nismo razdvajali, Milsi divno je to kada imas takve osobe s kojim ne moras da budes fizicki blizu a ipak ste jako bliski, i nema nikakvih ustrucavanju u razgovoru, i ponasanju....kao pred pravim prijateljima, opusteno :-D
 

Back
Top