Zivot Zivotinja u Beo Zoo Vrtu

Cao Sandra 7! Kako od premestanja nema nista? ,zar nije bila skoro cela ta neka prica za premestanje na u okolinu Avale,Kosmaja,Surcina....pa onda kao nije moglo zbog privatizacije,ali sad kad kazes od priv. nema nista,sto lepo ne da grad parice( jer citali smo intervju zamenice gradonacelnika Beograda da to i hoce-da zoo prebace sa kalisa na neko vece-mnogo vece i pogodnije mesto van grada)kupi desetine hektara zemlje i napravi stvarno nesto u cemu ce se i zivotinje i ljudi osecati prijatnije!Safari varijantu.... Pls raspitaj se .... ovako teorije nema da ostane! pozz
 
Sad se opet prica za premestanje izmedju Nbg i Surcina. Drzava nece dati pare (bar ne za sada) jer
je vrt privatan, zato su zivotinje u takvom stanju, nemaju para. Inace to premestanje nece mnogo pomoci zivotinjama kad nema ko normalan da brine o njima. Potrebni su strucniji radnici, veterinar koji ce stvarno pruziti zivotinji pomoc, itd... Toliko znam! Sta se desava sa tom peticijom? Kako mogu da se ukljucim i pomognem?
 
Sandra 7:
Zdravo svima!! Ja sam volonter u Beo Zoo vrtu 2 god i nagledala sam se svega i svacega.Do nedavno je bio u privatizaciji,neki holandjani su trebali da ga kupe i ja sam se tako obradovala i ponadala da ce se stvari promeniti na bolje,ali vrt sad ne moze da se proda jer se nalazi na Kalisu,a to je spomenik i pripada gradu...Bili su planovi za premestanje ali ni od toga nema nista.Sve radnike koje znam (sem par njih( poslodavce,nadzornike mrzi da bilo sta rade, o veterinaru i da ne pricam,koliko je samo ostavio zivotinja da ugine bez ikakve pomoci...

Zdravo Sandra 7,
interesuje me na koji nacin moze da se volontira u Zoo Vrtu?
I interesuju me tvoja iskustva vezana za volontiranje.Koliko traje,da li mozes da biras gde hoces da radis,kome mogu da se obratim?
 
Ovako, prvo odes licno u vrt,odes u majmunaru i pokusaj da nadjes Zorana Rajica, on je nas glavni i nadzornik, s njm ces se sve dogovoriti! Idi kad hoces i otprilike dolazis kad hoces, mada za pocetak postuj to neko radno vreme. Prvo ces raditi neke smorne, jednostavne stvari i verovatno ce ti biti dosadno, posebno ako ne poznajes nikog. Posle napredujes sve vise kao i na svakom poslu.. Iskustva? Od napada divljih zivotinja do svadjanja sa posetiocima...
 

Back
Top