Klub mrzitelja PCD (Pussycat dolls)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jvtnns

Zainteresovan član
Poruka
148
Ja najvise na svetu mrzim ovu ``fenomenalnu`` grupu. SVE clanice su uzasno ruzne, pesme su im sranje, niko ne zna da peva. Kako su postale poznate sada toliko? Jer su nevidjene fukse, a to valjda ljudi vole...Epa ja mrzim i te ljude i PCD! Nadam se da ima mojih istomisljenika koji ce dati sve od sebe da ih ocrne sto je gore moguce!!!
 
Ja nebi bash rekao da ih mrzim ipak mržnja je teret a život je prekratak za takve stvari ali mi je stvarno muka od njih... po ceo dan fakin Pussycat dolls... ja radim na jednoj maloj televiziji i po ceo fakin dan stižu poruke pustite pussycat dolls.. najbolje su.... ahhh bwe da povracam vishe od njih... i us5 i tokio hotel i rihanna... FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ
 
jvtnns:
Ja najvise na svetu mrzim ovu ``fenomenalnu`` grupu. SVE clanice su uzasno ruzne, pesme su im sranje, niko ne zna da peva. Kako su postale poznate sada toliko? Jer su nevidjene fukse, a to valjda ljudi vole...Epa ja mrzim i te ljude i PCD! Nadam se da ima mojih istomisljenika koji ce dati sve od sebe da ih ocrne sto je gore moguce!!!

shto te to toliko dotiche....:?
 
Alexxandar:
Ja nebi bash rekao da ih mrzim ipak mržnja je teret a život je prekratak za takve stvari ali mi je stvarno muka od njih... po ceo dan fakin Pussycat dolls... ja radim na jednoj maloj televiziji i po ceo fakin dan stižu poruke pustite pussycat dolls.. najbolje su.... ahhh bwe da povracam vishe od njih... i us5 i tokio hotel i rihanna... FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ
Ali Rihanna...kad uze sempl iz Tainted love :evil: seljanchura
 
Joooj... gledah prena emti viju... neki ***** o njima... i kao one išle neznam nija gde na turneju tamo vamo... i sad kao na koncertu oće dizvedu nekog iz publike... daim, kako one vele, "pokažu šta imaju"... eee... i izlazi neka klinka od deeeset godina bre... i počeda mlati onom malecnom gyzicom po bini... rrrk rrrk... i pokaza mala "šta ima"... eee... dete od deset godina da ono radi... misim... vidim, neke počinju dase šminkaju teksa šeeesnes godina... a ova... i šta očekivati kad to izađe naulicu za pešes godina... počne tako opet poulici da mlati gyzicom... naiđe neki maniak... privati to negde iza ćoška... rrrk rrrrk... i zdravo đaci... misiiiim... eee... aaal dooobrooo sad... šta dase radi...
 
CobRa-SiC-:
Joooj... gledah prena emti viju... neki ***** o njima... i kao one išle neznam nija gde na turneju tamo vamo... i sad kao na koncertu oće dizvedu nekog iz publike... daim, kako one vele, "pokažu šta imaju"... eee... i izlazi neka klinka od deeeset godina bre... i počeda mlati onom malecnom gyzicom po bini... rrrk rrrk... i pokaza mala "šta ima"... eee... dete od deset godina da ono radi... misim... vidim, neke počinju dase šminkaju teksa šeeesnes godina... a ova... i šta očekivati kad to izađe naulicu za pešes godina... počne tako opet poulici da mlati gyzicom... naiđe neki maniak... privati to negde iza ćoška... rrrk rrrrk... i zdravo đaci... misiiiim... eee... aaal dooobrooo sad... šta dase radi...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
jvtnns:
Ja najvise na svetu mrzim ovu ``fenomenalnu`` grupu. SVE clanice su uzasno ruzne, pesme su im sranje, niko ne zna da peva. Kako su postale poznate sada toliko? Jer su nevidjene fukse, a to valjda ljudi vole...Epa ja mrzim i te ljude i PCD! Nadam se da ima mojih istomisljenika koji ce dati sve od sebe da ih ocrne sto je gore moguce!!!
hm,e sad ovako..............mislim da ti je zivot jako zanimljiv kad imas vremena nekog da mrzis i plus da otvoris temu tome koliko ih mrzis.....ali dobro........
kao prvo
ni ja ih NE VOLIM ,znaci ne mrzim ih,ne volim ih,niti muziku,niti to sto predstavljaju......
kao drugo
rece niko ne zna da peva........pa ako nisi primetila samo glavna i peva,sem ponekad ona crnkinja,pa se za ostale ni ne zna kako pevaju.......a i ako si nekad imala prilike da cujes kako uzivo peva mala crnkinja,istog trenutka bi promenila misljenje,a ni glavna nije losa......i jedno je da ti se ne svidja kako pevaju,a reci da ne znaju je glupost.......
eto toliko od mene.........ni ja ih veruj mi ne volim,a kad bi ih mrzela znaci da bih bila jako opterecena njima,za sta me iskreno zabole
 
Pussycat Dolls su ti, kao da mi sada udruzimo Natasu Bekvalac, Jelenu Karleusu, Cecu, Djogani, pa onu sto pjeva Romale Romali...i nastavimo tim tempom...stavimo im da pricaju na engleskom, dovedemo onog Djoganija(muskog) da repuje i ispadose Pussycat Dolls...ah da, stavimo im odjecu kakve one nose, zalijepimo za kameru MTV logo(volim ja MTV, ali stvarno...) i dobili smo Pussycat Dolls... :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top