Kako sarmirate osobu koja vams e svidja???

ignorisem je, znaci izbegavanje a stalno smo tu negde u blizini, isto drustvo ovo ono.... tako sam radio na faksu sa jednom.... i ona primeti da sam previse na distanci pa se zainteresuje za mene...
pita se sto sam drugaciji, sto joj se slabo obracam, nema drugarskih dodira nicega. negacija razmene izmedju nas dvoje s moje strane, a riba je takva da moze imati svakog kog pozeli pa je navikla na paznju.

Mada, nije to bila neka taktika za muvanje vec sam igrao na remi... ruzna zatvorena formacija, krajnje nepopularan mec za gledati al znao sam da je u toj interpolnoj utakmici ici na jedan bod najmudrije...
 
random_cloud_form:
ignorisem je, znaci izbegavanje a stalno smo tu negde u blizini, isto drustvo ovo ono.... tako sam radio na faksu sa jednom.... i ona primeti da sam previse na distanci pa se zainteresuje za mene...
pita se sto sam drugaciji, sto joj se slabo obracam, nema drugarskih dodira nicega. negacija razmene izmedju nas dvoje s moje strane, a riba je takva da moze imati svakog kog pozeli pa je navikla na paznju.

Mada, nije to bila neka taktika za muvanje vec sam igrao na remi... ruzna zatvorena formacija, krajnje nepopularan mec za gledati al znao sam da je u toj interpolnoj utakmici ici na jedan bod najmudrije...


...Cini mi se iz postova da si izuzetno kreativan...i mislim da mozes mnogo bolje od toga... ;) :)
 
uf, to je meni bash bio problem... mislim kad ti tip koji ti se svidja a ja kao neshto sve oko njega, kaze e brate, aj muvamo neke ribe, ej mojne da si *****, bude smeshno prvo, ali posle se pitam, pa nisam ja mushkaracha, pa shta ja to radim pogreshno.... sad ako vidim da ne konta, lepo kazem e svidjash mi se i to je to... i nema nekog pravila, radim po osecaju... ma nemam pojma
 
ZaLjUBlJeNa90:
Na primer mene jedan decko muva,muva i muva,kada mu posvetim malo paznje odmah se napravi vazan i ocekuje da ja njega muvam...Misim da ga stvarno ne razumem...Ali ja se njemu svidjam i on meni i nista nece da uradi,da nije gay??
.....cccc.....bash si....mlada....TAKO je meni bilo,pa sam se posle chesao,kada su meni devojke...ali to je nesto drygo...meni se jedna svidjala,ali JA nisam smeo da joj pridjem-jer kao 1.mi se svidjala!!!1 2.nisam hteo da rizikujem,pa sam patio....i dan danas patim za njom(kako sam saznao zabavlja se sa fusbalerom....ali to je gotovo i godine )
---------------------------------
Ne moze biti gay....moze bi-,ali nikako.....mozda je slican ovome sto sam ja sada napisao,ili mu je nesto drugo u glavi(drystvo,sport,obaveza....itd.).....>>>mozda je decko i stidljiv><<<
moras uvideti da se i muskarci razlikuju jedni od drygih!
-----------------
STARTYJ ga ti.....PRVA!!!!!!! :roll:
 

Back
Top