A šta će biti u Srbiji..

Nekoliko dana ce biti divljanje po beogradu. Ljudi ce razbijati izloge uzimati sta im treba i tako. Policija se nece mnogo mesati, ponovo cemo zapaliti dzamiju mozda je ovaj put i srusiti. Gore ce albanska ambasada i mozda jos nekoliko albanskih objekata, automobila i kontejnera po ulicama.

Ako si mislio na RAT opsti ustanak ili tako nesto to se nece desiti spontano. RAT mora da povede vojni vrh jer bez vojske i policije mi tamo nemozemo da odemo ne naoruzani ne organizovani i slicno. Rata na moju veliku zalost nece biti, uzece nam to Kosovo bez ispaljenog metka. Jer od koga mi ocekujemo da nas povede u rat od Tadica i Kostunice. :mad::?:
 
Fagypont:
...ako Kosovo uskoro postane nezavisno? Realno,da li očekujete neke nemire,vanredna stanja i slično? Šta će biti sa političkom scenom? Da li će se uopšte nešto vanredno dešavati?

Нека масно, дебело, ћопаво, комунистичко ђубре под шифром "Ненад Чанак" мал'ко сачека па ће видети шта ће бити. Чему нестрпљење???

А десиће се то да ће се Срби најзад САМООРГАНИЗОВАТИ ! 8-)
 
Tereskova:
I kad se Srbi samoorganizuju, opet nosom po necijoj pesnici. Bravo junaci!
Stasala je nova generacija isprdaka koji ce jedni drugima cestitati sankcije.

Ти си испрдак и кукавичје јаје ! Какве санкције ??? Чему параноја ? Сваки нападнут човек или народ ИМА ПРАВО ДА СЕ БРАНИ, или мислиш да је нама то право од фашистичких сила ОДУЗЕТО ? 8-) *ебо те Ахтисари...
 
Tereskova:
Eto zasto Srbija nije za demokratiju. Naviklo preci su nam jeli zlatnim viljuskama, sad su u modi zardjale kasike.

Ја немам ништа против да ТИ СКИНЕШ ГАЋЕ И ДА СЕ НАГУЗИШ - твој проблем... али то нема никакве везе са мном.

Пусти моду, мож' да ти преседне...... :roll:
 
Javlja mi se da ce besna i razularena masa ce ici po beogradu i novom sadu i rusiti sve pred sobom. Upasce kod Kandicke Biserko i Canka i obesiti ih na prve bandere. Upasce i u sediste LDP-a i razlomiti sve redom a Cedu Jovanovica politi benzinom strpati u kontejner i zapaliti :D
 
Jerry Ropero:
Javlja mi se da ce besna i razularena masa ce ici po beogradu i novom sadu i rusiti sve pred sobom. Upasce kod Kandicke Biserko i Canka i obesiti ih na prve bandere. Upasce i u sediste LDP-a i razlomiti sve redom a Cedu Jovanovica politi benzinom strpati u kontejner i zapaliti :D

Ја немам ништа против да ТИ СКИНЕШ ГАЋЕ И ДА СЕ НАГУЗИШ - твој проблем... али то нема никакве везе са мном.

http://mentalno.plivazdravlje.hr/shiz/

happyfaceca7.jpg
 
eremita:
Нека масно, дебело, ћопаво, комунистичко ђубре под шифром "Ненад Чанак" мал'ко сачека па ће видети шта ће бити. Чему нестрпљење???

А десиће се то да ће се Срби најзад САМООРГАНИЗОВАТИ ! 8-)

Pa nestrpljivi smo da vidimo kada ćemo doći u Beograd po bradati,vašljivi i agresivni četnički isprdak da ga smestimo gde je red...

(za moderatora: kada može Mujo Hasi,vala može i Haso Muji)
 
Autobus 88:
Nekoliko dana ce biti divljanje po beogradu. Ljudi ce razbijati izloge uzimati sta im treba i tako. Policija se nece mnogo mesati, ponovo cemo zapaliti dzamiju mozda je ovaj put i srusiti. Gore ce albanska ambasada i mozda jos nekoliko albanskih objekata, automobila i kontejnera po ulicama.

Ako si mislio na RAT opsti ustanak ili tako nesto to se nece desiti spontano. RAT mora da povede vojni vrh jer bez vojske i policije mi tamo nemozemo da odemo ne naoruzani ne organizovani i slicno. Rata na moju veliku zalost nece biti, uzece nam to Kosovo bez ispaljenog metka. Jer od koga mi ocekujemo da nas povede u rat od Tadica i Kostunice. :mad::?:
Secas li se ti one Sekijeve izjave:"Ako NATO napadne Srbiju,mi Srbi cemo propisno stradati,ali Siptara na Kosovu biti nece"!
I sta se desilo...?NATO nas opalio,a na Kosovu ima Siptara.
Kao sto vidis,rat nam ne ide od ruke tj. na ruku.
 
Fagypont:
Pa nestrpljivi smo da vidimo kada ćemo doći u Beograd po bradati,vašljivi i agresivni četnički isprdak da ga smestimo gde je red...

(za moderatora: kada može Mujo Hasi,vala može i Haso Muji)

Е једва чекам да ми такви као што су Чанак и ти дођу у Београд по мене ...ахахахахааа..........






[URL=http://imageshack.us][/url]
 

Back
Top