pljunuti preko ramena

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Breaking:
hmm..ali nije fer, ti imash 1000 postova i godinu i nesto iskustva kucajuci po forumu (i kucajuci bog zna gde, jer pretpostavljam da si ranije koristila icq ili mirc itd), plus znash ove ljude i imash polugu nad njima, plus kada pises umes da povezes slova u reci , reci u recenice, recenice u pricu, pricu u nesto zanimljivo i snazno, dok on... sve to ne ume, ima 10 posta, koliko vidim mozda je koristio mirc (jer mirc kvari recnik, ne cini ga debljim), ali i nije toliko lose to sto je napisao, kao celina slova, ne kao sadrzina.
I sada ti kazes 'ma necu ni da ga fermam, on laze moji prijatelji, kome vi verujete'
I koristis sve sto sam gore naveo.
E sada, ja ocu da vidim klanje, vrishtanje i nekontrolisanjo kucanje pokrenuto gnevom, mrznjom, krvlju... neces valjda da me uskratis za to...?
:D
Moracu da te razocaram :-D Nije u fazonu kome vi verujete. Verujte kome god hocete. Znam sta je istina, ali mi je degutantno da detaljno pricam o tome. I cemu to.Nismo na sudu da dokazujemo. Nije nam nista ne podeljeno. Tek ja nastavih zivot bez mrznje (samo malo sramote :smile: a vidis neki ipak nisu.
Eto zasto ne volim da se upoznajem sa likovima sa neta. Imala sam dve veze i jednu kombinaciju sa tri tipa koje sam upoznala na netu, i nekim cudom ni od jedne muske osobe nisam dozivela to sto sam od ljudi koje sam upoznala na netu. Mora biti da je opet koincidencija :smile:
 
^Irriducibili:
e pa brawo bato o tome se i radi ...naime zabole mene za njene te navodno stavove al kad sam video da se je pominjem onda sam reagovao ...a rekao sam i te ostale njene stavove mogu da demantujem i to veoma dobro ...nije problem ...samo neka se nastavi ona sa glupostima ..

Naime, zabole ovde nas za tebe...
d055.gif

Ne znam samo gde si se pronašao, mislim, kako znaš da devojka piše o tebi? Znači, onda verovatno ima razloga da te se stidi, čim si se prepoznao u njenim rečima.

p.s. Nije me bilo sramota što sam sa nekim bila u vezi...
 
...pasce krv, forumashka `rana...
...`bem ga stidim se.... (prvi put) kad sam izgubila nevinost, od stida to nisam nikom rekla, a i kanda sam bila malo mala....
....onda je proshlo mnogo vremena do sledeceg yebanja... vreme koje se merilo u godinama.... pa od tog istog stida, nisam smela da kazzem da sam se yebala u 13oj, pa sam dechku rekla da je prvi... opet greshka.... jer tek tom tipu, iako smo bili u vezi nije trebalo da kazzem tako nehto..... potpuno me je izneveio - lajao je okolo k`o kreten....zayeb. sada se kajem shto sam lagala.... valjda mi se to i vratilo. ne stidim se prvog, ali mnogo se stidim "prvog"... nauk.
...a rasprava gore je vrhunska....
 
Odbijam da verujem da sam pokokao kokice za dzaba!
Zato cu ih sve u znaku protesta pojesti gledajuci u zid, umesto na ljudsku dramu.
Istina je to sto pricas za tipove sa neta, niko tu nije normalan
7.gif


ako nadjes dvojicu celih u glavu od 53-ice, da ne vide patuljke i sanjaju plave slonove...dobro je,srecna si, udaj se!
sve norman do normana...
dodao bih da i devojke nisu normalne :D
samo se ta brojka otkachenih zena nehotice prikriva jer je tip po antichkoj tradiciji siledzijska figura
 
Danas, 00:39
Buggy
Registrovan korisnik


Učlanjen:: 16.03.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 662
Ufff
Poshalji mi ako imash njenu sliku gde joj se dobro vidi lice i oci i znat cu odma ko laze.


Potvrdite izvanrednu potvrdu
Buggy je zahtevao potvrdu da je poruka pročitana - Potvrđujete?



cuj ovog
 
latica:
e nekim cudom kada je saznao za to je i poceo da vredja, laze, izmislja. Mora biti da je koincidencija :lol:


ne laskaj si ..ti si taj lik koji je vredjao non stop eto sada malo da vidis kako je to....i kakvi snimci i gole slike o cemu ti to ? pa nisam ja kreten ..nisam ti ni ime rekao a ne da pustam tako nesto niti imam .. e jesi panj
i sta me koji k..zoves home kazes mi da sam jadan i spustis mi slusalicu ...e zaista is ne verovatna ...cuti ovo je i dobro sto sam napisao ..bar ces sledeci put da obratis paznju da kada si sa nekim da ne kakis okolo ..znas dobro o cemu govorim..i sta me kunes preko fona koji k i spustis slusalicu .ja nit ti lose zelim nit mi pada napamet da kunem
 
Breaking:
hmm..ali nije fer, ti imash 1000 postova i godinu i nesto iskustva kucajuci po forumu (i kucajuci bog zna gde, jer pretpostavljam da si ranije koristila icq ili mirc itd), plus znash ove ljude i imash polugu nad njima, plus kada pises umes da povezes slova u reci , reci u recenice, recenice u pricu, pricu u nesto zanimljivo i snazno, dok on... sve to ne ume, ima 10 posta, koliko vidim mozda je koristio mirc (jer mirc kvari recnik, ne cini ga debljim), ali i nije toliko lose to sto je napisao, kao celina slova, ne kao sadrzina.
I sada ti kazes 'ma necu ni da ga fermam, on laze moji prijatelji, kome vi verujete'
I koristis sve sto sam gore naveo.
E sada, ja ocu da vidim klanje, vrishtanje i nekontrolisanjo kucanje pokrenuto gnevom, mrznjom, krvlju... neces valjda da me uskratis za to...?
:D

hehehehehehehehehehhe e a sto se tice tog tvog povezivanja tako me zabole a i za pravopis..stupid net...samo pogledaj njene postove kako i kada stavlja zarez ..posto vidim da si napisao da ona zna da koristi pravopis..ne koristim niti mirc niti ostale chat programe niti visim po forumima ...osim sada na ovom :D
 
latica:
necu da se prepucavam preko foruma, uvek sam ovde naglasavala da mi je to nisko. Znam sta je i kako je ali da iznosim privatne stvari da bi objasnjavala ljudima ovde je vise nego glupo. Slobodno pisi sta hoces, evo posveti zivot sto se mene tice pisanju eseja ovde kako sam ja onakva ili ovakva, montiraj slike sto se mene tice, ako postoji snimak za koji ja ne znam slobodno ga kaci ovde, ljudi verovatno znaju da se kresem, ALI NECU VISE DA PADAM NA TVOJE PRETNJE, ni na cije pretnje, necu da demantuje nicije lazi, sad bar vidim sa kim imam posla i drago mi je sto nisam ostala u kontaktu sa tobom.
Bog sve vidi.
Za nekog kome nije stalo previse delujes da te dotice sve to.
Znam ko sam i sta sam, necu dozvoliti vise da me doticu postupci takvih malih ljudi.
Jadno.


e pa komedija haha mislio sam da ces da iskuliras kao sto sam ja tebe kada si pozvala da kmecis i kunes nja nja nja ..e ovo mi je sad postalo zanimljivo ..ide uz kafu
 
^Irriducibili:
hehehehehehehehehehhe e a sto se tice tog tvog povezivanja tako me zabole a i za pravopis..stupid net...samo pogledaj njene postove kako i kada stavlja zarez ..posto vidim da si napisao da ona zna da koristi pravopis..ne koristim niti mirc niti ostale chat programe niti visim po forumima ...osim sada na ovom :D
Brate, ako tebe boli shto si ljakse, mene josh manje...
I koj ti je moj da je uhodish kao neki manijak ovde?
Ona je ovde duze, ima prijatelje, prijatelje koji ce te prezreti, neki i kazniti...
Stvarno, shta god da je, neka ide niz vodu jbg.. uvek volim da vidim ljudsku tragediju, ali jel morash bash ti da mi je priredis? I njoj?
Ne mogu da ukapiram zashto gubish vreme na tako niske stvari. Daj bre, pax imperia!
Neka bude mir!
 
Breaking:
Brate, ako tebe boli shto si ljakse, mene josh manje...
I koj ti je moj da je uhodish kao neki manijak ovde?
Ona je ovde duze, ima prijatelje, prijatelje koji ce te prezreti, neki i kazniti...
Stvarno, shta god da je, neka ide niz vodu jbg.. uvek volim da vidim ljudsku tragediju, ali jel morash bash ti da mi je priredis? I njoj?
Ne mogu da ukapiram zashto gubish vreme na tako niske stvari. Daj bre, pax imperia!
Neka bude mir![/QUOTE


eno ti moj mob na pvt da se dogovorimo gde da dodjes da me kaznis ...pa neka budi mir
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top