Da li da batalim pecanje ili ne?

  • Začetnik teme Ribolovac_17
  • Datum pokretanja
Treba da lovis ko ja? Znaci sednes na obalu i buljis u vodu i cim opazis ribu skocis u vodu i kazes 'de si posla s ruzom u kosi i tako je ufatis. Doduse ja do ja do sad nisam ufatijo ni jednu al' sam uporan ko stepa u vezi zamrzivaca.
 
Posto nema ribe u urekama izlovljena je bar u gradu gde ja zivim uzmes najednostavniji stap od trske od ti kosta oko 0 eura jer je potrebno da nadjes trsku za kotur onaj koji se rucno namotava neznam kako se zove kupis u radnji zajedno sa najlonom u udicom i zivas ako volis pecanje a za skupu opremu to pusti liudacima koji preterano vole pecanje a ulove kedere (i to oni zovu riba) neaju pojma, oni su posebna vrsta ljudi kojineznaju sta ce sa lovom pa tako kupuju stapove od 200 Eura da komsija vidi da ima a cuvarka (to ti je mreza u kojoj drzis ribe ako ulovis). A mozes i dinamtom iili strujom da lovis to je u poslednje vreme postalo moderno.
 
Pecanje je prava stvar.Nemoj da odustajes. Pecanje za malo para moze da pruzi velika zadovoljstava bez obzira da li na pecanje nosis stap od 500 eura ili kineza od 20.Uostalom za pravog ribolovca bitnije je znanje i volja.Sto se tice stanja na nasim vodama (riblji fond), pa nije sve ni u ribi.Nedaj se.
 

Back
Top