" ALATKA "

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

vaga55

Zainteresovan član
Poruka
328
U jednom neformalnom ženskom razgovoru jedna poznanica reče : " Upoznala sam dve kategorije muškaraca. Jedni imaju " patrljak ", a drugi su imali dobru " alatku ". Od čega zavisi da li će neko imati "patrljak" a neko dobru "alatku"?
 
vaga55:
U jednom neformalnom ženskom razgovoru jedna poznanica reče : " Upoznala sam dve kategorije muškaraca. Jedni imaju " patrljak ", a drugi su imali dobru " alatku ". Od čega zavisi da li će neko imati "patrljak" a neko dobru "alatku"?
Slichno od toga od chega zavisi da li ce riba da ima sisetine ili sike :)
 
vaga55:
U jednom neformalnom ženskom razgovoru jedna poznanica reče : " Upoznala sam dve kategorije muškaraca. Jedni imaju " patrljak ", a drugi su imali dobru " alatku ". Od čega zavisi da li će neko imati "patrljak" a neko dobru "alatku"?

Od toga kako te je majka priroda obdarila. Ali nije pravilo da je "alatka" uvek bolja od "patrljka", moras biti i tehnicar
 
vaga55:
U jednom neformalnom ženskom razgovoru jedna poznanica reče : " Upoznala sam dve kategorije muškaraca. Jedni imaju " patrljak ", a drugi su imali dobru " alatku ". Od čega zavisi da li će neko imati "patrljak" a neko dobru "alatku"?
IMALI!? :shock:
Znaci, nemaju vise... a sta im je tvoja poznanica radila, kad vise nemaju?
 
A kako vaga to meri da li je patrljak ili kur.čekanja.

Ja nešto mislim da se veličina utiska samog penisa kod žena meri složenijom jednačinom od dužine .
Ja bih predložio zbir dužine, brzine prstiju, dužine jezika, savitljivosti, kondicije, površine kože pri aktivnom treningu, znanju i -njenim gladnim očima....jer ne videh nijednu koja ne voli da ga ispoštuje kad joj donosi stalno zadovoljstvo, a nisam ni lep ni obdaren.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top